Hoofdcategorieën
Device Settings

LG overweegt uit markt plasma-tv's te stappen

Door Willem de Moor, vrijdag 27 februari 2009 17:21, views: 15.164

LG, een van 's werelds grootste televisiefabrikanten, zou overwegen zich uit de productie van plasma-toestellen terug te trekken. Reden hiervoor zou het tegenvallen van de bedrijfsresultaten in het plasma-segment zijn.

De verkoop van plasmaschermen daalt al geruime tijd, waardoor de winstgevendheid van bedrijven of divisies die zich op de productie van de panelen concentreren onder druk staat. Deze ontwikkeling heeft er inmiddels al voor gezorgd dat Pioneer, een van de grootste plasma-fabrikanten, uit de productie van de schermen is gestapt. Het Zuid-Koreaanse LG, dat na Pioneer een van de weinige nog  overgebleven plasma-producenten was, zou nu ook overwegen de handdoek in de ring te gooien. De overgebleven grote producenten van plasma-panelen zouden dan Panasonic, Samsung en Hitachi zijn.

Het bedrijf zou te kampen hebben met aanhoudend tegenvallende resultaten op plasma-gebied. De vice-president van LG, Lee Gyu-hong, gaf dat aan de Japanse krant Kyodo News te kennen. De fabrikant slaagt er niet in kostenbesparingen in de productie pas te laten houden met de immer dalende prijzen. LG hoopt een eventuele plasma-productiestop te compenseren met stijgende verkopen van lcd-tv's: met name in opkomende markten zouden nog veel ouderwetse beeldbuizen op een inruil richting een plat beeldscherm wachten.

LG plasma-tv
Volgende 19:14 KPN en T-Mobile leveren mogelijk umts-licenties in
Vorige 16:22 Microsoft licht tipje van sluier Windows 7 RC1 op
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

LG heeft gelukkig ook niet zoveel tech te verliezen, pioneer heeft bijvoorbeeld de kuro technologie inmiddels doorgegeven aan panasonic.

al met al niet zoveel verloren in het grote plaatje gezien, enigste nadeel wat ik me kan bedenken dat men minder concurentie heeft en de prijzen dus hoog kan houden.

Pioneer heeft al aangekondigd dat zij er ook helemaal mee stoppen.

daarom hebben ze hun tech ook verkocht aan panasonic ;)

Heb je daar een bron voor, even snel google leverde me namelijk niets op. Namelijk zeer interessant om te weten.

heb dit gevonden

http://gizmodo.com/364842...-to-panasonic-says-nikkei

echt gedetailleerd is het niet maarja.

nieuws: Pioneer gaat plasmapanelen van Panasonic afnemen

Om maar een bericht te noemen.

@Jorde89: En jij moet gewoon even dat artikel ook daadwerkelijk lezen ipv enkel op de titel af gaan... Want hoewel er niet met exacte woorden in staat dat Panasonic panelen ging fabriceren met onder andere Pioneers Kuro-technologie.

Je reactie wordt dus niet geapprecieerd.

[Reactie gewijzigd door The Realone op zondag 1 maart 2009 02:34]


ja dat gaat dus totaal niet waar hij het over heeft, hij zegt dat panasonic de kuro tech over heeft gekocht, en jij komt met een artikel waar in staat dat pioneer de plasmapanelen van panasonic afneemt..

De moeite word geappricieerd, maar ik wil toch echt een artikel over panasonic die de kuro technologie van pioneer overneemt.

Zoals het artikel dat freaq post. Maar dan eentje die ook bronnen toont enzo. Vind mijn baas namelijk wel interessant..

LG heeft anders genoeg octrooien op plasma gebied, dus ze zijn er toch altijd aardig mee bezig geweest.

Alle kennis die verloren gaat, werkt mee aan het einde van de plasma schermen productie. Helaas...

en de prijzen dus hoog kan houden
Ehm, ze stappen er juist uit omdat er geen geld in te verdienen valt, de prijzen zijn op dit moment te laag om te blijven produceren. Als nu LG ermee stopt dan kunnen de overgebleven producenten inderdaad de prijzen verhogen (of, beter gezegd: minder hard laten dalen). Goed, je betaalt meer voor je plasmaschermpje, maar in elk geval blijven ze nog wat langer te koop.
Ben ik de enige die hier nogal wat overeenkomsten met SDRAM en Qimonda zie?

Je hebt concurrentie van LDCs. 99% van alle mensen snapt het verschilt niet en kijkt naar de prijs en grootte van het scherm, en luistert naar verkoopraatjes van verkopers.

Als niemand meer plasmaschermen wil gaat de prijs echt niet omhoog, ook niet met 1 producent. Kijk maar naar HDDVD. Waarom? Omdat je net als met LDC/Plasma een alternatief hebt dat het op 1 of andere manier wel helemaal maakt: Blu-ray. HDDVDs kosten nu een fractie van Blu-Ray schijven, en dat is enkel een vraag en aanbod-spelletje.

Ik ben dus benieuwd wat de prijzen gaan doen. Ik vermoed dat het langzaamaan aantrekklijker wordt om plasma-schermen aan te schaffen.

Toch wel jammer dat zo'n absoluut A-merk er uit stapt. Denk dat de plasma markt aan het sterven is.

Plasma is al een tijdje aan zijn terugweg bezig lijkt me. Het is dan ook niet verwonderlijk dat een bedrijf nu besluit eruit te stappen.

Beter gewoon mee stoppen dan het risico lopen je broek te scheuren als de markt echt keldert.

Plasma Markt aan het Sterven ??!?!??

Zolang mensen objectief blijven vergelijken en testen zal de markt nooit sterven.

(Moeten ze natuurlijk wel de beste kwaliteit willen)

Kwaliteit is één ding, prijs een tweede.
Waar LCD's steeds meer op puntje één werken en de plasma's bijhalen, is dat andersom wat betreft puntje 2 helemaal niet waar. Dus betaal je steeds een stuk meer voor steeds minder "meer kwaliteit".

De meeste mensen willen de beste prijsprestatieverhouding. Een kleine groep liefhebbers die zweren bij (theoretische/gevoelsmatige/subjectieve voordelen van) achterhaalde techniek zoals buizenversterkers, vinyl en plasma schermen zal er altijd wel blijven. De rest gebruikt gewoon de mainstream techniek met de beste prijsprestatieverhouding.

Eens. Zelf heb ik ook nu een jaar een LG 42" plasma in huis, toen gekocht omdat het simpelweg het mooiste beeld gaf.... toen. Onlangs weer eens bij de Media Markt het beeld vergeleken met LCD en heb moeten constateren, dat plasma links en rechts is ingehaald door LCD.

Hmm moet je eens een Pioneer bergelijken met een LCD van nu. Zelfs mijn oude 1080i pioneer klapt de meeste lcd's er nog uit en die is al 2/3 jaar oud. De kleuren en zwart weergaven zijn zoveel beter dan een lcd.

Ik dacht altijd dat plasma een soort voorloper was van de LCD TV schermen... Of is plasma niet inferieur aan LCD?

Voor zover ik zelf waar heb kunnen nemen, na een half jaar zoeken naar mijn nieuwe televisie, is de juiste Plasma TV aan vrijwel alle punten Superieur is aan een LCD TV voor hetzelfde geld.

enige nadeel zou kunnen zijn dat je een van de weinige bent die fosfortrailing kan ontdekken op een Plasma TV

Echter, dit was voordat de LCD met LED werd uitgerust maar kan me voorstellen dat het nog wel even duurt voordat daar het optimale resultaat uit kan worden gehaald

Voor zover ik zelf waar heb kunnen nemen, na een half jaar zoeken naar mijn nieuwe televisie, is de juiste Plasma TV aan vrijwel alle punten Superieur is aan een LCD TV voor hetzelfde geld.
Ware resolutie? Nummer 1 waar veel mensen (terecht) naar kijken bij aanschaf van een nieuwe monitor/TV.

Was het stroom verbruik van plasma TV's ook niet veel hoger als bij LCD TV's?
Da's ook een argument om plasma's niet te kopen.

nee, kijk maar bij het tweakers plasma review :)

Klopt zie twee willekeurige Samsung Full-HD TV's.

http://www.samsung.com/nl...P96FDX/XEC&fullspec=F
http://www.samsung.com/nl...A552P3RXXC&fullspec=F

Plasma 50" 520 W
Lcd 50" 280 W

Ik heb extra niet 42 " gepakt omdat ze zegen hoe groter het formaat hoe meer in het voordeel van de plasma TV.

Hou je er ook rekening mee dat de opgegeven waarde voor lcd een constante waarde is en die voor plasma niet.
Hoe donkerde de scenes hoe minder de plasma verbruikt.
De lcd zal altijd 280w gebruiken.

Uiteindelijk scheelt het te weinig om op basis van stroomverbruik een keuze te maken.

