Het bedrijf MSpot is begonnen met een nieuwe dienst waarmee radiostreams op mobiele telefoons kunnen worden beluisterd. In tegenstelling tot FM- en satelliet-zenders, hebben telefoons geen extra specifieke apparatuur nodig om de streams te ontvangen. Ook heeft deze manier van verzenden het voordeel dat gsm-netwerken vaak beter bereikbaar zijn dan FM-stations of satellieten. MSpot stelt de streams beschikbaar over het internet, waardoor elke telefoon die uitgerust is met internetfaciliteiten gebruik kan maken van de dienst. Voor iets minder dan zes dollar per maand hebben gebruikers dan ongelimiteerd toegang tot de streams. Tot nu toe zijn die alleen nog maar beschikbaar voor klanten van de telefoonmaatschappij Sprint, maar het bedrijf verwacht dat andere dit voorbeeld binnen een jaar zullen volgen. Aan het begin van de vorige maand kwam Virgin met een soortgelijke gratis dienst voor 3G-telefoons. Door middel van een programma kunnen de streams via GPRS of EDGE binnen worden gehaald.
Dat is niet zo moeilijk, het is hun eigen netwerk dus ze bepalen de prijzen zelf.rb338: Maar dan nog... vraag me af hoe dit gewoon 6 euro kan kosten en niet meer.
om de zelfde reden dat SMS-en vroegu 50cent koste en nu nog maar 6 centMaar dan nog... vraag me af hoe dit gewoon 6 euro kan kosten en niet meer.
Die batterij laad wel snel op maar de capaciteit bleef hetzelfde per kubieke cm. En ik heb echt geen zin om 3 keer per dag me batterij op te laden..Er zijn ook betere batterijen, er was toch laatst op de FP van t.net een bericht over een bepaalde accu die binnen 2 minuten op 80% was opgelaad?
De bandbreedte van een EDGE-verbinding ligt rond de 200Kbps, in tegenstelling tot de 30Kbps die gemiddeld mogelijk is via GPRS.
Er staat niet bij de ze ook de kosten voor het 'streamen' opzich nemen. Dit zul je dus gewoon zelf moeten betalen en dat kan dan aardig oplopen natuurlijk?Voor iets minder dan zes dollar per maand hebben gebruikers dan ongelimiteerd toegang tot de streams.
Vooral het have access doet vermoeden dat je voor het daadwerkelijk beluisteren nog je gprs kosten dient te betalen.MSpot Radio delivers live and on-demand audio content in real-time over existing wireless networks. For $5.95 a month, subscribers have access to a wide variety of music, news, sports, finance, weather and talk from some of the most popular national radio channels, including The Associated Press, MarketWatch, AccuWeather, NPR® and the Sporting News.
De publieke zenders zijn al zover en zenden al uit in een groot deel van het land. Commerciele stations gaan begin volgend jaar de lucht in.Nadeel is dat de digitale radio ook op komst is en waarschijnlijk over een paar jaar ook in Nederland zijn intrede doet.
onbeperkt gebruik
De kosten van Orange World zijn heel overzichtelijk. Voor het onbeperkte gebruik van Orange World betaal je een vast bedrag van ¤ 6 per maand uit je beltegoed of bundel. Voor dit bedrag kun je eenvoudig en zorgeloos beschikken over de meest actuele informatie of de leukste content. Ongeacht de tijd die je er aan besteedt. En wil je internetten? Dan zijn de eerste 2 MB gratis. Hierna betaal je ¤ 3 per MB.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Politiek en recht Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True