Hoofdcategorieën
Device Settings

Ook Dell introduceert 23"-scherm met resolutie van 2048x1152 pixels

Door Olaf van Miltenburg, maandag 10 november 2008 17:07, views: 22.275

In navolging van Samsung gaat Dell een qwxga-scherm op de markt brengen. De SP2309W van de fabrikant heeft een diagonaal van 23 inch en een resolutie van 2048x1152 pixels.

Dell SP2309WDell positioneert de SP2309W naast de S2309W. Dit is eveneens een 23"-scherm maar deze monitor ondersteunt de hd-resolutie van 1920x1080 pixels. De komende variant combineert de 2048x1152-resolutie met een aspect ratio van 16:9, een dynamische contrast ratio van 80.000:1 en een responstijd van 2ms.

Verder heeft de monitor een 2-megapixelcamera aan boord, evenals vga-, dvi- en hdmi-aansluitingen. De SP2309W is als eerste op de Canadese Dell-site verschenen, waarbij een prijs van 420 Canadese dollar vermeld wordt. Ter vergelijking: de S2309W met 1920x1080-resolutie kost 310 Canadese dollar en in Nederland kost dit apparaat 309 euro. Wanneer de SP2309W naar Nederland komt is niet bekend en wat het scherm hier gaat kosten evenmin. Vorige week introduceerde Samsung al een qwxga-monitor, waarmee het bedrijf claimde de eerste te zijn.

Volgende 17:38 Nvidia rust Quadro-kaart uit met 4GB geheugen
Vorige 16:38 Politie publiceert gestolen goederen op nieuwe website
Advertentie

Reacties

«  1  2  »


Lees je zelfs al de eerste zin niet meer voor je onzin gaat posten?

"In navolging van Samsung gaat..."

mooi design voor een dell monitor :)
Maar is een dynamic contrast van 80.000 op 1 niet een beetje overbodig?
Waarom doen ze zo'n dynamic contrast er eigenlijk op :?

Jij bent de eerste die het dynamisch contrast te groot vindt! :)
Dynamisch contrast zegt op zich weinig, Dynamic Range is belangrijker.
Dat hangt natuurlijk rechtlijnen vast aan DC maar de fabrikanten nemen het niet zo nauw met die cijfers!

Je zal zien dat er van die 80k niet veel overblijft als ze hem effectief testen.

Een 2 megapixel camera in je monitor, is dat niet een beetje overbodig???

kan handig zijn heb je geen webcam meer nodig. Maar ik gebruik het bijna nooit. Hij moet vooral uit kunnen maar dat deed ik op me laptop via apparaat beheer. Gewoon hele Device disabled :)


Altijd? Deze voet is juist sinds kort en de vorige vond ik juist mooi. Deze voet vind ik trouwens ook lelijk en dat komt omdat ie rond is, Samsungs hebben ook altijd een ronde voet en dat doet afbreuk aan de rechthoekigheid van een scherm.

Voet? Ik kijk altijd naar het beeld dat het scherm geeft. Die voet zie ik niet eens, daar staat of het toetsenbord voor of er ligt papier op. Wat ik bedoel te zeggen is: voor heel veel mensen is de voet van ondergeschikt belang. Dat weten Dell en Samsung en dus maken ze de voet zo goedkoop dat het scherm er net stevig mee staat. Schijnbaar is een ronde vorm hier optimaal.

Vind je? Mijn Dell 3008WFP is anders helemaal van geborsteld aluminium en heeft een mooie glazen voet. Zelf vind ik hem vrij mooi en het is ook duidelijk dat er wat tijd en geld gestopt is in het design.

De 2007WFP en soortgenoten had toch een prachtig design en voet?
Misschien nog vlug een extra 20 incher kopen voordat ze daar ook een nieuw design maken...

Heeft hij geen USB aansluiting? Hoe wordt de webcam dan aangestuurd?

Deze prijs is wel aantrekkelijk, vraag me alleen af of deze resolutie op deze schermgrootte niet een beetje te hoog is.

Volgens de specs heeft hij wel degelijk een usb aansluiting :


Interfaces

1 x VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 1 x DVI-D - 24 pin digital DVI ¦ Hi-Speed USB

Staat toch gewoon op de Technical Specs pagina op de gelinkte page?
http://accessories.dell.c...s=cadhs1&sku=320-7641
Interfaces

1 x VGA - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 1 x DVI-D - 24 pin digital DVI ¦ Hi-Speed USB

Hij lijkt een beetje qua vormgeving op zo'n apple geval. Zou Dell tegemoet willen komen aan apple users die geen geld overhebben voor een cinema display? Of is dit goede concurrentie?

Ik neem aan dat die 2 Mp camera een webcam is en niet een foto cam....

De voet ziet er toch echt helemaal niet Apple achtig uit. De achterkant, afwerking en dergelijke kunnen we helaas niet zien.

Gezien de specs waarschijnlijk een TN panel ?

Niet waarschijnlijk.... dit soort schermen zijn altijd TN panelen.
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 17:38 Nvidia rust Quadro-kaart uit met 4GB geheugen
Vorige 16:38 Politie publiceert gestolen goederen op nieuwe website
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011