Het verwonderd mij tegenwoordig meer en meer, hoe mensen blindelings in alles wat google doet geloven. Sommige denken net alsof het nog steeds een paar gasten zijn die alles vanuit hun garagebox runnen, enkel met goede bedoelingen. Google word een beetje te groot en hebberig naar mijn smaak, ze storten zich op alle markten, en meestal gaat het over toepassingen waar gevoelige informatie mee gemoeid is, mail, search (online maar ook je pc), nu een spreadsheet ??
Dikwijls zijn het ook mensen die langs de ene kant een groot bedrijf als MS bashen en het 'alternatieve' Google verheerlijken. Terwijl deze net hetzelfde aan het doen is.
Google's 'transparantie' en alternatief voor MS is ook maar een marketing strategie.
Kijk ik zeg niet dat google onze informatie misbruikt, maar aangezien alles online gebeurt is er wel de mogelijkheid, en dat is genoeg voor mij om er heel wantrouwig tegenover te staan.
Google probeert ook een aantal belangrijke faciliteiten op het net te monopoliseren en dat is gewoon niet gezond, zoals we weten. Het probeert alle informatie te organiseren en te googlifien, wanneer word organisatie controle ?
Want vergeet niet, tegenwoordig geld op het net, wat je niet vind met google bestaat niet. En zoals we allemaal weten hebben ze blijkbaar geen probleem om hun content in China te censureren om toch de markt te kunnen aanboren, nu kan je wel zeggen, ja maar anders doet een ander bedrijf het wel ... ok, maar dat veranderd niks aan het feit dat ze er blijkbaar toch geen probleem mee hebben, deze informatie , te (laten) controleren. Nu is het China, maar wanneer is het een of andere commissie tegen gewelddadige video games , andere overheden of een of andere machtige christelijke organisatie in Amerika die vind dat enkel het woord van hun God mag verspreid worden, of toch een hogere ranking krijgt dan anderen

. Klinkt overdreven .. misschien wel .. we zullen zien.
voor mij geen Gmail of even mijn financiën doen op een online spreadsheet hoor ! en denk maar niet dat het ophoud, voip, online word processing , een heel eigen data netwerk, eigen googlenet … ?
ok dit gaat al lang niet meer over online spreadsheets, maar moest het toch even kwijt

En verander nou voor de grap in jouw post eens 'Google' door 'Microsoft', en je snapt eindelijk waar het anti-MS sentiment vandaan komt. Als ik tussen die 2 moet kiezen, liever Google, want die laat je tenminste de keuze tussen producten, en proberen te concureren door hun producten beter te maken. Als ik geen gmail maar yahoo ofzo wil gebruiken zal Google daar niet over klagen, maar als je net XP heb geinstalleerd blijft windows messenger net zo lang zeiken totdat je een hotmail account aan heb gemaakt.
dat klopt
Ik zeg ook niet dat ik niet begrijp waar het anti-MS sentiment vandaan komt.Ik begrijp het maar al te goed.
btw, MS bashers was niet bedoeld op een poster hier, maar in het algemeen.
Dus wat jij zegt is net mijn punt, het een is niet beter dan het ander, dus waarom die google verheerlijking die er toch wel bestaat.
En nog gevaarlijker dan dat is het blindelings vertrouwen dat sommige mensen schijnen te hebben in Google en alles wat ze doen. Waarom zou je niet even skeptisch staan tegenover hen als bvb MS.