Hoofdcategorieën
Device Settings

@Home lanceert 40Mbps internetabonnement

Door Hielko van der Hoorn, donderdag 31 augustus 2006 22:12
Bron: ANP, submitter: AlexanderOnline, views: 40.435

@Home-logoKabelgigant @Home heeft vandaag een nieuw internet-abonnement geïntroduceerd waarbij de gebruiker de beschikking krijgt over een verbinding met een bandbreedte van 40Mbit per seconde. Alle inwoners van Boxmeer kunnen gebruik maken van de dienst die via EttH (Ethernet to the Home) wordt aangeboden. De uploadsnelheid is standaard 8Mbit per seconde, maar voor een meerprijs van 4,95 is deze te verhogen naar 32Mbit per seconde. Het ‘Intensief 40.000’-abonnement zelf kost 69,95 per maand. De up- en downloadsnelheiden zijn onafhankelijk van de afstand tot de centrale en in de toekomst is het mogelijk om de snelheid op te waarderen van 40Mbps naar 100Mbps. In het persbericht laat @Home niet weten of het bedrijf ook van plan is om de dienst in andere delen van Nederland te gaan introduceren.

Volgende 22:23 Aantal eerstejaars ict-studenten lijkt iets gedaald
Vorige 21:31 Passief gekoelde videokaarten getest
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  4  5  6  »

Daar zal wel dan een flink "fair use" policy op zitten, anders kun je wel een leuke webserver draaien :). Kun je een eigen host -bedrijfje beginnen :D.

zowieso is dit een particuliere lijn ;)
daar wil je als webhosting bedrijf niet op zitten! en waarschijnlijk mag het ook niet.

Heel makkelijk. Gewoon geen commerciele toepassingen. En dat is ook makkelijk te controleren.

edit: overigens een standaard regel bij alle particuliere internet verbindingen.

Ik kan het anders nergens vinden in de Algemene Voorwaarden van XS4ALL.

Inderdaad, er zijn genoeg providers waar dat wel toegestaan is.

Meeste (Nederlandse) providers boeit het echt niet wat jij met je lijn doet.
En eigenlijk zou ik ook zeggen dat het hen ook niets hoeft te boeien. Ze bieden een verbinding aan en daar doe je mee wat jij wilt. Uiteraard tenzij het in strijd met de wet is :P

Verschil tussen een (goedkoop) consumentenlijntje en de (dure) commerciële lijnen is onderandere de overboeking en garanties. Bij een consumentenlijn kan de lijn er rustig een week uitliggen, daar waar bij een commerciële lijn er 99.7% uptime moet zijn (als voorbeeld, je kan evt ook 100% nemen). 99.7% is 4 dagen per jaar dat het stuk mag zijn.

Dus je kan het inderdaad gebruiken voor een webhosting, maar ja, je verdient je geld met hosten en zonder internet ben je de lul.
Dus mogelijk, ja, handig nee :P

@NhImF
99.7% availability is beperkt tot een totale outage van 1 dag en een beetje op jaarbasis (geen 4 dagen).

100% lijngarantie op een enkele verbinding bestaat niet.

Ja helemaal waar, 99.7 is 1 dag niet 4 (tis vrijdag he :P)

100% zal best wel bestaan maar zal zo afgrijselijk duur zijn, dan neem je die ene dag wel voor lief :P

ps.
Xs4all biedt tegenwoordig 99.9% uptime met hun Business DSL lijnen (was 99.7%)

Alleen is dat niet 99.7% per lijn, maar van het totale product. Als je 1000 lijnen hebt, en 997 hebben een jaar lang een probleemloze verbinding, kunnen er 3 lijnen het hele jaar uitliggen, en je zit dan nog steeds aan 99.7%

;)

100% zal best wel bestaan maar zal zo afgrijselijk duur zijn, dan neem je die ene dag wel voor lief
Ik weet zeker dat je als je een 100% garantie bied, jezelf altijd in de vingers zal snijden...

Of kan jij garanderen dat je netwerkkabel niet breekt, of je switch niet gaat trippen en je DNS-server(s) op de knieën gaan?

Je moet namelijk niet alleen aan de verbinding zelf denken, maar ook aan de spullen die er voor nodig is, zowel hard- als software en dan kan je never nooit 100% garanderen en anders ben je wel héél stom... ;)

Het gaat tegen woordig niet meer zo zeer om Uptime van de lijnen maar meer om de Garantie van Stroom.

Dat is tevens ook de grootste kosten post.

Vroegah, mocht je inderdaad bij @Home geen servers draaien, maar die stukken hebben ze tegenwoordig uit hun voorwaarden geschrapt. Ik draai er zelf al een jaar of 3 mijn eigen web/ftp/vanalles server... ;)

Ze blocken alleen nog poort 25, dus je kunt geen mailserver draaien...

Maarre, het zou prettig zijn als je die 32Mbit up kon bestellen bij een 'gewoon' intensief abbo. (alhoewel 140 KB/s vergeleken met 16 KB/s een paar jaar terug ook al snel is... ;))

En dát zijn nou de juiste snelheden voor de júíste prijs.

Heil @HOME!

Die upload! _O_!

precies wanneer gaan tweakers massaal naar boxmeer verhuizen?!?!?! :)

Verhuis dan naar Nuenen.
Ik zit hier op 100mbit/100mbit voor 59,95 per maand :D

Glasvezel is heerlijk :)

WAUW !!!
Dat wil ik ook :9

Eindelijk een betaalbare snelle upload. Kunnen thuis gebruikers ook game servers etc gaan hosten. Ik hoop dat de concurenten ook snel met vergelijkbare abbo's komen.

