Hoofdcategorieën
Device Settings

Rock Pegasus Dungeons & Dragons: Online-laptop getest

Door Jan Laros, maandag 3 juli 2006 10:07
Bron: Hexus, views: 19.323

Het testlaboratorium van Hexus is door laptopfabrikant Rock verblijd met de levering van een laptop met een speciaal jasje. Er werd namelijk een Pegasus 650 gedropt, voorzien van een limited edition van de game Dungeons & Dragons: Online. Bovendien is het exterieur van de computer voorzien van fraaie afbeeldingen van de bekende spelserie. Er wordt hiermee gemikt op een groep gebruikers die niet als grijze duif in de massa op willen gaan, maar als bontgekleurde kolibrie op willen vallen. De speciale Pegasus 650 is uitgerust met een Intel Pentium M 750 en heeft 512MB intern geheugen. De harde schijf heeft een capaciteit van 80GB en het 15,4 inch scherm kan een resolutie van 1680 x 1050 tevoorschijn toveren. Dit wordt gevoed door een ATi Mobility Radeon X700 met 128MB geheugen of de i915G onboard videocontroller.

De prestaties van de laptop - die ongeveer 1500 euro op moet brengen - zijn ongeveer hetzelfde als die van een Asus-model met vergelijkbare specificaties. Ten opzichte van een Asus A6JA met dualcorechip en 2GB geheugen blijft de Pegasus uiteraard ruim achter. De Asus-tegenstander is echter wel ruimschoots duurder en heeft ook geen apart uiterlijk waarmee de gebruiker de show kan stelen. Hexus concludeert dat de Rock Pegasus 650 Dungeons & Dragons: Online een mooie laptop is die veel waar voor het geld biedt. Het Hexus-team had wel liever een Yonah-processor aan boord gezien, evenals een grotere portie geheugen, maar men begrijpt dat dat ook zijn uitwerking zou hebben gehad op de prijs.

Rock Pegasus 650 Dungeons ad Dragons laptop
Volgende 10:46 Seagate wil schijven smeren via lekkende nanotubes
Vorige 09:37 Franse Kamers keuren anti-drm-wetsvoorstel goed
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Waarom zit er maar 1 aansluitpunt achterop de laptop? of zit de rest verstopt achter klepjes en aan de zijkanten toevallig? Laptops die ik heb zitten verscheidene andere aansluitingen op..

naast die monitoraansluiting zit inderdaad een klepje met usb etc.

Als je goed kijkt lijkt het dat het grootste deel van de achterkant een klep is.

Als je na het kijken even nadenkt over wat je ziet besef je dat een Notebook ook een accu nodig heeft.

Als je even nadenkt, besef je dat een batterij echt niet altijd *daar* hoeft te zitten, laat staan dat een batterij vanaf de zijkant altijd zichtbaar zou zijn ;)

Of even op de site kijkt waar de post info vandaan komt ;-)

Dat is geen klep, dat is de accu. De USB/Firewire porten zitten aan de rechterzijkant.

ik heb 1 woord:
DUUR
acer bied aveel meer voor minder IMO

langleve Dell :P

Maar de prijs valt nog best mee, er zijn gewoon veel meer laptops voor totale dumpprijzen. Maar dat maakt deze niet duur, slechts duurder (nuances \o/ )

Toch ziet hij er wel aardig uit, zou alleen niets voor mij zijn, zelfs mijn dell van een 3 maand oud heeft al krassen op de klep zitten van in de rugzak te zitten :/

En mijn Acer van 4 jaar oud heeft nog geen krassen (iig niet op de bovenkant). Toch ook al vele malen in een rugtas vervoerd. Wel voorzichtig in en uitgeschoven langs de zachte stoffen waarmee de rugtas bekleed is natuurlijk !

Vind ik vaak het geval bij dit soort dingen, heel duur, specs niet eens all that, of 1 ding ertussen die het juist compleet verkloot, en wat boeit dat plaatje nou ?

eerlijk gezegt zou ik ipv deze laptop de Fujitsu-Siemens M1437G kopen. vergelijkbare en ik denk zelfs betere specs (terwijl de fujitsu-siemens al een jaar op de markt is.) en momenteel kost de fujitsu-siemens maar rond de 1000-1300euro. De sticker plak ik er wel zelf op. scheelt me wel 500euro. Vraag me af wat de meerwaarde is van deze laptop behalve het spel wat je erbij krijgt en het plaatje op het scherm.

Fujitsu-Siemens maakt in mijn herinnering game laptops die haperen met gamen, waarna bij bekendmaking men het probleem niet wilde oplossen.
Kan even de link niet vinden, maar stond ook op tweakers.
Zo'n machine komt er bij mij dus niet in!

Ja, klopt, maar Fujitsu Siemens heeft er wel wat aangedaan. Moederbord was de boosdoener. De nieuwsten lopen als een trein.

vergelijkbaar? een X300 en 1280x800 scherm?

Dat "klepje" aan de achterkant lijkt mij meer de batterij hoor :?

wie betaalt hier nou 1500e voor?
Dit doen ze alleen voor de reclame.. had nooit eerder van Rock gehoord dus ze hebben vastwel succes.

Rock is de Britse tegenhanger van XXODD in Nederland (zie webpagina): beide maken hele exclusieve laptops, zeg maar gerust desktop-replacements voor gamers en performance-freaks.

beide maken hele exclusieve laptops, zeg maar gerust desktop-replacements voor gamers en performance-freaks.
En dan stoppen ze 512mb geheugen in die laptop? Ik betwijfel dat je met 512mb überhaupt fatsoenlijk DDO kunt spelen...

en dan stopppen ze 512MB geheugen in die laptop
Da's natuurlijk pure marketing. Een basissysteem bij een computerboer heeft ook maar 512MB; dat is om de prijs in de advertentie zo laag mogelijk te houden. Als je hogere eisen hebt, is een uitbreiding natuurlijk makkelijk aangebracht/bijbesteld.

ik vind het niks koop ik liever een oudbollige laptop zodat ik als een gruize duif in de massa kan opgaan ;)

veel mooier zou zijn geweest als de achterkant bestond uit OLED. Zo hete dat volgens mij toch. kun je tenminste zelf een plaatje uitkiezen ;) dat zou tenminste nog een inovatie zijn :)

Ik vind het schermresolutie wel hoog, ik weet niet of dat tegenwoordig standaard is maar mijn laptop reeds 3.5 jaar oud heeft een max van 1024*768 dus dat vind ik wel gaaf, voor de rest lijkt het mij inderdaad een dure laptop.

De standaard is eigenlijk 1280x800 op 15.4" widescreen. :)

Op een 15.4" widescreen display wil ik niet minder dan 1440x900 hoor. Ik zit hier met een 13.3" widescreen met 1280x800 :)
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 10:46 Seagate wil schijven smeren via lekkende nanotubes
Vorige 09:37 Franse Kamers keuren anti-drm-wetsvoorstel goed
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011