intresant en zeer logies dat het gebeurde, maar dit heeft niks met deze opzet temaken
hier gaat het niet om een dialer maar om een hardware adsl of kabel line geloof nooit dat dialers hier nut op hebben
maar men kan het altijd probeeren

LOL
en hardware beveiligingen zijn altijd veel moelijker te kraaken dan software
en als server van je provider je elke keer in je reclame tijd een je naar een andere webpagina dan dat je opvraagt stuurd wat wil je daar dan aan doen
Het is een interessant idee om http verkeer te onderscheppen en hier dan extra reclame in te bouwen of een redirect te gebruiken. Dit zou alleen waarschijnlijk een hoop compatibiliteitsproblemen geven met websites en zou het ook weer mogelijk zijn om de extra informatie er weer aan de client side uit te filteren. Google desktop search gebruikt dit soort onderschepping om de desktopmogelijkheden toe te voegen aan pagina's die vanuit de google server verzonden worden.
Waarschijnlijk gaat het hier echter gewoon om een programma dat er om de zoveel tijd voor zorgt dat er een schermvullende reclame wordt weergegeven. Dat programma moet dus emuleerbaar zijn.
Je vraagt je ook af in hoeverre dit ook daadwerkelijk een internetverbinding is. Staan alle poorten open? Ook dan zijn er weer meer mogelijkheden zoals tunnels enzo. Ik kan me goed voorstellen dat je dit internet wilt installeren op een servertje waar geen kip achter zit.
Stel nu dat ze een modem leveren voor een eenmalig bedrag(weinig), waarin ze hardware matig ieder kwartier 1 minuut lang naar een speciale poort op de server proben en daar reclame van binnen halen. En het programma dat op je pc staat zorgt ervoor dat die reclame dan verplicht beeldvullend wordt laten zien. En als ze de modem dan ook nog instellen dat zonder dat programma er geen verbinding is, moet er een hele goede emulator(en misschien zelfs wel een modchip) uit de kast gehaald worden om het te kraken.
Zelfs als ze het programma emuleren, zit je nog 1/15 minuten zonder verbinding, omdat je modem alleen de reclameblokken doorlaat.
Wat nou faken! Hack-proof.

Ik reken op iets van 256/64, bijzonder veel lol zal je dan niet hebben aan een server, behalve voor wat prive doeleinden, maar dan kan je net zogoed je gewone verbinding gebruiken.
Edit:
Was @ Dazzie