Elektronicafabrikant Sony heeft dinsdagavond op de E3-gamebeurs een nieuwe dienst aangekondigd waarmee films en tv-programma's via het Playstation Network kunnen worden gedownload. Europese gebruikers vissen voorlopig achter het net.
Sony kondigde de nieuwe dienst aan op de E3, de gamebeurs die deze week in Los Angeles plaatsvindt. Het Japanse bedrijf gaat films en tv-shows aanbieden via het eigen Playstation Network en het aanbod is per direct beschikbaar. Gedownloade bestanden kunnen naar andere platformen worden gekopieerd en bekeken worden op Playstation 3, Playstation Portable en pc. Sony Nederland heeft aan Tweakers.net echter bevestigd dat de dienst voorlopig niet in Europa ingevoerd zal worden.
Mediagiganten als Fox, MGM, Warner, Disney, Paramount, en Turner bieden films en tv-shows aan via de streamingdienst. De shows zijn beschikbaar in zowel sd- als hd-formaat. Het is nog niet bekend of ook films in hd-kwaliteit binnengehaald kunnen worden. De downloads zijn overdraagbaar, waardoor een serie die bijvoorbeeld op een Playstation 3 is gedownload, ook op een Playstation Portable bekeken kan worden. Tv-shows zijn vanaf twee dollar te downloaden, de prijs van films start bij tien dollar.

[Reactie gewijzigd door CSB op woensdag 16 juli 2008 10:48]
[Reactie gewijzigd door ijskonijn op woensdag 16 juli 2008 12:00]
[Reactie gewijzigd door FloRadix op woensdag 16 juli 2008 10:43]
[Reactie gewijzigd door Burns1979 op woensdag 16 juli 2008 10:50]
[Reactie gewijzigd door Amito op woensdag 16 juli 2008 13:10]
[Reactie gewijzigd door Dark Angel 58 op woensdag 16 juli 2008 11:30]
[Reactie gewijzigd door CMG op woensdag 16 juli 2008 12:21]
[Reactie gewijzigd door Dreamvoid op woensdag 16 juli 2008 14:58]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Mobiele telefoons Laptops Apple Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True