Hoofdcategorieën
Device Settings

'Band Mashups' doet Guitar Hero na

Door Paul Hulsebosch, donderdag 7 februari 2008 17:23, views: 9.164

De Amerikaanse ontwikkelaar Planet Moon Studios werkt aan het spel Band Mashups. Bij het spel, dat in april uitkomt voor de Wii, kan elke song in vijf verschillende stijlen gespeeld worden.

Het concept van Band Mashups lijkt erg op dat van Guitar Hero. De speler hanteert de Wii Remote en moet daarmee de noten zien te raken die langs een virtuele gitaarhals over het scherm glijden. In Band Mashups stromen de noten alleen van onder naar boven over het scherm en dat is bij Guitar Hero andersom. Uitgever THQ heeft een licentie genomen op dertig songs, die allemaal in vijf verschillende muziekstijlen gespeeld kunnen worden. Elke song is te spelen in de stijlen rock, funk/hip-hop, country, drumband en latin. De speler neemt het ofwel tegen een andere speler, ofwel tegen de Wii op, waarbij hij voor voor één van de vijf stijlen kiest. Net als bij Guitar Hero zijn punten te verdienen met het raken van de noten op de gitaarhals en die punten kunnen worden ingezet om de tegenpartij te dwarsbomen. De gespeelde song is te horen in de stijl van de speler die op dat moment voorstaat.

De songs in Band Mashups zijn gevarieerder dan die in Guitar Hero. Te spelen zijn onder andere Feel Good Inc. van The Gorillaz, Whoomp! There It Is van Tag Team, Brick House van de Commodores, That's The Way (I Like It) van KC and the Sunshine Band, Insane in the Brain van Cypress Hill en Mama Said Knock You Out van LL Cool. Voor een vleugje country zorgt Man of Constant Sorrow van de Soggy Bottom Boys uit de film O Brother Where Art Thou.

Net als Guitar Hero is er een verhaal aan het spelen van de songs gekoppeld. In Band Mashups neemt de speler het op tegen de kwade Mr. Hong en voor de afrekening met Hong zijn er drie songs opgenomen met een volledig orkest. Band Mashups zou in april moeten verschijnen. Ontwikkelaar Planet Moon Studios werkt al anderhalf jaar aan het spel. De ontwikkelaar is vooral bekend van Giants: Citizen Kabuto en Armed and Dangerous. Band Mashups zal het op moeten nemen tegen bijvoorbeeld Guitar Hero III, dat al uit is op de Wii, en tegen Wii Music dat Nintendo later dit jaar op de markt wil brengen.

Band Mashups Band Mashups Band Mashups
Volgende 17:38 Myspace tilt Nederlandse versie uit bètafase
Vorige 16:58 'Viacom wil Take Two overnemen voor anderhalf miljard dollar'
Advertentie

Reacties


Leuk en aardig dat na-aap gedrag, maar als je guitar hero zonder het gitaartje speelt is het opeens een stuk minder leuk, dus een guitar hero kloon spelen met de wii-mote lijkt me dus ook niet erg spannend :P

wel voor de mensen die geen zin hebben om extra investeringen te doen in een gitaar, dan is het leuk grappig om te doen, er zal vast wel een markt voor zijn.

Zo duur is die gitaar nou ook weer niet.

Paar tientjes voor een stukje plastic? Ik noem dat duur, zeker omdat er bij de Wii-versie geen sensor of niks in zit.

Klein nadeel van de Wii, de wii-mote wordt in elk accesoire gestopt zodat er bespaart kan worden op allerlei technische mikmak. Je houdt dan een stukje plastic van een duppie over wat voor grof geld verkocht wordt. Ik noem dat duur...

Tsjah, ik vindt het de moeite waard. Eerst op de PC gespeeld, maar komt echt niet in de buurt van de fun van het met een gitaar spelen.

Als ik dit zo zie kan dit dus echt niet op tegen guitar hero. Geen gitaar is imo al een enorm gemis, dat is juist wat zo leuk is aan GH3!

Volgens mij werkt het ook niet zo fijn als het omgekeerd is :p
En het ziet er niet uit!

[Reactie gewijzigd door BlackFlower op donderdag 7 februari 2008 17:53]


Zonder gitaar is er inderdaad weinig aan. Op de Xbox 360 heb je al een tijd Boom Boom Rocket. Grappig. Maar het HAALT het niet bij GH.

Uitgever THQ heeft een licentie genomen op dertig songs, die allemaal in vijf verschillende muziekstijlen gespeeld kunnen worden. Elke song is te spelen in de stijlen rock, funk, hip-hop, country, drumband en latin.
Ik tel daar toch echt zes verschillende stijlen :P

De ontwikkelaar is vooral bekend van Giants: Citizen Kabuko en Armed and Dangerous.
't Spel leek me op het eerste gezicht niks, maar na het lezen van deze regel ben ik aan het zoeken wat ik over het hoofd zie; dit spel móet wel geniaal zijn.

Armed and Dangerous heb ik nooit gespeeld maar Giants: Citizen Kabuto was fantastisch! :) Daar moet ze gewoon nog eens een vervolg voor uitbrengen.

[Reactie gewijzigd door D-Three op donderdag 7 februari 2008 20:32]


Ik vind het voor de wii achterlijk dat je ¤100 moet neerleggen waar ook nog je eigen controller in moet.
Dan koop ik hem liever voor de ps2/3

84-89 euro, voor PS3/Xbox is hij een tientje duurder.

Wii guitar is trouwens veel zwaarderr dan PS2 en dat vind ik persoonlijk lekkerder spelen..

Voor een vleugje country zorgt Man of Constant Sorrow van de Soggy Bottom Boys uit de film O Brother Where Art Thou.

Dat is zon prachtige film en leuk liedje daarvoor zou ik het spel al bijna aanschaffen ;)

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 17:38 Myspace tilt Nederlandse versie uit bètafase
Vorige 16:58 'Viacom wil Take Two overnemen voor anderhalf miljard dollar'
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011