Ach, als je een website hebt kom ik er ook achter waar je woont... zo gek is dat niet eens, en 't is helemaal niet lastig om ergens achter te komen. Sommige mensen gebruiken hun forumnaam zo vaak, dat er vast ergens een adres of iets dergelijks rond dwarrelt.
En als je een Second Life-achtige ruimte vrijmaakt bij de PS3, dan zijn zij ook verantwoordelijk voor wat er allemaal gebeurd. Ik kan het best begrijpen dat als je je niet fatsoenlijk kan gedragen, dat je dan geen toegang meer krijgt... hoewel dat een beetje ver gaat. Zorg dan dat ze niet meer in "HOME" kunnen komen, maar alleen nog gewoon online kunnen gamen zoals met SSX.
En ze kunnen wel regeltjes verzinnen zoals dat je niet over sex mag praten e.d., maar iedereen kan weten dat je je gewoon fatsoenlijk moet gedragen omdat er ook kinderen rondlopen in die digitale wereld. Als je vind dat dit soort regeltjes je moet worden voorgekauwd, dan dénk ik dat er het een en ander ontbreekt "daarboven".
Overigens lijkt het me wel érg leuk dat hele "HOME", vooral omdat ze niet willen dat het zo'n zooitje wordt zoals Second Life

En ze kunnen wel regeltjes verzinnen zoals dat je niet over sex mag praten e.d., maar iedereen kan weten dat je je gewoon fatsoenlijk moet gedragen omdat er ook kinderen rondlopen in die digitale wereld. Als je vind dat dit soort regeltjes je moet worden voorgekauwd, dan dénk ik dat er het een en ander ontbreekt "daarboven".
Uit welke donkere grot kom jij gekropen? Ten eerste niet over sex praten moet je al zeker niet tegen jongeren zeggen en wat heb je aan een wereld waar je geen wijven kan versieren? Het hele doel achter home is communiceren dus regeltjes als niet over sex praten daar moet je niet goed voor in je bovenkamer zijn.
En kinderen samen met volwassenen op zo'n platform zetten is helemaal over de rooie. Er is geen doel zoals meer powers vergaren door het afslachten van monsters. Waar dient home dus voor? Om vrienden te maken en wat krijg je met vriendschappen, relaties en in die wereld wil jij even de puritein gaan uithangen en zeggen dat je niet over sex mag praten?
je snapt 't niet... in een wereld waar ook 10-jarigen komen heb je je aan te passen aan de situatie. Als jij in een lokaal staat waar je kleine broertje op school zit, dan ga je toch ook niet uitgebreid praten over alle standjes die je hebt gedaan? Je hebt je gewoon te gedragen naar de situatie waarin je zit.
Je kan kinderen en volwassenen ook niet scheiden, omdat het heel makkelijk is om je voor te doen als iemand die jonger/ouder is. Dus dat scheiden gaat gewoon niet zomaar werken.
HOME is inderdaad bedoeld om vrienden te maken (da's iets anders dan "wijven scoren", want daar heb je de "disco" voor. Als jij een digitale vrouw wilt versieren... tja), en om mensen te vinden tegen wie je een rondje SSX of Medal of Honor kan spelen bijvoorbeeld.
En ik been geen puritein, maar je snapt natuurlijk zelf ook wel dat er dingen zijn die niet getolereerd worden op een publieke server. En als Sony zo volwassen is om te denken dat de grens die niet overschreden zou moeten worden wel bekend is bij iedereen met een beetje opvoeding, dan is dat hun goed recht. Maar om 't "schorem" van de normale gamer te onderscheiden hebben ze een systeem nodig. En daarom houden ze bij wie er online zit, zodat ze hem doeltreffend kunnen bannen als dat nodig is. Dacht jij dat je bij welk goed willekeurig online spel niet bekend was bij degene die dat spel uitbrengt?
misschien snap jij dat ook niet helemaal...
Er zullen verschillende ruimtes beschikbaar gesteld worden op basis van leeftijd van de gebruiker. Hierdoor is het ook mogelijk om reclame te tonen voor bijvoorbeeld sigaretten en alcohol
Ik snap echt niet waarom jij perse kinderen met volwassenen wil mixen? Het hoort zowiezo niet dat moet ieder weldenkend mens toch weten. En dat kinderen zich aanmelden bij de volwassenen is niet het probleem van sony of de volwassen gebruikers daar zijn de ouders van het kind de schuldige.
Blijkbaar ben jij dus heel puriteins want voor een wijf te scoren heb je geen disco nodig enkel 2 mensen en elke locatie volstaat!
Home lijkt me intressant maar als het er vol met kids zit dan zal je mij er nooit niet zien en dat zal voor veel volwassenen zo zijn behalve een paar zieken van geest.
[Reactie gewijzigd door Bazilfunk op woensdag 15 augustus 2007 22:51]