Zodra OLED een doorbraak maakt naar de grotere schermen en veel goedkoper gaat worden, dan kunnen ze beide wel inpakken.

[Reactie gewijzigd door Sinned123 op zaterdag 28 februari 2009 13:14]


Ware resolutie? Wat bedoel je? Dat er een ook plasma's zijn die 1024x768 panelen hebben? Ik zou graag een echte test met je doen en kijken of je het verschil ziet met een 1366x768 paneel. Er zij ook geen lcd's met 1280x720 wat de "echte" resolutie had moeten zijn voor hd-ready tv's. HD-ready's zijn nu altijd aan het scalen (behalve als ie direct aan je pc zit). Daarnaast heb ik hier gewoon een 1920x1080 plasma staan, ook geen uitzondering meer hoor de laatste 2 jaar.

De bovenstaande opmerking over stroomverbruik is ook al voor het grootste gedeelte onderuit gehaald. Als er een donkere scene is verbruikt een plasma minder dan bij een lichte, per saldo zal het verbruik dus gelijk liggen.

[Reactie gewijzigd door Tjeerdomaat op vrijdag 27 februari 2009 19:07]


onterrecht in vele gevallen.

32" full HD is in 99% van de gevallen nutteloos. Zelfs voor de meeste is 37-40-42" full had nutteloos.

Resolutie is wel een van de minst belangrijke dingen. Bovendien is resolutie nooit een probleem, er zijn van LCD en Plasma HD-ready schermen en Full-HD schermen.

Nee hoor. Natuurlijk zijn er Full HD plasma schermen maar die kunnen op prijs absoluut niet concurreren met Full HD LCD schermen. Die goedkope plasma aanbiedingen zijn meestal 1024*768 en dat is of op 5 meter bekijken of blokjes tellen.

Onzin, heb je zo'n scherm? Denk het niet. 1024*768 en haarscherp vanaf 2m .

Wat jij vergeet is dat processing ed veeeeel belangrijker zijn dan echte resolutie.

ik heb 3 maanden geleden bij de bcc
een lg 50tp85 (dus 50" plasma ) gekocht voor rond de 700 euro (excl extra garantie)
met ingebouwde harddisk recorder. en 768p. dus geen 1024.

voor een gelijkwaardig (aka zelfde resolutie en grootte) lcd scherm
was ik al meer kwijt geweest.

en zelfs full hd 42 inch plasma's zijn nu al te krijgen voor ongeveer 800 euro.

pricewatch: Panasonic Viera TH-42PZ8

een 42"full hd lcd is niet veel goedkoper...
pricewatch: LG 42LY95

dit is de goedkoopste in de pricewatch

voor 50 inch liggen de prijzen eigenlijk gewoon gelijk.

[Reactie gewijzigd door freaq op zaterdag 28 februari 2009 10:54]


Vind dat model zelfs niet terug, de goedkoopste 50" LG die ik zie is er 1 van 770euro.

Dat is 270 of 50+% duurder.

Ook die LG LCD is 100euro of 20% duurder.

Die LG lcd is niet beter (integendeel) die 50" zou misschien leuk zijn maar die is niet 50% meer waard hoor. Wacht ik liever een paar jaar en koop voor 500 euro en nog veel betere en gbeurik de huidige voor ergens anders.

Die resolutie merk je niet : verschil is daarvoor te klein.

Zelfde voor die FULL HD van 42". We zitten op 2.5m geen spelconsoles eraan dus dan is die full HD nutteloos. Ik heb dat grondig getest bij een media markt. 2 42" panasonics 1 met FULL hd andere zonder op2.5m op bluray film 1080p en de andere op 720p (1024*720dus) . Je zag daar geen verschil op.

Vanaf 50" zal dat misschien beginnen komen, maar dan moet je 50" FULL HD nemen, niet 13xx want dan is er weer amper verschil (buiten de extra grootte) .

Maar dan zit je al aan 1100euro en nog steeds zal je weinig verschil zien. 60" zit je al aan 2500euro. Dan koop ik me veel liever een FULL HD beamer 1100 en 100" makkelijk.

die exacte mischien niet maar mijn links werken wel
en wederom een 50" plasma tegenover een 50" lcd = bijna gelijk in prijs
(met zelfde resolutie)



Samsung slechte lcd tv's ? Ik heb een Samsung 6 serie en die is alles behalve slecht.
Samsung is ook niet voor niets de grootste producent van LCD tv's

1) Samsung is juist een van de beste in de LCD markt.
2) Je vergelijkt appels met peren, of in jou zin LCD's met Plasma's.

