Hoofdcategorieën
Device Settings

Microsoft verkoopt 28 miljoen exemplaren van Xbox 360

Door Paul Hulsebosch, dinsdag 6 januari 2009 15:45, views: 13.122

Eind 2008 stond bij Microsoft de verkoopteller van de Xbox 360 op 28 miljoen. Daarmee zijn er van de Xbox 360 8 miljoen meer exemplaren verkocht dan van de Playstation 3. Xbox Live heeft nu 17 miljoen leden, waarvan het merendeel betalend.

Microsoft Xbox 360Volgens Microsoft zijn er in 2008 meer Xbox 360-consoles verkocht dan in voorgaande jaren en is het totaal aantal verkochte exemplaren van de Xbox 360 op 28 miljoen gekomen. Daarvan zijn er 8 miljoen verkocht in de 'regio' Europa, Midden-Oosten en Afrika. Volgens Microsoft is zijn spelconsole daarmee beduidend succesvoller dan de Playstation 3 van Sony. Het Japanse bedrijf zou daar in Europa 7 miljoen exemplaren van hebben verkocht en 20 miljoen in totaal. Microsoft vermeldt niet dat Nintendo het nog beter doet: van de Wii zijn inmiddels ruim 45 miljoen stuks verkocht. Bovendien zegt Microsoft niet dat de Xbox 360 al drie jaar op de markt is en de Playstation 3 pas twee jaar.

Het aantal leden van de onlinedienst Xbox Live is in 2008 gestegen tot 17 miljoen. De meerderheid daarvan zou het betaalde Gold-lidmaatschap hebben, al vermeldt Microsoft geen percentage. De uitgaven van leden via de onlinedienst zijn spectaculair gestegen: in 2008 is 84 procent meer uitgegeven dan in 2007. Vooral aan het bekijken van films en tv-series zou meer geld gespendeerd zijn. In totaal is er nu een miljard dollar via Xbox Live uitgegeven. Ondanks de successen van de Xbox 360 en de Wii blijft de Playstation 2 in de VS de meest populaire console.

Volgende 16:16 HP introduceert Mini 2140-netbook
Vorige 15:11 Logitech onthult Harmony-afstandbediening met 3,5"-touchscreen
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Hmm nogal een verschil of 9 miljoen mensen betalen voor Gold of dat het eerder 15 miljoen mensen is. Raar dat ze het niet vrijgeven.


er is vorige maand een artikel verschenen waarin wordt gemeld dat er van de xbox360 2,5 keer zoveel consoles worden verkocht dan van de ps3 sinds de prijsverlaging van de xbox naar 150 euro per stuk.

Klopt, maar dat was gemeten over een heel kleine tijdsperiode, dus da's niet zo verbazingwekkend, zo vlak na een prijsverlaging.


Heeft niks met fanboy-gedrag te maken. Tweakers meldt het voor de volledigheid, en het verhaal klopt gewoon. De Xbox 360 heeft dus absoluut gezien meer eenheden verkocht, terwijl de PS3 per "actief jaar" voorloopt (gezien de ps3 een jaar jonger is). Met de Wii als echte winnaar natuurlijk.




Ohja ik las over "ZO" heen

En als jullie stel Taalnazi's het zo goed weten, waarom schrijf je dan "zoveel" en niet "zo veel" .

http://taaladvies.net/taal/advies/vraag/948/

En dat was mijn punt, dat er iemand gewoon kon zeiken over zoiets miniscuuls op een forum. Kap daar gewoon mee en blijf liever ontopic.

@Shoq:

Wat betreft PS3 verkopen:
Het 'probleem' met de PS3 verkopen is ook dat een - niet gering - aantal mensen de PS3 exclusief als Profile 2.0 BluRay speler heeft gekocht, omdat hij tot zeer recent met grote afstand de goedkoopste 2.0 compliant speler was. In mijn kennissenkring bijvoorbeeld hebben 4 mensen een PS3 waarvan er 2 (dus de helft) hem alleen als BluRay speler gekocht hebben en gebruiken. Naast dat die niet of nauwelijks games verkopen (en dus verlies draaien) kannibaliseren ze ook nog eens Sony's markt voor dedicated BluRay spelers.
In feite heeft het niet zoveel zin om deze verkopen mee te rekenen op de 'console markt' want hij wordt bij die mensen niet ingezet als console (en levert Sony dus verlies op, want geen game-verkopen). In werkelijkheid is het aantal PS3 console verkopen dus een aardig eind lager dan die 20 mln.

