Leuke gedachte, alleen klopt het op twee punten niet, als ik je goed begrepen heb dat jij wilt overclocken
Ten eerste gebruiken ze waarschijnlijk pure methanol, in wodka zit (hoop ik tenminste) nog een beetje water (20-60%, afhankelijk van de destilleerder). Daardoor zou je dus niet overclocken, maar underclocken (nog afgezien of het niet schadelijk is voor de "verbrandingsmotor")
Daarnaast wil jij
ethanol gebruiken, de scheikundige benaming voor alcohol.
Methanol, wat ze in de cell gebruiken, zou ik niet in wodka terug willen zien, tenzij ik een deathwish heb, aangezien het giftig is (de doden door illegaal gestookte wodka vallen ook doordat het slechte destilleerproces methanol opleverd...)
Dus ik wens je veel succes met het underclocken tot nagenoeg 0!

Ethanol is ook giftig, alleen heb je er meer van nodig.
was het niet zo dat als je teveel Ethanol binnenkrijgt, dat je lever het niet meer aankan en er Ethanal van maakt, wat giftig is?
al weet ik dit niet zeker meer >)
Nee, ethanol wordt in je lichaam omgezet in ethanal. En van die ethanal krijg je koppijn ed.
Drankverslaafden kunnen ook pilletjes krijgen die dat proces versnellen. Ze krijgen dan al na 1 glas alcohol en enorme aanmaak van ethanal. En dan laat je het wel om nog een beetje alcohol te nuttigen.
[totaal offtopic maar erg geinteresseerd]is dan je kater in princiepe ook sneller over met die pilletjes?
zolang je doorzuipt voel je de kater toch niet dus als je dan dronken gaat slapen wordt je dus in princiepe zonder kater wakker omdat die ethanal na 8 uur slaap ook alweer is weg gewerkt?
Heel erg off topic: Alles is giftig, het zijn altijd de hoeveelheden die het er toe doen!
vb: Arsenicum heb je maar een klein beetje van nodig, methanol een hoop meer, ethanol weer meer (1 fles Rum of wodka binnen een half uur kan al voor levercirrose zorgen) en water is giftig als je meer dan een liter of 14 achter elkaar opdrinkt (je spoelt je nieren schoon zodat ze geen zouten meer onttrekken uit je bloed wat ....!)!
/heel erg off topic
is dan je kater in princiepe ook sneller over met die pilletjes?
Nee, een kater krijg je de volgende ochtend omdat alcohol de afvoer van vloeistoffen versnelt (bierpis, je kent het wel) en je dus effectief aan het uitdrogen bent. Dat voel je dan als koppijn. Daarom ook het advies om na het zuipen en voor het slapengaan flink wat water naar binnen te gieten.
jammer dat ze geen pure methanol gebruiken, het is nu nog normaal om een concentratie van 40 a 50 procent te gebruiken. Toshiba heeft wel een techniek om bijna 100% te gebruiken (97% ofzo), maar dan heb je intern een watermanagement nodig om het weer te verdunnen. De DMFC werkt namelijk op een lagere concentratie methanol gemengd met water

.
En methanol is idd gifteger dan ethanol, maar als je methanol in je lichaam krijgt, dan gaan ze je dronken voeren met ethanol, omdat je lichaam ethanol eerder afbreekt dan methanol en dan zweet je het methanol eruit.