Plasma is tot nu toe inderdaad beter met kleur echtheid, maar het gaat niet lang meer duren of LCD streeft dat voorbij.
Ik vindt het goed van LG dat ze stoppen met Plasma, des te meer kunnen ze gaan ontwikkelen in LCD, wat weer leidt tot betere en goedkopere TV's.

De prijzen staan al onder druk, dan denk jij dat als LG zich focust op LCD de prijzen zomaar nog lager kunnen ? LG is best groot, maar zo groot zijn ze ook weer niet.

Bovendien kan je uit zijn verhaal opmaken dat hij ze in een winkel naast elkaar heeft gezien, dat is overal behalve een speciaalzaak wel zo'n beetje de slechtste plek om ze te vergelijken.

En de punten die je op noemt, kleuren en inkijkhoek zijn nou juist de punten waar plasma beter in is dan lcd. Ga maar eens naar een goeie review site waar ze de tv's gecalibreerd met elkaar vergelijken: http://hdtvtest.co.uk/

Samsung slechter dan panasonic??? denk eerder dat je het andersom bedoeld.

idd absolute onzin en ik mag hopen dat jij niemand mensen adviseert op het gebied van TV's. Je lijkt wel een MediaMarkt verkoper...

Plasma hebben juist een veel groter kleurenspectrum en zijn niet zo flets als LCD's (even de nieuwe generatie top-segment lcd's buiten beschouwing gelaten, want die vind ik wel vrij goed).

Eén van de belangrijkste argumenten om een Plasma te kopen ipv een LCD is bovendien de veel mooiere weergave van niet-HD-beelden. Iets dat in ons SD land geen overbodige luxe is in mijn ogen.

Eén van de belangrijkste argumenten om een Plasma te kopen ipv een LCD is bovendien de veel mooiere weergave van niet-HD-beelden. Iets dat in ons SD land geen overbodige luxe is in mijn ogen.
Dat ligt niet aan plasma/lcd maar aan de gebruikte scaler en andere kleurfilters/beeldverbeteraars. Dat Panasonic nu eenmaal hele goede scalers gebruikt in hun TV's heeft niks met plasma te maken.

[Reactie gewijzigd door rodie83 op vrijdag 27 februari 2009 18:43]


Volgens mij draai je in jouw tekst LCD en Plasma om. Want alle negatieve dingen die je zegt over plasma hebben betrekking op de LCD techniek.

Plasma:
+ Groter kleur spectrum
+ Zwarter scherm
+ kijkhoeken geen belemmering al sta je te kijken op 180 graden zie je nog alles
+ geen native resolutie waar het scherm mooi op is zoals met LCD

kleuren dof op een plasma? Dat is dan een persoonlijke ondervinding of een hele goedkope plasma, ik kan ook zeggen dat ik de kleuren van een LCD echt vreselijk hard vindt. Maar zoals ik zeg dat is persoonlijk.

toen mijn huis een bezoekje kreeg van nieuwe EU burgers en ik op zoek moest naar een nieuwe tv was de 32" plasma van LG zo doorslaggevend dat ik met een verschil van 1200 voor een nieuwe sony bravia en 600 voor die plasma van LG...er snel uit was. top gewoon...de kleuren en kijk hoek zijn idd super.

gezien de prijzen heeft plasma zelf een streepje voor zou je zeggen. qua enegie en levensduur liggen lcd en plasma nu zo ongeveer 10% uit elkaar......nou jah...dan maar geen 12, maar 11 jaar standtijd....boeie.

even uit eigen ervaring zou ik gelijk terug gaan naar plasma. Ik haal(de) ze er gelijk uit.
als ik het beoordeel op het spelen met de x-doos zie ik qua resonse geen verschil. wat ik wel gemerkt heb is dat het diep zwart van plasma zo diep is dat ik de gamma meestal naar 75% moet schuiven in vergelijk met lcd van "vroeger". Tegelijk blijft zwart dan wel zwart en niet vaal grijs.

even langs de lijn is die 32" Lg plasma wel alleen exclusief bij media markt verkrijgbaar geweest. jammer. top tv voor 599.=

Dat is echt onzin, weet je wel zeker dat je naar een plasma keek. Dat je de zaken niet omdraait?

Plasma heeft juist in tegenstelling tot lcd geen last van inkijkhoeken. Kleuren zijn veel echter op plasma schermen, waarom denk je bijvoorbeeld dat de pioneer plasma schermen nog steeds het referentie materiaal zijn bij flatscreen reviews?

Je moet het allemaal even wat anders zien. De kijkhoek bij vrijwel alle hedendaagse kwaliteit LCD's zit op 178 graden. Uiteraard zijn er ook nog wel een aantal die het slecht doen, maar over het algemeen is de kijkhoek erg goed in orde.

Bij plasma's van Panasonic/LG/Samsung echter worden twee glasplaten gebruikt. Als je schuin voor het scherm zit vertekenen de kleuren welliswaar niet zoals bij LCD het geval kan zijn, wel zie je een weerspiegeling van het beeld in de tweede glasplaat, wat ook enorm irritant kan zijn.

Conclusie: plasma (exclusief Pioneer, die gebruiken maar 1 glasplaat) kent dan wel niet problemen met kijkhoek zoals LCD ze kan hebben, maar heeft wel per definitie problemen met bovenstaande.

De maximale kijkhoek wordt altijd gemeten door te kijken vanaf welke hoek het contrast is afgenomen tot 1:5 (bij TN/MVA panelen, anders krijg je van die slechte waarden) of 1:10.
Een kijkhoek van 178 graden zegt dus niet zoveel omdat de fantastische contrasten van 1:30000 of zo dan allang niet meer gehaald worden.
Dan is er nog eens een bijkomend probleem van kleurstabiliteit onder niet ideale hoeken....

Kortom, die 178 graden zegt eigenlijk helemaal niets.

Volgens mij neem je de specs van de fabrikant klakkeloos over. Viewing Angle word met opzet door de fabrikanten gemeten met een voor hun voordelige formule. Test met de "officieele, strengere formule" duiden keer op keer een veel lagere kijkhoek aan. Hier zie ik bijv. bij de eerste drie lcd's een "werkelijke" kijkhoek van 75 t/m 90 graden. De eerste de beste plama van LG scoort hier 150 graden, dit met dezelfde formule!.

De kijkhoek is bij plasma's dan ook superieur aan de LCD's, ook in het duurdere segment. Bijkomend voordeel; je hoeft geen dure plasma te kopen voor een betere kijkhoek; alle plasma's hebben een prima kijkhoek.

Markster, een instap plasma ois over het algemeen vele malen beter dan een instap lcd; een instap plasma kan zich al meten met de duurdere lcd's.

Sommige mensen benoemen natuurlijk kleuren als "dof", wat niet juist is. Natuurlijke kleuren ogen veel rustiger en is een betere weergave van de werkelijkheid. Bij LCD knallen de kleuren soms van het scherm, het ziet er hard en digitaal uit. Als ik naar een voetbalwedstijd ga, doet het gras me ook geen pijn aan de ogen, bij LCD krijg je dat gevoel soms wel.

[Reactie gewijzigd door Madrox op zaterdag 28 februari 2009 11:35]


De term "kijkhoek" bestond amper voordat LCD populair werd.
Een plasma heeft per definitie GEEN kijkhoek problemen.
LCD heeft per definitie WEL kijkhoek problemen. (En zeker Samsung's PVA panelen van 3 jaar geleden)

Dat je plasma niet bevalt, OK. Maar aan de kijkhoek kan het onmogelijk liggen.

Wat lopen we hier nu te zeuren over kijkhoek?? zit altijd recht voor mijn TV en dus vind ik dit van geen enkel belang eerlijk gezegd.
Of zijn er hier mensen die als ze tv gaan kijken met opzet aan de zijkant gaan zitten om daarna te gaan zeuren over de kijkhoek??

Ik begrijp dit onderdeel van de discussie echt niet.

Het is onmogelijk om alle delen van het scherm onder de ideale hoek te bekijken. Ook als je er recht voor zit en zeker bij een groot scherm.
Bekijk eens een wit beeld op een flinke PC TN LCD. Het hele scherm zal niet wit zijn maar eerder verlopen van licht naar donker. Dat komt omdat (vanuit je ogen gemeten) je de onderkant van het scherm onder een andere hoek bekijkt dan de bovenkant.
Kijkhoek is dus wel degelijk een belangrijke parameter.
Tegenwoordig is er wel veel gedaan aan de kijkhoek en de betere modellen doen het best goed. Geen enkele LCD kan echter tippen aan een plasma.

Wat dat geld betreft lijkt me juist het tegenovergestelde, plasma schermen zijn duurder, dus als jij een plasma voor 1000 euro koopt, koop je misschien een instapmodel.