Bovenstaand zie je ook aan de gameverkopen (ook wel: attachment rate). Waar de 360 gemiddeld zo'n 7 games per console heeft verkocht in Europa zit Sony aan ~3,8 games per console (Wii = 3,5). Net iets meer dan de helft dus. Wereldwijd doet de 360 het zelfs nog iets beter met een "attach rate" van 7,5 games gemiddeld. Dat is een historisch console-record voor gameverkopen.
Bron: Wikipedia.

Dus zelfs als Sony met de PS3 de 360 in absolute aantallen inhaalt, dan is het nog de vraag hoeveel daarvan daadwerkelijk als consoles worden ingezet en Sony winst opleveren in plaats van verlies. Uiteindelijk gaat het er niet om hoeveel consoles je fysiek schuift (zeker niet als je per console verlies draait) maar hoeveel games je erbij verkoopt, en de 360 loopt daarop dik voor met bijna het dubbele aan gemiddeld per console verkochte spellen.
Daarnaast was het Microsofts doel om deze generatie "slechts" Sony's hegemonie (alleenheerschappij) met de PlayStation-franchise te doorbreken. Met de 360 is dat gelukt. Zo succesvol als de PS2 was t.o.v. de Xbox - veel gamers hoefden nauwelijks na te denken bij een keus tussen de twee - zal de PS3 nooit worden t.o.v. de 360. Daarmee heeft MS zijn doel bereikt, en alles wat het meer wordt is meegenomen voor ze.

Verder, betreffende de game line-up, zie je veel developpers die de PS2 groot hebben gemaakt nu multiplatform gaan, of zelfs 360 exclusive games ontwikkelen. Dat is erg slecht nieuws voor Sony, want veel van hun "system sellers" zijn nu in gunstig geval multi-platform en in ongunstig geval exclusive system sellers voor Microsoft geworden... en die gestage migratie is maar 1 kant op: van PlayStation naar Xbox en niet andersom :)

[Reactie gewijzigd door Cheetah op dinsdag 6 januari 2009 16:19]


Wat een onzin zeg, een verkochte console=een verkochte console ongeacht waarvoor deze gebruikt wordt...

Ook is het wel degelijk erg weinig als de xbox360 maar 8 miljoen exemplaren meer heeft verkocht in dezelfde tijdspan als de playstation 3, MS zal (en kan) voorlopig geen prijsverlaging meer doorvoeren (mogelijk dat ze wel weer een actie doen van 50 euro terug, maar die is inmiddels weer voorbij), Sony zal eind maart dit wel degelijk doen met de introductie van het nieuwe slimline model..
Dus je kunt pas werkelijk iets zeggen op het moment dat de PS3 net zo lang in de markt staat als de xbox360, misschien dat Sony dan nog steeds niet die 28 miljoen in totaal heeft gehaald, maar dat betwijfel ik ten zeerste.. (overigens geldt dezelfde stelling voor de softwareverkopen)..

Helaas niet. Consoles worden met verlies verkocht, of anders met hele lage marges, zodat zoveel mogelijk mensen er een kopen. Vervolgens wordt de winst gemaakt op de games die mensen er bij kopen. Als mensen een PS3 kopen voor de blu-ray functionaliteit betekent dat dat deze mensen geen (of weinig) games er bij kopen, en dat betekent verlies voor Sony.

Er komt steeds vaker in de media dat de grote jongens het leeuwendeel van hun omzet via de PS3 krijgen. Bijv.: http://www.gamespot.com/p...sgs.php?topic_id=25998019

Dacht ook zoiets voor Take-Two gezien te hebben.

Dus ondanks al die mensen die jij kent die de PS3 exclusief als BR speler gebruiken zijn er blijkbaar genoeg die nog spellen voor de PS3 kopen... :z

Microsoft verkoopt 28 miljoen exemplaren aan 14 miljoen mensen? :)
Waar staat dat het aan 14 miljoen mensen is?
in Nederland alleen al wonen meer mensen dus vraag me echt af wat je met deze opmerking bedoelt

niet iedereen heeft zijn xbox op't net hangen natuurlijk....

'Slechts' 7Miljoen, dat betekend dat er 33% meer Xbox360's zijn dan PS3's. Zelfs als je er van uit gaat dat de PS3 pas een jaar later verscheen loopt de PS3 op zijn hoogst gelijk met de xbox360 (hoewel ik niet denk dat dat juist is, immers verzadigt de markt na een tijdje, bijna iedereen die een 360 wil heeft er ondertussen wel eentje)..

