Hoofdcategorieën
Device Settings

Microsoft toont eerste beelden Halo Reach

Door Jurian Ubachs, maandag 14 december 2009 08:13, views: 17.900

Uitgever Microsoft heeft de eerste beelden van Halo Reach getoond tijdens de Video Game Awards show op SpikeTV. Hoewel de trailer een inleiding lijkt te vormen op het nieuwe Halo-avontuur, is nog steeds niet duidelijk wat voor game Halo Reach is.

Na de eerste teaser, die in juni op de E3 in Los Angeles werd vertoond, was er vooral veel onduidelijk over Halo Reach. Vast lijkt te staan dat het spel zich voor de Halo-trilogie afspeelt. Dat wordt in de nieuwe trailer bevestigd, gezien het aantal Spartan-soldaten dat rondloopt in het filmpje. Ook hebben zij, zo kan gelezen worden in Halo-boeken, een ouder pak aan dan Master Chief in de Halo-trilogie. Over een eventueel hoofdpersonage, of zelfs om wat voor spel het gaat, is echter nog niets bekend.

Het filmpje sluit af met een groep Spartan-soldaten dat naar de gevechten toe trekt. Dat zou kunnen duiden op co-op gameplay. Een bron van Gamespot, die Halo Reach al aan het werk gezien zou hebben, omschreef het spel als 'Gears of War met Spartans', wat een bevestiging van squad-based gameplay zou zijn.

Volgende 09:03 Microsoft plant eerste mobieltjes met Windows Mobile 7 voor eind 2010
Vorige 16:02 Piixl bouwt platte htpc met vesa-bevestigingspunten
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Nog even wachten op Fall 2010 dan maar! Ziet er interessant uit en het lijkt ook best wel op Gears of War met een andere style eraan. Ben benieuwd naar de officiële game kan niet wachten :)

Eerste wat me eigenlijk opviel waren de graphics.
Die zien er nu niet al te veel beter uit dan de huidige van Halo. Wel erg jammer.

Grafix zijn nooit het paradepaardje van Halo geweest, dat heb ik altijd al wat ondermaats gevonden in de serie. Misschien dat deel 1 toentertijd nog mee kon komen, maar de vervolgdelen waren vergeleken met andere games uit dezelfde periode grafisch toch echt ondergeschikt. Halo is een typische game welke prettige gameplay boven gelikte grafix kiest. Toch lijkt deze game toch nog wel een stukje mooier in elkaar gezet zo op het eerste gezicht.

Dit zijn ook maar teasers.
Vaak worden in deze stage van de ontwikkeling veel aandacht besteeds aan het spel zelf, niet de graphics.
Dat wordt er later nog ingezet.

Diablo3 Zag er in het begin ook niet uit, maar gaande weg kwamen er betere beelden (screenies en teasers) op de markt.

Dit gebeurt vaker. De graphics zijn de aankleding van het geheel.
Jij gaat je toch ook niet eerst aankleden voordat je gaat douchen? Eerst douchen dan de aankleding. (al zullen er natuurlijk bij zijn die...)

Hmm dat vind ik niet, heb je gezien hoe smooth die spartans lopen? Das wat anders dan altijd die houterige figuurtjes in games altijd :9
Nuja ingame grafix afwachten....

eigenlijk vind ik dit juist erg fijn om te zien, ik heb liever mindere grafix en een gameplay die zich kan meten aan die van halo 3 dan een mooie gewone shooter zoals er al zovelen zijn.

Leuke graphics, hangt lekker samen net als in deadspace. Maar het hele Halo universum ontgaat mij een beetje, alleen de pc versie 1 gespeeld. De rest van de games ken ik ook wel, maar dat gedoe met deze komt op pc, deze op console ( exclusief ) .. ben zelf een pc gamer.

Hoop voor iedereen dat het verhaal net zo goed is als de rest van de series.

voor jou zou het verhaal van deze nou juist wel te begrijpen moeten zijn, aangezien deze zich afspeeld voor halo 1 en dus zitten er nog geen verhaalelementen in die jij niet kent.

Oke dus jij kan mij vertellen hoe de oorlog is begonnen uitgaande van halo 1 2 en 3?
Volgens mij is er nog heel veel verhaal te vertellen in het universum (boeken daarbuiten gelaten)

Is een CGI hoor. Pas in 2012 met de volgende generatie consoles kunnen ze denken aan iets dat er op lijkt. Met een pc zou het vandaag net nog niet realtime lukken.

