Hoofdcategorieën
Device Settings

Sony rolt Rolly uit in Japan

Door Olaf van Miltenburg, maandag 10 september 2007 16:59, views: 20.737

Sony heeft maandag in Japan de Rolly geïntroduceerd. De ei-vormige muziekspeler bevat 1GB opslaggeheugen en kan bewegen op de maat van de muziek. Gebruikers kunnen ook zelf bewegingen invoeren en deze delen met anderen.

Sony Rolly op neer Een van de weinige zaken die al bekend was van de Sony Rolly SEP-10BT 'Sound Entertainment Player', was dat deze alleen een play-knop had. De verdere bediening blijkt nu via draaien en bewegen te verlopen. Zo kan de gebruiker een nummer voor- of achteruit spoelen door het apparaat naar voren of achteren te rollen, of door een van de ringen van het apparaat te draaien. Met de andere ring, en andere bewegingen, is het volume in te stellen. Het geluid komt uit speakers aan de zijkanten die verstopt kunnen worden achter klepjes.

Het apparaat rolt en tolt zelf op de maat van de muziek, maar een gebruiker kan met een 'motion editor' ook zelf dansjes invoeren, die vervolgens met andere Rolly-bezitters gedeeld kunnen worden. De speler kan overweg met Sony's Atrac en met mp3- en drm-loze aac-bestanden. Het apparaat biedt tevens ondersteuning voor usb en bluetooth. In japan ligt de Rolly vanaf 29 september in de schappen voor een prijs van 40.000 yen, omgerekend bijna 255 euro. Of de gadget ook naar Europa komt is niet bekend.

Sony Rolly open
Volgende 17:34 HP, Dell en IBM voorzien servers van VMWare ESX Server 3i
Vorige 16:33 Skype kampt met virus dat im-gesprek aanknoopt
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  4  »

Hoe zou dit ding dansen op een beetje heavy metal? 8)7

daarmee gaat ie rondspringen en valt ie van de tafel, weg 255 euro

Daarom moet je ook altijd je rolly aan een halsband met riem uitlaten. 8)7

Dit word gewoon puur een gadget om te hebben.
Net of het muziek luisteren door dit ding beter word, ik heb liever kwalitatief goede muziek dan een merkje, een mooi schermpje of andere meuk wat niets met het luisteren van muziek te maken heeft, waar het uiteindelijk juist bedoeld voor is.

Nog een groot minpunt van dat ding: Hoe wil je er rustig muziek mee luisteren? Terwijl je muziek luisterd moet je gaan opletten of dat ding niet weg rolt.

En dan praten we nog geen eens over het fijt dat dat ding zo gestolen word als hij "even" weg rolt.

[Reactie gewijzigd door SniperFox op maandag 10 september 2007 17:25]


Net zo bagger als mensen die dansen op heavy metal muziek??
( als je headbangen en met je arm op en neer gaan dansen kunt noemen )

Overigens niets mis met de muziek, alleen dans muziek is het niet bepaald he?
dan wel weer redelijk goed geschikt voor een mushpit :)

Eh, wie heeft headbangen ooit "dansen" genoemd? Headbangen is headbangen en niet dansen...

Maar er bestaat ook zoiets als Slamdancing en dat is toch ook een vorm van bewegen die wel wat op dansen lijkt. Heeft uiteindelijk meer met pogo-en te maken maar toch.

On Topic: Ik denk niet dat ze daar zo erg over nagedacht hebben. Maar als het lukt zal het eerder op Judas Priest zijn dan op Iron Maiden.

Dacht eerst aan webcam.

Only Sony..... waarom komt onze aller Philips nooit eens met dit soort gewaagde innovaties?

Omdat het junk is !!?
Een muziekspeler die op de grond rondrolt.
Dat is toch een wel erg onhandige gadget.
Dat koop je alleen voor mensen aan wie je een erge hekel hebt denk ik

Dat is toch een wel erg onhandige gadget.
Dat koop je alleen voor mensen aan wie je een erge hekel hebt denk ik.
Japanners zijn gek op dit soort gadgets, zou me niets verbazen als hij daar binnen no-time is uitverkocht.
Of de gadget ook naar Europa komt is niet bekend.
Hopelijk voor Sony niet, in Europa en de V.S. zal het een grote flop worden...