MS doet het gewoon erg goed met de 360. Het is pas hun 2e console, maar hij heeft bijna een 2x zo hoge attachment rate (het belangrijkste qua inkomen) dan de rest van de consoles, waardoor er dus zelfs meer games voor de 360 dan voor de WII verkocht zijn ondanks dat er 2x zoveel WII's zijn verkocht.

Ook is MS het meest succesvol met hun online gebeuren, veel mensen hebben gold, en veel mensen kopen games of addons via xbl(arcade) (al 1miljard euro dat betekend dat gemiddeld elke xbox360 eigenaar ¤12,50 uitgeeft per jaar) toch nog een leuke bij verdienste, hoewel ik zeker denk dat vooral dat getal nog flink kan groeien.

Je kunt erg veel zeggen over MS, en ja cijfers zijn op meerdere manieren te interpreteren en we weten inderdaad niet of de PS3 inloopt. Maar het is akelig stil bij sony en nintendo, terwijl je van MS steeds goede geluiden hoort. En de prijsverlagingen van de 360 maken hem even goedkoop als de Wii, toch een erg gevaarlijke concurent!

MS doet het gewoon erg goed met de 360. Het is pas hun 2e console

Misschien is het wel zo correct om hierbij vermelden dat zowel Sony als Nintendo* vele malen succesvoller waren met hun 2de console. Daarbij hebben zowel Sony als Nintendo allebei in de hoek gezeten waar de klappen vielen. Nintendo met hun Gamecube en Sony nu met de PS3. Nintendo is daar met hun volgende console zeer sterk uitgekomen en van Sony verwacht ik dat ze nog binnen deze generatie zeer sterk gaan terugkomen.

Als Sony zelfs hun PSP nog een beetje uit het piraterijschip kunnen halen, moet de PS3 geen probleem zijn. Qua hardwareverkopen heeft MS ons geleerd dat een prijsverlaging genoeg is. De softwareverkopen zouden daardoor ook wel moeten stijgen, meer gebruikers staat altijd wel gelijk aan betere softwareverkopen.

*De game markt ten tijde van Nintendo's 2de console was natuurlijk wel kleiner, succesvoller moet daarom als relatief worden gezien

Dat is toch 58 dollar per persoon wat via Xbox Live is binnengehaald. Zou Microsoft zonder de XBox Live abbo's überhaupt genoeg verdienen aan de Xbox 360's?

Die Miljard is niet aan abo's. De Xbox Live abo's leveren hooguit zo'n $30,- op voor Microsoft. Voor Nederland is 13 maanden Live te krijgen voor 34,- euro. De rest is dus downloads, zoals bijvoorbeeld Xbox Live Arcade games en films (US only).

[Reactie gewijzigd door PWM op dinsdag 6 januari 2009 15:54]


Microsoft verdient ook aan de games.
Van de opbrengst van alle Xbox 360 games gaat zo naar schattingen tussen de 8%-12% naar Microsoft.
Er zijn ruim 200 miljoen games verkocht voor de Xbox 360 dus daar alleen aan heeft Microsoft ook nog wel een miljard aan omgezet.
Voor de zelf uitgegeven titels zal nog wel een paar honderd miljoen extra omgezet zijn
Ook zullen er nog enkele honderden miljoenen omgezet worden aan Xbox gerelateerde spullen zoals extra controllers

De uitgaven van leden via de onlinedienst zijn spectaculair gestegen: in 2008 is 84 procent meer uitgegeven dan in 2007. Vooral aan het bekijken van films en tv-series zou meer geld gespendeerd zijn.

Als ze dan ook een zorgen dat ze het in de Benelux beschikbaar maken... t is praktisch overal te krijgen behalve hier :?

Ja ok je kan je account op US zetten maar dat zullen ze zelf toch ook wel doorhebben dat mensen het daarvoor doen...

Je account op US zetten helpt ook niet, er wordt ook op IP gecontroleerd en zo zien je dat je toch in Nderland zit en word je geblokkeerd.

Wordt echt eens dringend tijd dat die Video Marketplace hier ook volledig wordt ingezet!

Blijf het maar raar vinden betalen voor het spelen van multiplayer games. en ook nog eens een dikke prijs bij de aanschaf van het spel.

meh daarom geen xobx voor mij. met een PC heb je dit gedoe niet.

Voor de meeste 'echte' multiplayer games, MMO's bedoel ik dan voornamelijk, betaal je op de PC ook maandelijks een bedrag. Per spel...Dus als je WoW, AoC & WAR zou spelen, zou je +/- 45eur p/maand kwijt zijn...


Stop jij in je AMD Athlon 2400+ maar eens zo'n leuke graka, gaat dus sowieso niet werken. En sommige mensen (waaronder ik) zijn het gewoon spuugzat slechte poorts naar de pc te krijgen met support om van te huilen.
Ik heb een xbox puur voor de games en het online gamen. Pc voor alle andere zaken.
Bovendien zijn alle punten die je noemt berust op een persoonlijke mening.

Ik vraag me eerlijk gezegd af wat jij hier doet met zo'n instelling?




Vandaar al die spelfouten in de console-spellen :+

OT: Erg netjes van Microsoft, al is het niet zo gek meer sinds die bodemprijzen. Nu mijn PC al eigenlijk weer low end is, zit ik toch na te denken over een Xbox 360, alleen houden de muis, het toetsenbord en de vele mogelijkheden van de pc mij tegen. Zo gauw dit ook met een console (met veel goede titels, geen ps3 dus (no offence, maar ik vind de xbox 360 spellen leuker dan die voor de ps3)) kan, ben ik verkocht, evenals een console :).

Omdat ik werk voor een bedrijf die die games port naar consoles, en ik er werkelijk niets van snap.
Als je er niets van snapt, waarom ben je dan nog niet ontslagen? :P /flauw

Maar interessant, waar werk jij dan? Ik werk namelijk ook bij zo'n bedrijf (zie profiel), en wat ik in de industrie zie is dat de focus voornamelijk op de consoles ligt, niet andersom. Ports zijn dan ook vaker van console naar PC. De console-game-markt is dan ook vele malen groter dan de PC-game-markt. Piraterij heeft hier ook wel wat mee te maken, maar het komt denk ik vooral omdat de PC in de gemiddelde huiskamer niet wordt gebruikt als gameplatform, terwijl een console dat (natuurlijk) typisch wel is.

En natuurlijk heeft een moderne PC veel krachtigere hardware, maar dat is duur en veel doorsnee gamers willen daar helemaal geen geld en moeite in steken. Die willen gewoon een apparaat wat je neer kunt zetten, waar je een disk in duwt en vervolgens meteen kunt spelen.

Programmeur schrijf je trouwens met dubbel m (uit je eigen profiel).

[Reactie gewijzigd door .oisyn op dinsdag 6 januari 2009 21:39]


Ik heb zelf alleen een PC, en geen console. Ik gaf alleen aan dat veel multiplayer spellen voor de PC niet gratis zijn om online te spelen.

Enkel de meeste MMO's zijn niet gratis (want Guild Wars is dat bijvoorbeeld wel), voor de rest betaal je absoluut geen abonnement om online te mogen gamen op de pc. Zeker niet als je ook nog eens je eigen games moet hosten zoals dat op XBL vaak het geval is.

Wordt een beetje moe van de berichten dat de Xbox 360 zoveel meer verkocht heeft dan een andere console of visa versa. We weten allemaal inmiddels wel dat de Nintendo Wii beter verkoopt dan welke van de huidige generatie consoles dan ook. Het is mij daarom ook oud nieuws.

Ik vind dat de PS3 het helemaal zo slecht nog niet doet. Men verliest wel eens uit het oog dat de Xbox 360 een jaar eerder op de markt was dan de PS3. Ik vind gezien dat verschil dat de PS3 nog behoorlijk goed verkoopt en het lijkt zelfs een inhaalslag te worden. Als in Europa 7 miljoen PS3's verkocht zijn tegenover 8 miljoen Xbox 360's, dan doet de PS3 het, gezien de latere release van een jaar, beter dan de Xbox 360. De verkoop ligt lager, maar de Xbox heeft een jaar langer de tijd gehad om de 8 miljoen te behalen.

De 360, PS3 en de Wii doen het alledrie helemaal niet slecht. Ik vind het enorme aantallen. Bij elkaar opgeteld zijn dat dus 93 miljoen consoles van de 'nieuwe' generatie. Daar tellen we dan bv. de PS2 niet bij.
Dat de PS3 in twee jaar tijd gemiddeld meer consoles heeft verkocht dan de 360 wil niet zeggen dat het succesvoller is natuurlijk. 28/3 = 9,3. 20/2 = 10. Dat scheelt dus helemaal niets.
Welke console succesvoller is boeit me ook erg weinig trouwens, als ik maar de spellen kan spelen die ik wil spelen. De keuze voor welke console ik ga ligt dan ook helemaal bij het aanbod van spellen, en daar zie je toch een verschil tussen PS3, 360 en Wii.

Dat de PS3 in twee jaar tijd gemiddeld meer consoles heeft verkocht dan de 360 wil niet zeggen dat het succesvoller is natuurlijk. 28/3 = 9,3. 20/2 = 10. Dat scheelt dus helemaal niets.
De PS3 was echter op weg naar de Xbox 360 en die trend heeft zich enorm omgekeerd
Na het 1e kwartaal van 2008 was het verschil nog maar 6 miljoen
19 miljoen Xbox 360 en
13 miljoen PS3
Bron

Dat betekent dat de Xbox 360 nu weer duidelijk aan het uitlopen is waarschijnlijk in belangrijke mate gestuwd door de prijsverlaging van de console.

Dat geloof ik ook wel. De marketingtruc van de PS3 is de blu-ray drive, en de mensen die er een wilden hebben er een. Nu zijn blu-ray spelers weer goedkoper dan de PS3. Zelf zou ik ook liever een losse speler hebben.

Microsoft vermeldt niet dat Nintendo het nog beter doet: van de Wii zijn inmiddels ruim 45 miljoen stuks verkocht.
Sja, de Wii is ook niet echt een concurrent voor de Xbox 360 lijkt mij? Als je games als Halo 3 en Gears of War (2) wil spelen moet je bij de Xbox zijn. De Wii richt zich toch wel op een hele andere doelgroep met spellen als Wii Fit, Wii Sports, etc.

ze (ms) proberen anders ondertussen ook wel hard de "casual" markt aan te boren...

Maar veel papa's en mama's zullen maar een spelcomputer voor de kinderen aanschaffen, dat is blijkbaar vaker een wii dan een 360 (of PS3). Ze concureren dan niet op elke doelgroep, maar er zijn ook genoeg overlappende doelgroepen.

Volgens mij is de Wii de meest verkochte console, maar tegelijk de console die na aanschaf het minst gebruikt wordt. Ik, en iedereen die ik ken met een Wii, doen er al maanden nagenoeg niks meer mee. Is echt een impuls aankoop geweest die naderhand helemaal niet zo geweldig bleek...

Waarom houd je hem dan ?

Het is gewoon een party console.
Als er mensen op visite komen word ie weer onder het stof vandaan gehaald.
En het geld is toch al weg.

Als ik in me eentje wil gamen, pak ik wel de xbox360 of de pc.

Op marktplaats kun je er nog een aardig bedragje voor vangen toch ?

Klopt iets niet! men geeft de cijfers van Xbox360 voor EMEA en zegt dan meer verkocht te hebben in Europa en geeft voor PS enkel de cijfers voor Europa. Typische marketing talk of een slechte vertaling van tweakers. Europa behoort tot EMEA maar is niet EMEA

Ik zie in de bron enkel staan dat er geclaimd wordt dat ze een "one million lead" hebben op de playstation. Ik zie nergens genoemd worden dat die 7 miljoen playstations alleen in Europa verkocht zijn. Lijkt me meer de interpretatie/vertaling van tweakers, dus.

Bron staat: "In Europe, the Middle East and Africa (EMEA) specifically, Xbox 360 has now sold more than 8 million units, extending its lead over the PS3 by more than 1 million units." Tweakers heeft dus abbusievelijk alleen Europa genoemt als afzetmarkt voor de bijna 7 miljoen PS3's.

Verder staat er nog: "Xbox 360 is experiencing record-setting sales around the globe, particularly in Japan and Europe, nearly doubling market share in these key territories." Zonder aantallen zegt dit helemaal niks natuurlijk, maar een verdubbeling is natuurlijk altijd leuk meegenomen voor MS.

It was a year in which life-to-date unit sales of Xbox 360 systems climbed to 28 million consoles worldwide — expanding the product’s lead over Sony PlayStation 3 to more than 8 million units.
het artikel noemt wel degelijk concrete aantallen! ;)

Dat kan ik zelf ook wel lezen, maar hoezo is dit relevant ten opzichte van mijn bewering? Ik heb het over concrete aantallen wat betreft de verkoop in specifiek Japan en Europa, en de zin die jij aanhaalt heeft het over wereldwijde verkopen. Daar heb je toch nog steeds niets aan wanneer je wilt weten wat een verdubbeling van de verkoop in Europa en Japan nu echt betekend?

28 miljoen Xbox 360 stuks in 3 jaar tijd, dat is dus 9,33 miljoen per jaar.
20 miljoen PS3 stuks in 2 jaar tijd, dat komt neer op 10 miljoen per jaar.

Dan denk ik dat de Playstation 3 het gemiddeld genomen beter doet. :)

Typische Amerikaanse filosofie die er trouwens gehanteerd wordt. Vaak begint men tijdens zo'n soort evaluatie eerst met drie punten die a. positief zijn b. positief worden gebracht. Bijv. "We hebben dit jaar 98% van de voor ogen gestelde doelen behaald." In NL zou dit vrij vertaald betekenen: "We hebben dit jaar op 2% na alle doelen gehaald."

Je kunt wel zien welke waarschijnlijk een beter 'yes-gevoel' bij je op zou roepen :).

Dat is toch ook logisch? Dat gebeurd ook gewoon in Nederlandse bedrijven. Alles van de positieve kant bekijken :)

We zijn die kant opgeslagen, maar een paar jaar geleden was dit in ieder geval heel normaal. Ja, dat is dus vrij demotiverend. Heb je het hele jaar gewerkt, 'kom je 2% tekort'. In plaats van 'Wow, je hebt wel 98% van je doel gehaald!' O.i.d. :P

Klopt, maar wat hoor je zelf liever? Het laatste waarschijnlijk. Echter zijn wij dan wel weer nuchtere Nederlanders die het dan meteen omzetten naar het eerste ;)

ik denk niet echt dat zoiets heel veel met de Nederlandse nationaliteit te maken heeft

Maar wel met de mentaliteit. Genoeg mensen die inderdaad denken dat die 98% geweldig is, terwijl we het hier jammer vinden dat we die 2% niet gehaald hebben.

[Reactie gewijzigd door TranceSetter op dinsdag 6 januari 2009 17:55]


Minder dan 100% is doel niet gehaald.
Maakt weinig uit hoe het gebracht word.

Sony zal nog hard in z'n vuistje lachen in de komende jaren als de PS2 bezitters trouw zullen overgaan op een PS3 als zelfs blijkt dat de PS2 nu nog de meest populaire console is. Daar zit namelijk de echte markt.

Ik weet niet of Sony in z'n vuistje lacht. Ze hebben veel studios verloren aan multiplatform games die eerder nog PS2 only ontwikkelden, ze hebben de duurste console, ze maken nog steeds veel verlies op hun hardware, ze kunnen maar geen pricecuts gebruiken, ze hebben een veel lagere tie-ratio dan de 360, ze hebben hun complete overmacht op consolegebied uit het PS2 tijdperk kwijtgespeeld, ze hebben een reputatie voor arrogantie opgebouwd, enzovoort. Ja, ze kunnen nog steeds wel wat goedmaken later in het leven van de PS3, maar dat valt in de categorie "de schade beperken", en allerminst in de categorie "in je vuistje lachen".

En begrijp me niet verkeerd, dit zeg ik niet als Xbox fanboy, maar het is toch schandalig dat hetzelfde bedrijf dat bij de PS2 generatie bijna de hele markt beheerste nu op de laatste plaats staat?

De dure PS2 kwam toendertijd ook langzaam op gang met een absurde verkoopprijs van 1200 gulden. Deze had zelfs een verkoopargument minder namelijk geen BR speler.

Alle tweakers hier waaronder mijzelf lopen allemaal acher de feiten aan terwijl dé echte markt nog uit een diepe coma moet ontwaken. Zij zullen uiteindelijk bepalen of de opvolger van de PS2 waardig is.

De PS2 heeft een DVD speler, wat destijds nog helemaal nog niet zo ingeburgerd was. Net als nu BR dus.

Ik denk dat Sony niet in zijn vuistje lacht, maar in zijn broek schijt.

Niet voor de 360 maar voor de Wii.
De Wii heeft in 2 jaar tijd verkocht waar de PS2 3 jaar voor nodig had.

De Wii is dan wel niet populair onder de hardcore gamers en (tweakers.net), maar de casual markt krijgt er geen genoeg van.
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 16:16 HP introduceert Mini 2140-netbook
Vorige 15:11 Logitech onthult Harmony-afstandbediening met 3,5"-touchscreen
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011