Hoofdcategorieën

LG introduceert tweede Prada-telefoon

Door Arnoud Wokke, dinsdag 14 oktober 2008 16:13, views: 11.061

LG legt nog dit jaar de opvolger van de Prada-telefoon in de Nederlandse winkels. De LG Prada II is bijna identiek aan zijn anderhalf jaar oude voorganger, maar is van een uitschuifbaar qwerty-toetsenbord voorzien.

Door het qwerty-toetsenbord is de nieuwe telefoon, die in samenwerking met het modemerk Prada is gemaakt, wel een stukje dikker. In plaats van de twaalf millimeter van de eerste versie is de nieuwe Prada-telefoon zeventien millimeter dik. Net als zijn voorganger richt de telefoon zich voornamelijk op liefhebbers van mode en design. De telefoon is daarom "niet alleen voor plezier, het is ook een luxe design-accessoire", aldus LG.

LG heeft nog een paar wijzigingen in de Prada-telefoon aangebracht. De smartphone ondersteunt nu umts, hsdpa en wifi, en de camera heeft een upgrade gekregen van twee naar vijf megapixels. Ook heeft de telefoon een full-html-browser gekregen, waardoor sites volledig op het scherm verschijnen. De telefoon draait nog altijd op LG's eigen Prada-OS. De telefoon komt nog dit jaar in Nederland op de markt voor een prijs die rond de zeshonderd euro zal liggen.

LG Prada IILG Prada II

Volgende 16:42
Vorige 15:42

Reacties

«  1  2  »

nu maar hopen dat deze versie een beter touch screen heeft want de vorige was drama

"De telefoon draait nog altijd op LG's eigen Prada-OS."
Dat is dan weer jammer, als ze nou voor bijvoorbeeld Android zouden kiezen dan was het al veel aantrekkelijker geweest.

Het gaat om een 'design'-toestel. Het is dus erg belangerijk dat de interface volledig aansluit bij de looks van het toestel enzo. Android zou misschien wel leuk zijn voor het gebruiksgemak maar daar gaat het hier niet om ;)

Is Android dan niet qua looks te customizen.
Ik weet niet in hoeverre alles qua looks vast staat als het op een ander toestel moet draaien of dat het te skinnen is.

Ik vind Android van zichzelf namelijk niet erg aantrekkelijk.




Nieuwe wetgeving die producten verbiedt waarbij de accu niet verwijderd kan worden.

Het einde van de verkoop van de iPhone 3G lijkt voorbij als je diverse berichtgevingen moet geloven. Nieuwe Europese regelgeving is opgesteld waarin geeist wordt dat je eenvoudig de batterij uit een consumenten product moeten kunnen verwijderen. Iets dat bij de iPhone 3G niet mogelijk is, waardoor het einde van de verkoop van deze gadget in zicht lijkt te zijn.

De nieuwe wet stimuleert de recycling van batterijen en is sinds eind september van kracht. De wet eist dat je de batterij uit een mobieltje moet kunnen verwijderen. Bovendien moet in de handleiding vermeld staan hoe je de batterij dient te verwijderen en te vervangen. Uit de wettekst valt op te maken dat je de batterij "eenvoudig moet kunnen verwijderen".

Voor jou als gebruiker van de Apple iPhone is het eigenlijk bijna niet mogelijk de batterij op een fatsoenlijke manier te verwijderen. Er zijn een groot aantal tutorials op het internet te vinden waarin uitgelegd wordt hoe je de batterij eventueel zelf zou kunnen verwijderen, maar wij raden je af dit te doen. Mocht je dus ooit de batterij willen vervangen dan zal je daarvoor T-Mobile of een geceritificeerde reparatiedienst moeten contacten.

Mensen die al een iPhone gekocht hebben, hoeven niets te vrezen. Zij kunnen de iPhone 3G gewoon blijven gebruiken. Ook toestellen die tot 26 september zijn ingevoerd mogen nog verkocht worden. Ben je van plan een iPhone aan te schaffen dan is de verkoper op dit moment strafbaar al zullen ze zich daar nog niet bewust van zijn.

Ondanks dat de verkoop gewoon doorgaat kunnen T-Mobile en Apple ervan uitgaan dat ze een boete en rechtzaak mogen verwachten. Het blijft tot dat moment afwachten wat de inspectiedienst voor een stappen zal ondernemen.


Bron: tweakers.net en jouwmobiel.nl


Neen. Batterij zit helemaal onder het moederbord bij de 3G. Daarnaast zijn het niet alleen de twee schroefjes, in totaal moet je er veel meer losmaken wil je uberhaupt bij de batterij komen in de 3G. Bij de 2G was het al helemaal een ramp.

[Reactie gewijzigd door SgtStrider]


Volgens de wetgeving moet de accu makkelijker verwijderbaar zijn bij recycling en mag hij niet vast zitten aan de printplaat. Dit is bij de iPhone en iPod Touch het geval. Er staat nergens iets in de wetgeving over makkelijke verwijdering voor consumenten.
Dus: De Apple-producten mogen gewoon verkocht worden. Zo en nu weer verder over de Prada-phone aub.

hij krijgt trouwens bijna de zelfde specs als de KS20 van LG


Er zijn meerdere smartphone-achtigen die ook los rond de 600 Euro kosten. Neem je daar een leuk abbo bij en een SMS-bundel, dan ben je nog maar "enkele tientjes" kwijt voor je nieuwe telefoon. Het is dus gewoon een reeele prijs in hetzelfde straatje van HTC en Sony Ericsson.

De smartphone nu ondersteunt umts, hsdpa en wifi, en de camera heeft een upgrade gekregen van twee naar vijf megapixels.
Rare zin.. Alsof het direct vertaald is uit het engels, 'the smartphone now supports'.

Voor het feit dat er weinig vernieuwende techniek is toegepast vind ik 600 euro aan de hoge kant. Aan de andere kant staat er wel heel groot 'Prada' op, en daar betaal je natuurlijk voor.

Ik ben zeer benieuwd naar de reviews van de nieuwe Prada phone. ik hoop dat t menu een beetje lekker werkt, en vooral de muziekspeler en het internet browser. want als dat zo is, doe ik denk ik mn iPhone weg....

Weet iemand trouwens hoeveel mb/gb hier standaard op zit? ik weet alleen dat je t tot 8gb kunt uitbreiden

intern geheugen :Grootte (Dynamisch): 8 MB
Bron: nieuwemobiel.nl

[Reactie gewijzigd door splendes]


Ik heb zelf de huidige prada-phone en heb er gemengde meningen over. Qua design erg goed, met het touchscreen heb ik ook weinig problemen. De OS komt naar mijn mening wel erg tekort. Het typen van een simpele SMS kost veel tijd doordat er niet goed is nagedacht over een slimme manier van tekstverwerken of handig gebruik van T9. Het huistelefoonnummer is nog altijd vertaald als "Startpagina", en dat is al bij meerdere series telefoons van LG nooit aangepast. Het lijkt daardoor alsof functionaliteit gewoon op een tweede plaats komt bij LG/Prada, en dat is jammer.

Nieuwe model is wel veelbelovend met 3G en wifi, maar wel weer jammer dat hij ook dikker wordt. De huidige "dikte" is eigenlijk precies goed, dikker moet het niet worden... :)
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 16:42
Vorige 15:42
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: