Hoofdcategorieën

Hotmail-account niet weg na offline vakantie

Door René Wichers, donderdag 14 juli 2005 17:20
Bron: WebWereld, views: 31.712

MSN vlinder Hotmail-gebruikers kunnen in juli en augustus met een gerust hart meer dan vier weken offline blijven, bericht Webwereld. Normaal gesproken deactiveert Microsofts populaire e-maildienst accounts van mensen die dertig dagen niet inloggen. Tussen 1 juli en 1 september is die termijn naar zestig dagen verdubbeld, wat er uiteraard op neerkomt dat er in juli en augustus maar eenmaal hoeft te worden ingelogd en gebruikers dus met een gerust hart een lekker lange vakantie naar Disconnectistan kunnen boeken. Nadat een account is gedeactiveerd blijft de accountnaam overigens negentig dagen voor de oorspronkelijke eigenaar gereserveerd, maar opgeslagen adressen en mail worden zonder pardon gewist als een gebruiker niet regelmatig inlogt. MSN ruimt sinds 2001 niet-actieve accounts op, officieel om gebruikers aan te moedigen regelmatig hun account op te ruimen. Dat de dienst zo geen resources aan 'vergeten' accounts kwijtraakt zal echter ook niet slecht uitkomen.

Volgende 18:34
Vorige 16:20

Reacties

«  1  2  »

goede actie van hotmail. Maar met zo veel mail adressen en vooral gratis is het gewoon noodzakelijk dat ze het bestand regelmatig opschonen.

en dan is dit nog netjes. Toen m'n zusje naar tailand was moest ik ook af en toe inloggen(de eerste weken), daarna had ze zelf internet, en was dat niet meer nodig.

Er zijn toch genoeg alternatieven, waarbij die restrictie niet geldt!?

Maar die alternatieven hebben niet jouw @hotmail.com adres dat je aan al je vriendjes en vriendinnetjes en op school, op je werk en in de parenclub hebt uitgedeeld... Je verandert toch ook niet van 06 nummer omdat je een maandje op vakantie bent geweest? Of van huisadres? Wat krijg je vaker, snailmail of e-mail?

Toch vind ik het niet meer van deze tijd, vgl. de accounts van andere aanbieders van gratis e-mail (gmail, spymac). Je krijgt daar niet alleen meer ruimte maar ook geen beperking in de tijd. De enige reden die kan bedenken is dat ze het bezoekersaantal van de site op peil willen houden.

gmail is volgens mij nog niet openbaar toegangelijk, en daar krijg je niet zomaar een account.

Sowieso zijn de bezoekers daar met een heel andere rede als er veel bij hotmial zijn, waardoor ze dus een account maken die ze toch wel bijven gebruiken in 95% van de gevallen. Bij hotmail zijn er veel accounts die tijdelijk aangemaakt worden, voor bv illegale sites, en paswoorden daarvoor. Mensen maken daarvoor geen gmail account aan.

Ik beheer zo'n 10 gmail adressen nu (voor verschillende doelen, niet om er zoveel mogelijk te hebben) en elke account heeft 50invites. En als je er een gebruikt heb je een dag later er weer 50. Dus je kunt vrijwel zeggen dat iedereen er tegenwoordig echt wel makkelijk kunt aankomen hoor.

Gmail geen beperking in Tijd?
Wel eens serieus de voorwaarden van Gmail gelezen? :o

Er is een beperking in tijd, ja. Maar het duurt ongeveer een jaar niet inloggen voordat je een waarschuwingsmailtje (op het mailadres dat je hebt opgegeven tijdens inschrijving) krijgt dat je gmail-account wel erg inactief is. En dan moet je maar weer eens inloggen.
Echt waar, heb ik vorige week meegemaakt. :D

Same here. Blijkbaar hebben ze toen gewoon alle accounts die al geruimte tijd inactief waren gewoon aangeschreven.

Yahoo:


13. TERMINATION
You agree that Yahoo! may, under certain circumstances and without prior notice, immediately terminate your Yahoo! account, any associated email address, and access to the Service. Cause for such termination shall include, but not be limited to, (a) breaches or violations of the TOS or other incorporated agreements or guidelines, (b) requests by law enforcement or other government agencies, (c) a request by you (self-initiated account deletions), (d) discontinuance or material modification to the Service (or any part thereof), (e) unexpected technical or security issues or problems, (f) extended periods of inactivity, (g) you have engaged in fraudulent or illegal activities, and/or (h) nonpayment of any fees owed by you in connection with the Services. Termination of your Yahoo! account includes (a) removal of access to all offerings within the Service, including but not limited to Yahoo! Mail, Groups, Messenger, Chat, Domains, Personals, Auctions, Message Boards, Greetings, Alerts and Games, (b) deletion of your password and all related information, files and content associated with or inside your account (or any part thereof), and (c) barring further use of the Service. Further, you agree that all terminations for cause shall be made in Yahoo!'s sole discretion and that Yahoo! shall not be liable to you or any third-party for any termination of your account, any associated email address, or access to the Service.

goede actie van hotmail.
Goed? Ik vind het een te korte limiet. Vier weken is helemaal niet lang.

Toen m'n zusje naar tailand was moest ik ook af en toe inloggen(de eerste weken), daarna had ze zelf internet, en was dat niet meer nodig.

Dat is toch niet normaal dat iemand anders je mail-account moet onderhouden in je vakantie.
Kijk planten water geven en de kat voeren dat zijn dingen die nu eenmaal moeten gebeuren maar ook nog eens andermans mail-account onderhouden dat slaat nergens op.
Maar goed de vakantie gangers die in de periode 1 juli tot 1 september hebben geluk. De rest mag broers en zussen om hulp vragen. |:(

Dus jij vind altijd een berg post bij je brieven bus als je van vakantie komt...

ik ben wel blij dat me buurvrouw die elke dag ff naar binne loopt en de reclame alvast apart zet... (ken je die zo wegdumpen.. (zelfde met je hotmail)

Ik dacht dat je je hotmail account altijd in leven moest houden door alle mails die je erover door te sturen :+

Wel netjes van ze. Helaas is hier in Indonesie zeer weinig breedband beschikbaar, en duurt het laden en inloggen van Hotmail hier soms bijna een kwartier. Laat ze daar ook eens wat aan doen! Laat ze dan ook rekening houden met de vakantieganger die enkel op (zeer traag) internet kan....

Dat is misschien ook omdat je naar hotmail.com gaat. Waarschijnlijk hebben ze wel een mirror in jouw buurt waardoor het sneller gaat.

Bovendien, met een beetje browser (*kuch* Opera *kuch*) kun je images en plugins enzo uitzetten, waardoor het ook sneller gaat.

Ik begrijp nog steeds NIET waarom mensen NIET overstappen naar Yahoo. Mijn hotmail accountje is net opgekrikt van 2 MB naar 25 MB, joehoe

Mijn Yahoo daarentegen, staat al op 1 GB

Heb ik het nog niet over de spamfilter van MS, laat staan dat mijn adressen zonder pardon na 30 dagen verwijderd worden...

Jij vind Gmail nix zeker? Is ook een Gb. En jij Hotmail maar af kraken. Ik vind jouw reactie nix.
edit:
typo. kan hem alleen zelf niet weghalen want hij zit bij jou: GB > Gb

Misschien omdat ze nou eenmaal al een hotmail adres hebben en geen zin hebben om mensen op de hoogte te stellen van een nieuw emailadres?

Overigens zou ik dan gewoon lekker Gmail nemen, dat is al ruim 2Gb

En overigens is jouw accountje op gekrikt naar 250 mb.

En let's face it, 2 mb was te weinig, 250 mb zal je waarschijnlijk nooit vol maken. (ja, als je je mailbox voor andere doeleinden dan mailen gebruikt misschien).

Begrijpbaar,

Jullie/wij moesten eens weten (exacte getallen heb ik ook niet) hoeveel accounts er gewoon voor noppes aangemaakt worden. Er zijn genoeg gasten die in korte tijd (1/2 jaar) meerdere hotmails hebben gehad.
Uiteindelijk treedt er door vele redenen ernstige vervuiling op. Een reden hiervoor is dat het gratis en is en populair bij jongeren (welke sneller geneigd zijn van account te wisselen).
Het uiteindelijke voordeel is dat resources gespaard worden.
* Men bespaart toch de nodige TB's schijfruimte
* Men heeft weer een nieuwe 'naam'/adres vrij
* Die accounts kunnen geen traffic meer generen, ook al wordt er spam naar gestuurd, de zal deze niet verwerkt worden.
* Het vervuilt daarbij ook de stats niet (zwak argument)

Kortom begrijpbaar, over de sluitermijn kunnen we wel discussiër.

Denk dat het meer te maken heeft met het feit dat ze
liever hebben dat je gaat betalen voor hotmail.

je ziet al een tijdje dat ze je pushen om voor de betaalde versie te kiezen door alle toeters en bellen eraf te halen van gratis versie (geen outlook ondersteuning, geen pop/imap, geen forwarding, slecht spam filter, enzvt.). Het enige dat ze hebben gedaan is de opslag van 2mb naar 200mb te veranderen omdat anders niemand meer een hotmail account zou nemen en dat is ook niet wat ze willen.