Is een CGI hoor.
Je hebt het toch niet over bovenstaand filmple zeker?
Want dat is dus gewoon in-engine, het is een deel uit de openings scene

edit:

had even over realtime heen gelezen.
Het is inderdaad de vraag of het in-game ook zo mooi wordt, maar ik ben benieuwd wat ze uit de hoge hoed weten te toveren.
Deze engine schijnt mede door MS geschreven te zijn. Waarschijnlijk omdat ze ook wel zagen dat first party ontwikkelaars een beter resultaat uit de PS3 weten te trekken.

[Reactie gewijzigd door ocmerius op maandag 14 december 2009 12:45]


Gears of war was al mooi en ben benieuwd hoe deze gaat worden :) Can't wait for the release :)

Console release? Altijd vervelend als pc gamer om dan maar te hopen op een goede Port naar de pc :-)

ben bang dat die er (voor tenminste een jaar na de release) niet komt, gezien het feit dat die er bij halo 1 en 2 pas erg laat kwam, en van halo 3 nog niet eens is...

Niet zo gek tis het parade paardje van de Xbox 360 beetje dom als ze het dan gelijk uitgeven voor de pc... Bij veel games vind ik het ook jammer maar bij dit soort games is het gewoon logisch

Gears of war meets Halo, hele mooie combinatie!.
Zelf heb ik beide games helemaal grijs gespeeld, ik hoop de deze nieuwe game net zo goed word.

Ik vind het eigenlijk een beetje jammer. Ik had altijd een beetje het idee dat master chief een nobele held was die het heelal red. Nu is het gewoon weer een shooter met een beetje het anabolen / uberstoere Amerikanen sfeertje. Is niet echt mijn soort sfeer. Maar ja ik speel deze games toch vaak voor de multiplayer gameplay dus het kan nog wel goed komen.

@huub8 Ik had het over de sfeer van het filmpje. En bij vorige games het gevoel wat ik bij master chief had en waarom ik die games speelde. Mij heb je niet horen zeggen dat ik door dit filmpje de gameplay ook maar iets beter of slechter vind. Verwacht alleen van een halo titel dat het speeld als een halo titel.

[Reactie gewijzigd door SosaNLX op maandag 14 december 2009 09:47]


Ik vind het wel erg bijzonder dat jij al helemaal weet hoe de gameplay is terwijl de rest van de wereld hier nog naar gokt, hoe weet jij dat master thief opeens een minder nobele held is? Hij kan toch best een nobele held zijn samen met andere nobele helden die de wereld beschermen?

Het enige verschil dat tot nu toe duidelijk is is dat er meerdere spartans in betrokken zijn, maar meer ook niet. En volgens de boeken zijn die andere spartans vaak net zo nobel als master thief.

En volgens de boeken hebben ze verouderde pakken waardoor Chief makkelijk weer de nobele held kan worden!

Uit het filmpje: 'You can leave that lone wolf stuff behind'
Ook een hint naar de team-based gameplay lijkt mij.

Zou het ook kunnen betekenen dat de lone wolf in het filmpje de toekomstige Master Chief is, die dus later wel weer terug moet vallen op "that lone wolf stuff"?

Nee, de Master Chief was niet op Reach ten tijde van de aanval van de Covenant. (volgens mij bevond hij zich er ergens in orbit op de orbital defense platforms of hij was uberhaupt niet eens in de buurt).

"Is this the new nr. 6?"

Het zou wel nieuw zijn als dit 6 of 3+3 player co-op gaat worden.

2 en 4 speler co-op hebben we nu al redelijk veel. Maar tegenwoordig heb je toch al snel veel online vrienden, dus 6 speler co-op zou wel eens leuk zijn.

de graphics lopen mischien wat achter, maar de gameplay van halo 2 en 3 is super

Het zal wel een M.A.G. kloon worden vermoed ik zomaar.

haha, sorry, maar ik denk niet dat Bungie dezelfde potentie van M.A.G. ziet als jij. Deze game heeft werkelijk helemaal niets te maken met M.A.G.

Soms heb je van die fanboy reactie met enige inhoud, die van jou is er niet een van. :>
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 09:03 Microsoft plant eerste mobieltjes met Windows Mobile 7 voor eind 2010
Vorige 16:02 Piixl bouwt platte htpc met vesa-bevestigingspunten
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011