Hoofdcategorieën

Screenshots en video Mirror's Edge

Door Paul Hulsebosch, dinsdag 15 juli 2008 13:47, views: 1.503

Mirror's Edge is geïnspireerd op de sport free running. Hoofdpersoon Faith is een 'runner', die rennen en springen combineert met ouderwets knokken en schieten. Het actiespel speelt zich grotendeels af op de daken van een moderne stad.

Mirror's Edge Mirror's Edge Mirror's Edge Mirror's Edge
Hier had een filmpje kunnen staan maar je browser heeft blijkbaar geen flash-support of javascript is uitgeschakeld...
Mirror's Edge
Platformpc
OntwikkelaarDigital Illusions (Dice)
UitgeverElectronic Arts
Releasedatumeind 2008

Volgende 13:56
Vorige 13:32

Reacties


Ik zit met smart op dit spel te wachten, en ik ben heel erg benieuwd naar de feeling m.b.t. het besturen!

Deze game kende ik nog niet, ziet er interessant uit.
Ben benieuwd. :)


EA maakt dit spel niet.. Ze zijn enkel de uitgever ;)


Dat maakt het 'bashen' hier niet minder ongewenst.

Wat betreft de game, ik had er nog nooit van gehoord. Ik ben benieuwd hoe ze het concept 'freerunnen' (al vraag ik me af of het hier niet 'le parkour' moet zijn, freerunnen is meer om de tricks en parkour gaat erom je zo snel (en soepel) mogelijk voort te bewegen langs/over/door de hindernissen) hebben uitgewerkt.

Zoals ik het nu in die trailer zie lijkt het trouwens alsof er veel stukken rood gekleurd zijn om aan te geven dat je daarlangs moet. Neem bijvoorbeeld de rode buis in het begin, de rode deur vlak daarna en later bij de helikopter.


Onzin. Die video is vandaag pas uitgekomen.

Heel mooi! goed werk!

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 13:56
Vorige 13:32
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: