Hoofdcategorieën
Device Settings

Handheld playmates; Playboy met media voor Sony PSP

Door Tamara van Hal, donderdag 21 april 2005 11:26
Bron: Reuters, views: 31.312

De online tak van Playboy Enterprises Inc. heeft bekendgemaakt dat het bedrijf zal komen met fotoseries en videobeelden die speciaal geschikt zijn voor Sony's PlayStation Portable. Het succesvolle bedrijf heeft met het model Amy Cooper al een fotoshoot gedaan met het toepasselijke thema science fiction en deze foto's geschikt gemaakt voor het brede scherm van de PSP. PlayboyStation Portable is voor een deel gratis te bekijken; wil de bezoeker meer zien dan twee gratis fotoseries en een video, dan zal hij zich moeten registreren. Dit gratis materiaal bevat overigens geen naakt, voor het echte werk zal de gebruiker dus moeten betalen. Vorig jaar bracht het bedrijf ook al een iBod-feature uit, waarmee foto's bekeken konden worden op Apple's iPod Photo.

PlayboyStation Portable
Volgende 15:06 Wacom Graphire Bluetooth; draadloos beeldbewerken
Vorige 11:18 Mac2Go, een Mac mini op wielen
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Als ik dat zo zie .. dan zou ik meteen betalen :9

hmm tegenwoordig doen ze er ook alles voor om geld te verdienen :)

Nee hoor, niets tegenwoordig. De pr0n industrie is er door de jaren heen altijd vrij snel bij met het gebruiken van nieuwe technieken.

vooral Hypertrading lagen ze heel erg voor :+

bedenk zelf maar in welke context }>

Je bedoelt met Dual Channel en 69 bit }>

jammer dat de cool & quit functie nog niet helemaal geintegreerd is ;)

wazig, alsof je gaat betalen?? Op je PC is alles gratis, groter en makkelijker te vinden, waarom zou je het dan op een mini apparaatje moeten hebben?

Gooi het desnoods op je PDA als je het zonodig draagbaar wilt hebben!

Je neemt een PSP makkelijker mee naar de WC dan je PC ;) :+

Ja, maar dat betekent toch niet dat je moet betalen?
Er zit toch niet voor niks een memorystick in :+

Volgende gat in de markt : Waterproof PSP covers. :+

wou net zeggen, stuk gemakkelijker onder je dekens te verstoppen ;)

Dat snap ik zowiezo niet, als je na 0:00 aan het zappen bent kom je de ene na de andere sexlijnreclame tegen, zelfs hele programma's over webcamgirls.
Het feit dat ze (blijven) adverteren betekend dus dat ze klanten genoeg hebben.

* 786562 mrknowitall

mrknowitall zou zich knap genaaid voelen ...
...dat is juist het punt :+

Toch grappig dat de 'porno' markt overal in doordringt. Overal zie je seks of porno. Op iedere site valt er wel een linkje te vinden en er worden weet ik niet hoeveel films per maand gemaakt.

De pornoindustrie blijft de grootste, en dit is toch wel een van de vetste features van de afgelopen tijd. Wil ik alleen nog ondersteuning voor de Nintendo DS :7

Noem playboy vooral geen porno dan heb je zo een rechtszaak aan je broek.

Playboy is: (en dat onderstrepen ze zelf maar al te graag)

erotiek

aka. wel naakt maar geen gemeenschap, hoewel ik toch vreemd sta te kijken als iemand in de trein ff zn PSP erbij pakt en zich gaat zitten verlustigen aan een half uitgeklede Amy Cooper :P

Playboy is: (en dat onderstrepen ze zelf maar al te graag)

erotiek

porno voor n00bs

ondersteuning voor de Nintendo DS
Dat je haar met via je touchscreen kan 'aanraken', en dat ze :+ daarop interactief reageerd? :D

Dat wordt de nieuwe feature op de nintendo-DS
//sorry, blijk sneller te kunnen typen dan denken. mod me maar weg :+

och grappig dat de 'porno' markt overal in doordringt. Overal zie je seks of porno. Op iedere site valt er wel een linkje te vinden en er worden weet ik niet hoeveel films per maand gemaakt.

De pornoindustrie blijft de grootste, en dit is toch wel een van de vetste features van de afgelopen tijd.
Tja dat zal ook voorlopig zo blijven zolang 50% van de bevolking manelijk is met de daarbij behoorende driften lusten en behoeftes....

