LucasArts heeft Indiana Jones and the Staff of Kings aangekondigd. Het spel, waarover LucasArts niet teveel details vrij wil geven, moet nog dit jaar voor de PS2, PSP, Nintendo DS en Wii verschijnen.
De informatie over de nieuwe Indy-game is afkomstig uit een trailer die LucasArts heeft vrijgegeven. In de trailer is te zien hoe Indiana Jones zich langs hindernissen in verschillende omgevingen werkt, terwijl hij onderweg een waardevol object te pakken krijgt. Dit alles wordt weergegeven in graphics die er, voor de platforms waarop het spel zal verschijnen, indrukwekkend uit zien. Indiana Jones and the Staff of Kings lijkt een van de mooiste games ooit te worden, op de handhelds, de PS2 en de Wii.
Het bestaan van de titel bleek al eerder, toen LucasArts het spel bij de Britse PEGI aanmeldde voor een leeftijdskeuring. Destijds ging Indiana Jones and the Staff of Kings nog door het leven als een game die alleen op de PSP en de DS zou verschijnen. Inmiddels zijn daar de Nintendo Wii en de PlayStation 2 aan toegevoegd. Het spel verschijnt niet op de PlayStation 3 en de Xbox 360. Op die platformen toonde LucasArts op de E3 van 2006 al een techdemo gebaseerd op een Indiana Jones-game die, zo meldde men destijds, tegelijk met de vierde Indy-film zou moeten verschijnen. Dat is echter niet gebeurd en rond dat 'next-gen Indiana Jones-project' is het sindsdien stil.
[Reactie gewijzigd door Edmond Dantes op 28 januari 2009 10:51]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op 28 januari 2009 11:32]
[Reactie gewijzigd door PegOpDeWeg op 28 januari 2009 11:19]
[Reactie gewijzigd door Tjeerd op 28 januari 2009 11:50]
[Reactie gewijzigd door sjekneck op 28 januari 2009 14:11]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. onderdeel van De Persgroep, ook uitgever van Computable.nl, Autotrack.nl en Carsom.nl • Hosting door True