Helaas is de latency op de kabel niet altijd even geweldig en stabiel. (UPC)

Mijn latency is lager(beter) dan de gemiddelde ADSL'er die ik hier in de buurt ken. En ontzettend stabiel (Multikabel).

XS4ALL hier.
Ping van 5 op NL server met CS Source.
Zie ik UPC en andere kabel providers niet doen :)
En ik spreek uit ervaring omdat ik verschillende kabel boeren heb geprobeerd en ik werk ook bij een kabel bedrijf dus.. :P

Dat Multikabel internetverbinding vliegt er regelmatig eruit.
Zo stabiel is dat dus niet.

Dat kan natuurlijk ook aan je apparatuur liggen, toen ik mijn router van E-Tech omruilde voor een apparaat van Belkin werd multikabel ineens ook absoluut stabiel. Het vreemde was dat de Belkin bij mijn werkgever niet goed werkte en hij nu wel heel tevreden is met mijn E-Tech. ;)

zeer onstabiel ja MK. in de 2 jaar dat ik nu x-tra heb van MK ben ik precies 4 uur offline geweest en dan ook nog door een fout van een aannemer die een paal door de kabel roste.

Ik heb bij @home ook latencyproblemen :(

Tja, maar gaat er een keertje iets mis, dan duurt het heel lang voordat het gefixed is.. zo heeft een deel van venray bv 3 weken (Ja je leest het goed) 3 weken plat gelegen omdat ze een centrale hadden heringericht... De reden waarom het 3 weken duurde mag joost weten (ik denk dat gewoon degene die er iets van af wist met vakantie was)... Dus je bent gewaarschuwd..

Joost was op vakantie? :)

Eindelijk een betaalbare snelle upload.
Snelle upload inderdaad, maar betaalbaar? Ik weet dat betaalbaar voor iedereen relatief is maar 75 euro per maand uitgeven omdat je dan een snelle upload hebt is volgens mij absurd.


Dat is tegenwoordig allang niet meer zo.

Je bent in de war man, dat is Belgie. ;-)

(ps, ik ben een Vlaming, dus ik mag ongestraft aan collectieve zelfrelativatie doen :P

Als je weet wat voor apparatuur dat allemaal is geplaatst (teleste spul ;) ) dan weet je ook dat Essent daar niet heeft bezuinigd.
Wel grappig om te zien dat een project waar ik een klein jaar geleden aan gewerkt hebt nu ook als iets werkends wordt gemaakt.
Er zullen nu vast wel mensen spijt hebben dat ze geen nieuw AOP wilden hebben terwijl het gratis werd aangesloten :P
Het mooie van deze techniek is dat je geen modem in huis krijgt en direct je UTP kabel aan je AOP kunt klikken :)

OMG! Nu begint het eindelijk ergens op te lijken.

Dat gaat de goede kant in, nu zorgen dat de FUP een beetje soepel is en dan hebben we hier in Nl eindelijk een fatsoenlijk abbo :Y)

OMFG Dat wil ik ook hebben :9~ :9~ :9~

Ga maar eens kijken voor een huisje in Boxmeer

Ziet er netjes uit. Kijken wanneer UPC volgt, of de gemeente Amsterdam ;)

Maar was er niet spraken van verkoop van de internet service van @Home ? Doen ze het goed, kan de verkoopprijs aardig opkrikken.

T is zelfs al verkocht dacht ik

hehe, dan hoef ik niet eens meer naar school om te gaan downloaden met een acceptabele snelheid :D
alhoewel we daar binnenkort vast wel gbit aansluitingen krijgen, alleen heeft mijn laptop dat niet :P

OMG....40Mbit.

Waauww.....wat kost een beetje huisje in Boxmeer?

In Zweden krijg je glasvezel :P

Mja maar daar zegt de bakker geen goedemorgen in het Nederlands...

In Boxmeer ook niet ;)

Nee daar zeggen ze bedoel daar zingen ze

Jag känner en bott, hon heter Anna, Anna heter hon
Och hon kan banna, banna dig så hårt
Hon röjer upp i våran kanal
Jag vill berätta för dig, att jag känner en bott

Jag känner en bott, hon heter Anna, Anna heter hon
Och hon kan banna, banna dig så hårt
Hon röjer upp i våran kanal
Jag vill berätta för dig, att jag känner en bott

:+

daar zeggen ze "Bakker, gooje mérge"

ik woon er verdorie 20KM vanaf :X

wat trouwens een strakke zet "erbij" zou zijn, is om de @home Budget-lijn omhoog te gooien.... zou voor mij iig heel wat schelen :D

Moet je even een kabeltje uit de grond trekken en verlengen richting jouw huis. Volgens @Home is de lengte van de lijn toch niet van invloed, dus pak je schep maar vast! :+

Wel grappig... Toen ik de kop las, dacht ik al meteen: Dit zal wel weer in een heel selectief gebied zijn met specifieke omstandigheden. En inderdaad, alleen in Boxmeer, en alleen wanneer je over EttH beschikt.

In Utrecht ook O+

Ik blijf lekker bij Mama wonen met 100/100Mbit :9

Welke provider is dat dan??

In Nuenen ook, ik zit hier op 100/100 voor 59,95 per maand :D Glasvezel is goed :D

Ik dacht ooit gehoord te hebben dat dat het eerste jaar gratis was en daarna ongeveer ¤30 euro???
«  1  2  3  4  5  6  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 22:23 Aantal eerstejaars ict-studenten lijkt iets gedaald
Vorige 21:31 Passief gekoelde videokaarten getest
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011