Kijk op http://www.sony.jp/produc.../products/IntroMovie.html voor een fimpje over dit ding, muziek klinkt best goed :)

Omdat Philips goed is in het verzinnen van concepten die vervolgens door anderen uitgebuit worden.

Leuk ding, maar heel nuttig is het niet :D
Volgens mij is het namelijk niet heel lekker voor je geluidskwaliteit als dat ding staat te springen en je koptelefoon kabel gaat zo snel in de knoop ;)

Noem dit een flame of niet maar, Philips heeft spijtig genoeg al te vaak bewezen dat het eigenlijk tot niet al te veel in staat is zonder één of andere Joint-Venture met een ander bedrijf (Perfect Draft, Senseo, Lite-On, ...)
Hoewel ze veel interessante producten maken zijn ze vaak pas succesvol 'in combinatie met ...'

De CD;)
Partneren met goede partners kan veel geld opleveren. Een koffieapparaat verkopen samen met een koffiefabrikant waarvan 90% van de supermarkten koffie verkopen is handiger dan dat je ze bij een speciaalzaak moet bestellen. Perfect draft is in feite gewoon een voortborduursel op de Senseo, maar dan met bier ...

Zoals thegve zegt, synergie, daar draait het om. Ga samen met een partner een samenwerking aan en elke partij doet waar het goed in is.

Zou er niet aan moeten denken dat Philips ook koffie zou gaan maken of dat D.E. zelf automaten op de markt gaat zetten. Het voordeel is dat beiden de kosten voor de research dragen en daardoor is het risico veel kleiner.

Vergeet de slogan van Philips niet: Sense and Simplicity!

De gloeilamp ( :P ) en Ambilight zijn erg populaire producten die Philips alleen produceert. En dat zijn er twee die ik zo even uit mijn hoofd kan bedenken, ze kunnen het zelf ook echt wel hoor :)

De gloeilamp is geen Philips Vinding EN wordt niet alleen door Philips geproduceerd.

Het nadeel van Philips is dat ze in het Natlab veel kunnen maken maar dat ze vaak moeite hebben het te vertalen naar de Fabirek. Dit uit de mond van een ex-werknemer. (nee, niet ikzelf)

Het voordeel van Philips is dat ze heel veel goede onderdelen maken waardoor andere fabrikanten weer goede producten kunnen maken.
Cambridge Audio bv heeft veel Philips onderdelen in hun apparatuur. http://www.cambridgeaudio.com/
En zo zijn er nog wel wat bedrijven te bedenken.

misschien omdat philips zich niet beperkt tot japan. zulke 'junk' word vooral in japan verkocht ;)

Philips komt nooit met iets gewaagds? Ik weet niet of jij de geschiedenis van Philips kent. Maar de CD, Video2000, Senseo, Audiocasette, Philishave... het zijn maar een paar voorbeelden van de innovativiteit van Philips. Dat Philips misschien niet komt met een of ander design tooltje das een ander verhaal.

ofwel lees even:
http://nl.wikipedia.org/w..._Philips_Electronics_N.V.
dan zie je onder het kopje feiten enige producten van Philips die toch best innovatief zijn.

De Senseo is dan ook het enige interessante van de laatste jaren uit de Philips stal die jij noemt. Philips vind ik al lang niet meer zo innovatief als vroeger en dat uit zich in de slecht lopende consumenten divisie de laatste jaren.

en die padjes werden al een dikke 20 jaar geleden gemaakt door die koffie filter zakjes fabrikant.

je deed een plastic houdertje op je kopje koffie, en zetten zo voor 1 kopje koffie.

[Reactie gewijzigd door stewie op maandag 10 september 2007 20:28]


En toch zijn Philips en DE samen degenen die de joint venture tot een enorm succes hebben gemaakt. Als een van de bedrijven het alleen had geprobeerd, was waarschijnlijk het succes minder groot geweest.

Grappig is dat Philips samen met Heineken de Beertender heeft ontworpen. Echter net voor introductie stapte Philips er uit en ging verder met InBev om aan de PerfectDraft te werken.

Het toeval is dat je de naam Philips bij enorm veel projecten cq. producten terug ziet komen.

