Hoofdcategorieën
Device Settings

Ubisoft breidt Endwar uit met Escalation Pack

Door Jurian Ubachs, vrijdag 12 december 2008 11:00, views: 4.987

Ubisoft heeft de strategiegame Endwar voorzien van downloadable content. Met het Escalation Pack krijgen spelers vier nieuwe missies in nieuwe gebieden, terwijl een gratis update de Xbox 360-versie van vier-tegen-vier-gevechten voorziet.

Tom Clancy's EndWarHet Escalation Pack, dat voor 800 Microsoft Points of tien euro te downloaden is via de Xbox Live Marketplace en de Playstation Store, voegt vier nieuwe missies aan de Skirmish Mode van het spel toe. Spelers vallen de Russische Kursk aan in 'Siege of the Kursk Firebase', landen in Engeland in 'The Assault on Devon Beach' of vechten in een Spaanse haven in 'The Raid on Rota Naval Base', en een vierde missie speelt zich af in het Amerikaanse West Virginia. Het Escalation Pack voegt verder drie nieuwe unit upgrades aan het spel toe, en biedt de speler de mogelijkheid tien nieuwe Achievements of Trophies te verdienen, zo meldt Kotaku.

Behalve het Escalation Pack heeft Ubisoft ook een gratis update vrijgegeven, die Tom Clancy's Endwar voorziet van ondersteuning voor vier-tegen-vier-gevechten in de multiplayermodus. Deze update is met de Xbox 360 gratis te downloaden. Playstation 3-bezitters zullen nog even moeten wachten: de update voor de PS3, die eveneens gratis zal zijn, zal pas begin 2009 uitkomen.

Volgende 11:25 Lerares bestraft leerling na uitdelen van 'illegale' Linux-distro - update
Vorige 10:28 Grote Australische providers weigeren netwerk te filteren
Advertentie

Reacties


Endwar is net een maandje uit, en nu al betaalde DLC? Dit is wel heel erg duidelijk een (weinig subtiele) manier om nog meer aan games te verdienen. En dat terwijl het 'volledige' (bewust tussen haakjes) spel al voor de volle mep over de toonbank gaat.
Deze trend met betaalde DLC gaat helemaal de verkeerde kant op. Extra gameplay is prettig, maar niet zo.

Het is een bedrijf, een spel is een product. Het enige doel daarvan is geld verdienen. Ze hoeven geen betaalde content aan te bieden om dat duidelijk te maken.

Correct. Ik verwijt Ubisoft ook niet zo veel mogelijk geld te willen verdienen. Vanuit consumenten-perspectief blijft dit toch een verkeerde trend.

Zo werken ubisoft en ook EA.

Het gaat steeds meer na de richting, dat een spel basic uitgebracht wordt, zodat er binnen paar maandjes een expansie kan worden uitgebracht.

Je kan het zien als een auto. Die is ook basis en kun je allemaal uitbreidingen/paketten voor kopen. Alleen vind ik dat je voor een spel niet voor de kleine dingen moet betalen alleen voor complete expansionpacks. Digital Extreme kwam vroeger ook met map packs aanzetten voor UT.. gratis en voor niets.

Normaal ben ik het hier niet helemaal mee eens. Ware het niet dat bijna elke review van deze game vermeldt dat het spel 'erg kort' van duur is.
Zo lijkt het er op dat ze expres uitbrengen voor ze helemaal klaar zijn.

mogen we nog minder units besturen, of wordt de aantal units in verhouding tot singleplayer verhoogd?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 11:25 Lerares bestraft leerling na uitdelen van 'illegale' Linux-distro - update
Vorige 10:28 Grote Australische providers weigeren netwerk te filteren
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011