Als jij 1000 euro aan een LCD uitgeeft, heb je toch een behoorlijke te pakken. (tegenwoordig dan.)

Ik vind de opmerking "met name in opkomende markten zouden nog veel ouderwetse beeldbuizen op een inruil richting een plat beeldscherm wachten." een beetje vreemd.
In Nederland moet nog de helft van de beeldbuizen worden vervangen door een ander scherm. In opkomende markten zal behalve van vervanging ook nog vaak genoeg spraken zijn van eerste aanschaf.
Markt genoeg, dat wel dus. Misschien kunnen ze zich nu beter richten op OLED's?

Kampt LG ook niet met een imago probleem? (Niet omwille kwaliteit)

Als ik een rijtje A merken op moet noemen dan komt LG toch niet in de top 5 voor. Is dat bij velen niet zo? Daarnaast word plasma ten opzichte van LCD minder genoemd in de "volksmond" en kiest de echte liefhebber al eerder voor een Pioneer, dat ook op kort termijn zal verdwijnen.

Hiermee is/word plasma in mijn optiek echt een product voor de liefhebber en daarmee niet voor de massa bedoelt. Hoe lang kan je dan een consumenten plasma divisie binnen je bedrijf rendabel houden?

[Reactie gewijzigd door gandalfnl2000 op vrijdag 27 februari 2009 18:08]


Bij mij iig niet. Ben altijd erg te spreken over de producten van LG

Dat is het rare juist. Want als ik, puur kijkende naar tv's, een selectie moest maken van mijn top5 merken voor tv's, dan wordt dat iets dergelijks als dit;

1-Pioneer
2-Panasonic
3-LG
4-Samsung
5- Euh, zijn er nog merken die plasma aanbieden?

Dan komt pas de rest van de merken als Philips e.d., omdat deze alleen maar inferieure (tov plasma) LCD-tv's aan de man brengen.


Wat boeit dat? Hij heb het toch over PLASMA?

Uitgeroepen door Philips zelf zeker....

Heb een 1/2 jaar geleden een Philips gehad en na een kleine week al weer de deur gewezen. Dan was mijn oud Sony LCD mooier....

Overigens vind ik het erg jammer dat Pioneer stopt of is gestopt met de Plasma's. De laatste serie is erg top!

Maar jij weet dus precies welk merk wel of geen Plasma produceert. Een gemiddelde consument zal dus zeker Philips en Sony in zijn rijtje plaatsen.

Grappig. Ik zou Sharp, Loewe, Philips, Sony allemaal boven die merken van jou plaatsen. Maar dat is omdat in mijn mening plasma al lang geen zichtbare voordelen meer heeft tov LCD en qua ontwikkeling toch al een tijdje min of meer stil staat.

Pioneer en Panasonic maken toch echt nog steeds de betere platte schermen (want plasma). Pioneer produceert overigens ook LCD-TV's, waarbij ze de panelen betrekken bij Sharp (wat dat betreft moet ik je gelijk geven dat je dat merk op nr.1 hebt staan).

Dat naar jouw mening er geen zichtbare voordelen aan plasma zitten t.o.v. LCD zegt veel over de plaats waar je die twee met elkaar vergelijkt. Bij de meeste witgoed/bruingoed zaken is er veel te fel licht om goed te kunnen vergelijken (niet te vergelijken met de huiskamersituatie) en bij deze zaken nemen ze over het algemeen niet de moeite om de verschillen schermen goed in te stellen.
Heb je wel eens een serieuze test uitgevoerd met twee even grote schermen?! Dan kom je namelijk tot een hele andere conclusie.
Ik weet het. De meeste mensen nemen niet de moeite om goed te testen.

Kunnen ze de vrij komende fabrieken en productielijnen hergebruiken voor de productie van zonnecellen en panelen. De fabricage processen zijn grotendeels gelijk en op zonnecellen worden nu nog nette winsten geboekt.

Neeejjj! Straks is er geen plasma-tv meer te koop, en kan ik alleen nog maar kiezen uit prut-tv's (cq LCD) ;(

Zeer slechte ontwikkeling.

Als plasma's dreigen te verdwijnen koop ik gewoon een aantal plasma's op, zodat ik die later nog kan verkopen aan mensen die echt om beeldkwaliteit geven, en daar wat extra voor over hebben.
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 19:14 KPN en T-Mobile leveren mogelijk umts-licenties in
Vorige 16:22 Microsoft licht tipje van sluier Windows 7 RC1 op
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011