Overigens is de opmerking van bjorntje424 deels terecht dat Philips lang niet meer zo innovatief is. Philips is sinds 2004 ook afgestapt van de slogan "Let's make things better!" wat duidelijk aangeeft dat het tot 2004 voor pure innovativiteit is gegaan. Echter sindsdien draagt het bedrijf de slogan "Sense and Simplicity" wat er op neer komt dat het niet gaat om de innovativiteit van de producten maar om het eenvoudige in gebruik en de slimme apparatuur in het apparaat. Maar dat was allemaal te lezen in de link van mijn vorige post ;)

Ik heb zelf een philips sonicare gekocht (ja een tandenborstel), maar dat is toch echt een heel erg hightech dingetje, kost wel wat maar dan heb je ook wat.
Geen mechanische verbinding via een electromotortje of zo er hangt gewoon een magneetje o.i.d boven een stel spoeltjes en tesamen vormen ze een resonantiekring.
Nooit gedacht dat ik enthousiast zou kunnen worden over een tandenborstel, maar die sonicare is echt wat anders. :)
In het begin schrik je wel als je er mee gaat poetsen, het lijkt wel of je bij de tandarts zit.

Afgezien van het hoge gadgetgehalte (Doet het ongetwijfeld aardig in Japan):
Is er iets bekend over de geluidskwaliteit? Is het ding bedoeld als serieuze muziekspeler voor een klein kamertje, zoals de Bose sounddock? Koptelefoon lijkt me niet zo handig met een bewegende speler.

Jij vraagt je wat af over de geluidskwaliteit en je begint daarna in 1 adem over Bose?
Ik weet wel dat Bose de naam heeft maar eigenlijk zijn het jongens die zichzelf tegenspreken. Eerst beginnen ze met het acoustimass systeem, wat in grotere kamers trouwens voor een enorm geluidsgat zorgt op lage volumes, en komen daarna met het 1-2-3 systeem wat daar compleet tegenin gaat.
Die jongens zijn het niet eens met wat ze zelf doen.

Ik denk trouwens niet dat de geluidskwaliteit van dit gadget goed zal zijn maar daar zal niemend het om kopen vermoed ik zo.

Grappige gadget, maar ik zou hem persoonlijk nooit kopen.

Lijkt me alleen maar zwaar irritant dat het ding blijft bewegen terwijl ik een liedje luister

Ik irriteer me nu al aan gasten die een mobiel hebben daarop muziek afspelen en vervolgens geen headset dragen. Ik vermoed dat dit apparaat daar weinig verandering in gaat brengen...

255 euro voor een 1GB MP3 speler :X En dan zijn er mensen die Apple duur vinden ;)

Voor 50 euro was het een leuke dadget geweest.

hoe "wild" is ie eigenlijk?
in de promo was hij vrij bewegelijk, dan voorzie ik 2 problemen:
- op tafel: rolt eraf = kapot
- op de grond: opeens ligt ie voor je voeten = of schop/kapot of ik val erover...
wel leuk, maar wat aan de dure kant
lijkt mij ideaal voor peuters :P

Als dat ding aan staat kijk je natuurlijk nergens anders naar dan dat ding. Ik bedoel, 255 euro verlies je niet zomaar uit het oog ;)

Nee even serieus, dat ding is een design gadget, leuk om naar te kijken! Ik denk niet dat je er zo snel op zal gaan staan, anders zet je hem simpel weg niet aan ;)

Bull.. mijn laptop was meer dan 255 euro, en die staat ook "ergens" in de woon kamer waar mijn vriendin hem het laatst gebruikt heeft... ;)

Leuk, maar wel erg duur (veel duurder dan de iPod zelfs). Maargoed, prijs is niet eens de grootste issue. De vraag is: hoe neem je het mee? Hij past niet in je zak ofzo :P

Als het goed is komt er een case op de markt voor iets van $30 of $40.

Ach, Japanners zullen hier gek op zijn en ik denk dat Sony dat ook wel door heeft en dat het apparaat daardoor ook niet naar NL (danwel Europa) zal komen. En zolang er mensen zijn die het ding kopen zullen ze ze wel produceren, al moet ik zeggen dat dit ding wel een van de gekste dingen is die ik tot nu toe gezien heb.
«  1  2  3  4  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 17:34 HP, Dell en IBM voorzien servers van VMWare ESX Server 3i
Vorige 16:33 Skype kampt met virus dat im-gesprek aanknoopt
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011