Ik vraag me af hoe ze de leeftijd gaan controleren van de mensen met de PSP. De beelden zijn dan wel niet naakt, maar een kind van 6 voorschotelen met deze plaatjes is toch wel een erg makkelijke (passieve) manier van sexuele voorlichting :)

Lijkt mij vrij eenvoudig. Aangezien de Playboy basis in Amerika ligt en dat nogal een credit card land is, en je volwassen moet zijn om een credit card te krijgen, zul je de foto's / video's waarschijnlijk (al dan niet via een abonnement) met je credit card moeten betalen.

HAHAHA, in amerika alleen creditcards voor volwassenen, haha ;( Dat is wel de wet ja, maar hoeveel kinderen krijgen wel niet dagelijks een creditcard mee, van pa... hier jongen, koop maar wat lekkers in de pauze...

alsof je in de kantine met je credit card kan betalen :9
nee ik denk niet dat dat er veel zijn, maar volgens mij hebben zoiezo niet veel mensen een credit card dacht ik zo...
desalniettemin is het wel geinig dat zelfs zo'n groot bedrijf zich ermee gaat bemoeien

@djmantri: Niet veel mensen een creditcard in Amerika??? Er zijn daar weinig mensen ZONDER card te vinden. En het is vrij gemakkelijk om als minderjarige met de card van je vader of moeder te betalen (iets wat hier in NL nauwelijks voorkomt).

OT
(reactie op djmantri en jurrie)
In de VS is een credit card de normale manier van betalen, geen pin of cash gewoon je CC laten zien (en een handtekening zetten)
Ook jonger dan 18:
11% van de tieners heeft een CC
http://www.msnbc.msn.com/id/7493536/

Hier in Nederland zijn CC niet gebruikelijk, maar ook in andere Europese landen kun je je colaatje in de kroeg met je kredietkaart betalen.

I.d.d, als je in Amerika met geld betaald dan denken ze dat je pooier of drugsdealer bent.

Yup dat kan, dat Nederland enorm achter ligt op dit gebied is al erg te noemen. In elk ander land is de credit card de normaalste zaak van de wereld (zoiets als de pinpas hier).

Misschien dat ze net als bij sommige sites gewoon vragen of je ouder dan 18 bent. Als je dan op ja klikt, dan heb je porno, klik je op nee, dan niet.
En ja, ik geloof nog in de eerlijkheid van de mens :z

Nee, maar serieus, volgens mij moeten ze een leeftijdkey erin zetten, ik weet niet of dat al zo is, maar dat de ouders van het betreffende kind, hun kind in een leeftijdscatagorie kunnen plaatsen en deze ook kunnen locken met een wachtwoord. Ook voor games dat is.

Zit erin hoor.

Paswoord voor opstarten van het toestel en paswoord / lock voor bepaalde content.

Maar je kan niet elke foto die je in map "PHOTO" zet controleren...of elk filmpje.

Kijk Playboy denkt een graantje mee te kunnen pikken , Seks sells. Iedereen weet dat. Maar ik ga nu niet echt sneller een PSP kopen omdat PLayboy er iets mee te maken heeft.

Ik koop wel een playboy... en plak die met oudewetse plakband op de achterkant van mijn PSP :)

hmm, denk dat dit alleen interessant is voor de hitsige pubers. Je zou je PSP elk moment van de dag bij je kunnen hebben, stel je eens voor, in bed onder de lakens.. in bad... op elk (openbaar) toilet.
Er zou een hele nieuwe wereld voor je open kunnen gaan.
O+ ................. :+


Alhoewel, het idee is er wel. Als de PSP dadelijk zo'n groot succes kent als de PS2, dan hebben binnen een paar jaar 80 miljoen mensen zo'n ding. Genoeg bedrijven/uitgevers die hier een markt zien.

Ik stel het me al helemaal voor. Bij elke kiosk is een wifi-accespoint, waar psp gebruikers de nieuwste tijdschriften kunnen previewen. Of misschien zelfs speciale uitgaves downloaden, wie weet het?

We zullen zien wat sony met de "walkman van de 21e eeuw" bedoelde...

stel je eens voor
liever niet..

*kijkt naar profiel ELiA.net en ziet leeftijd 16*
hitsige pubers. Je zou je PSP elk moment....
OK... nu weten we wat de bron is van je post ;)

Zo he! Nu wordt de PSP pas echt aantrekkelijk :9 :9~ :D

Porno Station Portable. Volgende maand Sony does Dallas

Overigens zou ik de Bangbus serie ook wel graag op de PSP zien. Erg leuk als je in de bus zit te forenzen en je kunt eens een aparte pornofilm bekijken :+
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:06 Wacom Graphire Bluetooth; draadloos beeldbewerken
Vorige 11:18 Mac2Go, een Mac mini op wielen
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011