Sony Ericsson gaat twintig procent van de eigen modellen niet meer produceren. De Zweeds-Japanse producent wil door het portfolio in te krimpen weer winst gaan maken.
Ook gaan er wellicht meer ontslagen vallen dan het bedrijf eerder zei, vertelde topman Dick Komiyama. Eerder dit jaar maakte de fabrikant, de op vier na grootste telefoonmaker van de wereld, bekend dat er tweeduizend mensen moeten worden ontslagen. Dat zullen er dus wellicht meer worden.
Sony Ericsson heeft het afgelopen kwartaal verlies gedraaid. De verkoop van mobieltjes liep niet terug, maar de gemiddelde prijs die Sony Ericsson kreeg voor mobieltjes liep terug van 120 naar 109 euro. Het is onduidelijk welke modellen Sony Ericsson gaat schrappen uit zijn portfolio. De fabrikant verkoopt op dit moment in Nederland 115 verschillende toestellen.

| Bijenkorf gaat gouden iPhone verkopen | |
| Mozilla lanceert mobiele Firefox ook voor desktops |
Door ![Reactie uitklappen [show]](http://tweakimg.net/g/if/comments/button_down.gif)