Voor dezelfde reden denk ik dat ze nu wat soepeler doen
omdat er nu aardig groot kwaliteit verschil tussen hotmail en bv yahoo/gmail... ontstaat

Verder zal de hoeveelheid data die zo'n account in beslag neemt wel meevallen vooral als ie maar 2mb is!

ik beheer mijn gratis hotmail toch anders echt met outlook, en daarvoor hoef je echt geen trucjes uit te halen. En de opslag is overigens 250 mb

Outlook (Express) access voor Hotmail accounts werkt niet met nieuwe accounts, alleen met accounts die al bestonden sinds de beperking is ingevoerd.
Overigens werkt bij mij de Hotmail access via OE regelmatig NIET omdat de server down lijkt te zijn. Maar webmail van Hotmail werkt dan wel.

Uiteraard prefereert MS acces via webmail, dan kunnen ze meteen advertenties tonen.

Ik heb zelf de afgelopen 3 jaar 20 hotmail accounts gebruikt... Dan daar weer voor.. Soms daarvoor..

Gewoon even een 'annoniem' mailtje versturen niets illegaals, maar gewoon soms wil je iets vragen aan iemand zonder direct je naam eronder te zetten...

en uiteindelijk ik heb er nog 1 die ik sporadisch gebruik

Yahoo??? Nog niet eens voorniks, ook niet als ze ervoor zouden bijbetalen...
Als je bij iemand zijn pc komt die een Yahoo account heeft, staat die pc 9 op 10 vol met een hoop prul... een aantal extra balken en zo...

Nee... Yahoo Nooit |:( |:( |:(

Er is weinig mis met Yahoo. De messanger (Yim) is erg goed net als yahoogroups. Ook de search engine is goed, vindt vaak meer dan google (ik heb de indruk dat er minder / andere filters op de resultaten staan. Zo heeft google geen safesearch, yahoo wel, zoek maar eens op titties op images.search.yahoo.com).

Dat een yahoo search bar kan verwijzen naar veel ellende op een PC heeft meer te maken met de gebruiker van die PC: die installeert kennelijk alles dat ie tegenkomt (de zgn. JA klikker) en heeft ook geen software die dit voorkomt. Inderdaad ben ik ook alerter op een systeem als daar een yahoo search bar staat - wie installeert zo'n ding in Nederland nou vrijwillig en bewust?

Maarreh.... yahoo wordt volgens mij steeds meer een geduchte concurrent voor het hele msn gebeuren, inclusief de mail, search, instant messenger en personal website hosting. En trouwens ook als alternatief voor google (al ben ik zeer tevreden met gmail, op af en toe het niet beschikbaar zijn van je mailbox na dan).

Mijn hotmail account is laatst gratis geupgrade naar 250 MB, wat ik ruim voldoende vind. Wat moet je met 1 GB aan opslagruimte? Alle mailtjes met grote bestanden delete je meteen en de rest van de mailtjes met alleen maar tekst kan je haast onbeperkt opslaan, 2 MB was inderdaad veel te weinig maar ik zie geen enkele reden om nu naar Yahoo of Gmail over te stappen, je moet tevens weer iedereen vertellen dat je een nieuw emailadres hebt....

Jij vind Gmail nix zeker? Is ook een Gb. En jij Hotmail maar af kraken. Ik vind jouw reactie nix.
GMail heeft meer dan 2 GB trouwens en betere zoekfunctie. Overigens is het fijnste van GMail dat ze Labels hebben ipv Folders. Iets waar MS beter over had moeten nadenken.

Hopelijk is dit een stap in de goede richting, dus dat MS betere dingen gaat invoeren.

hele structuur is helderder
net als de layout

het stapelen van berichten is ook geweldig
had een keer 96 re'tjes op een mailtje
en die stapelt hij dat (er komt 95 achter te staan)
en dan heb je allemaal tabjes (met een max van 15 maar als je erop klikt krijg je ze allemaal)

Het is natuurlijk heel leuk voor de mensen die hotmail gebruiken, maar volgens mij zijn er weinigen op tweakers.net die gebruik maken van deze host(ik kan ook verkeerd zitten).

De meeste volwassenen gebruiken hun adres van telenet en adsl. Ofwel gebruik je (zoals de gemiddelde tweaker) een Gmail adres! :P

Wat dacht je van al die personen die hotmail gebruiken voor MSN messenger? Dan is het toch behoorlijk lastig als na je vakantie je hotmail account is verlopen.

Mijn hotmail account is al zo vaak opgeheven dat ik de tel ben kwijtgeraakt. Maar ik kan altijd nog steeds mijn MSN gebruiken. Daarbij kan je MSN nu ook registreren met bijv. een gmail adres.

Ik ben trouwens ook nooit mijn adressen kwijtgeraakt, alleen maar mijn mail.

een lekker lange vakantie naar Disconnectistan
Brrr, klinkt als een verschrikkelijke plaats, niet iets waar je voor je plezier voor lange tijd naar toe gaat ;)

Ja, vraag me af of ze daar wel breedband hebben. }:O
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 18:34
Vorige 16:20
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden - Uw Privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van: