Hoofdcategorieën
Device Settings

Samsung introduceert nieuwe serie mp3-spelers

Door Yoeri Lauwers, dinsdag 22 maart 2005 10:30
Bron: Tech-Blog, views: 16.526

Samsung heeft de lancering aangekondigd van zijn nieuwe productreeks voor de eerste helft van 2005 en heeft daarbij bekendgemaakt dat het van plan is tegen 2007 de top van de wereldwijde mp3-markt in te nemen. De YP-T8 is de eerste draagbare mediaspeler die voorgesteld wordt en biedt ondersteuning voor zowel video- als muziekbestanden. De YH-J70 beschikt over 30GB opslagruimte voor zowel beeld als geluid, en biedt daarnaast ook de mogelijkheid tot het spelen van een vijftal spelletjes. De YP-F1 is het trendy apparaatje uit de rij, met de mogelijkheid om het uiterlijk met behulp van alternatieve covers aan te passen. Tot slot is er ook nog de YP-W3L, een speler die slechts in gelimiteerde oplage geproduceerd zal worden en met zijn luxueuze ontwerp bedoeld is voor de 'premium' markt.

Samsung mp3-spelers
Volgende 10:44 Apple dicht lek in iTunes Music Store
Vorige 10:10 RTL Z en RTL Nieuws live online met 800 kilobit
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Hopelijk is de duurzaamheid beter dan van hun telefoons. Wel moet gezegd worden dat Samsung innovatief is wat betreft design.

Volgens mij zit jij dan niet goed op te letten, samsung is een (markt)volger. Hun designs lijken bijna allemaal van de concurrentie afgemaakt, maar altijd net verschillend genoeg om niet daarop te worden afgestraft.

[Samsung's} designs lijken bijna allemaal van de concurrentie afgemaakt
Van wie hebben ze dan die fotocamera/telefoon met 7 megapixels afgekeken?! Leek me toch redelijk baanbrekend...

http://www.google.com/search?client=safari&rls=en&q=samsung+phone+7+me gapixels&ie=UTF-8&oe=UTF-8

http://www.engadget.com/entry/1234000357035138/

Inderdaad,ik heb een gsm van hun liggen, krijg je 2 batterijen bij. Nou die heb je ook nodig. Is echt het slechtste punt van Samsung. Als dat zo is bij die mp3 spelers kan je je hart vasthouden. Ik ben blij met mijn Appletje.


Jij mag het onzin vinden, maar ik niet dus. Ik hang dat ding niet elke 5 minuten aan een lader. Het is gewoon bekend dat die baterijen van hun niet al te best zijn.


koreaan'tjes ;)
maar ik ben wel benieuwd naar de kwaliteit van die dingen. design is 1 ding maar kwaliteit moet er ook zijn. tevens ben ik benieuwd waar deze zich in onderscheiden buiten design. gadgets moeten meer en meer kunnen wil je het verkocht krijgen

zij waren een van de eerste "echte" merken die met mp3 spelers begonnen lang voordat philips, sony enz het durfden hadden zij al een mp3 discman. de flash spelertjes hadden toen heel weinig geheugen

En zij waren ook 1 van de eerste met mp3 op de telefoon... Samsung m100 anyone?

Ik ben benieuwd hoe het met de prijs zit..

Samsung zie ik best heel hoog eindigen met hun mp3-spelers. Misschien dat Apple op den duur zelfs moet gaan uitkijken. Samsung heeft tenslotte een goede naam opgebouwd met hun mobiele telefoons en dan vooral bij de jongeren. Ze staan erom bekend dat ze de nieuwste technieken en designs implementeren, waardoor ze bekend staan als trendy.

De vergelijking met de mobiele telefoons kan trouwens wel verder gemaakt worden. Apple valt aardig goed met Nokia te vergelijken. Nokia was ten tijde van de 3310 ook de absolute nummer 1. Maar in plaats van nieuwe features toe te voegen bleven ze dezelfde soort modellen maken met dezelfde features. Zo waren ze heel laat met dingen als kleurenschermpjes, polyfone beltonen en camera's. Hierdoor is de concurrentie aardig ingelopen. Hetzelfde geldt voor de iPod. Waar de iPod nu een hip uiterlijk heeft is het heel goed mogelijk dat mensen het over een jaartje niet bijzonder meer vinden. En dan zie je Samsung, die allerlei verschillende innovatieve modellen levert, waardoor er voor iedereen wel wat tussen zit.

De excuses die veel iPod-fans ervoor gebruiken zag je ook terug bij die van Nokia. 'Een kleurenscherm is overbodig, ik wil alleen bellen', 'Camera/videofuncties zijn toch onhandig mobiel'. Het punt is alleen dat de consument door de jaren heen toch steeds meer all-in-one producten is gaan aanschaffen en een bedrijf als Nokia uiteindelijk toch mee moest in de trend. Alleen veel te laat, daar waar Apple ook nog geen echte technische vernieuwingen heeft aangekondigd.

Als ik kijk naar het design krijg ik bij de twee links in beeld het gevoel van te vierkant en te hoekig, tweede van rechts ziet er uit als een telefoon en die kleine rechts ziet er ook niet echt spectaculair uit. Alleen het formaat van die rechtse is aantrekkelijk maar er zijn meer sticks met een vergelijkbaar design. Alleen als die zich zou onderscheiden door kwaliteit en opslagmogelijkheid zal ik die overwegen, maar dit is hun eerste mp3 lijn, wellicht dat de volgende generatie samsungs meer appetijtelijker zullen worden maar voorlopig moeten zij zich voor mij nog gaan bewijzen.

Als ik kijk naar het design krijg ik bij de twee links in beeld het gevoel van te vierkant en te hoekig, tweede van rechts ziet er uit als een telefoon en die kleine rechts ziet er ook niet echt spectaculair uit.
Het is ook nooit goed he... Laten ze echt zo'n beetje álle vormen zien, is het nog niet wat je wil. Misschien iPod verslaafd? :P

Ik denk niet dat je de duurzaamheid van telefoons met MP3 spelers kan vergelijken. Telefoons met uitschuifbare delen zijn natuurlijk gevoeliger dan mp3 spelers. Ook zijn er voor bijvoorbeeld mijn toestel, de D500, amper accesoires als beschermhoesjes te verkrijgen wat het toestel kwetsbaarder maakt.

Wat batterijgebruik betreft, dat zou idd wel wat beter kunnen :)

Ik heb de indruk dat ze daar ook aan werken.
Ik zit ondertussen reeds aan mijn 3e samsung telefoon, en die gaat zelf bij veelvuldig gebruik een week mee.
Mijn 2e hield het 3 dagen vol, en mijn eerste hooguit 1.5 .. .benieuwd hoe mijn volgende het zal doen ;)

Tegen 2007 de top van de mp3 markt innemen. Dan moeten ze toch eens iets gaan doen aan de namen van die spelers. Een YP-W3L, misschien dat het in het koreaans lekker in de mond ligt maar in het Nederlands klinkt het het niet.

bijna al die aziatische apparaten hebben dit soort gecodeerde benamingen helaas. het lijkt alsof alleen creative daar niet aan meedoet.

MP3 van Samsung zijn ook allemaal OEM gemaakt en Koreanen hebben ook liever een Iriver dan een YEP :)

wie niet
ik heb zelfs liever een iriver dan een ipod
iriver was trouwens ook veel vroeger met het hele draagbare mp3 gebeuren en zijn qua design en kwaliteit superieur aan apple (design is natuurlijk wel objectief)
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 10:44 Apple dicht lek in iTunes Music Store
Vorige 10:10 RTL Z en RTL Nieuws live online met 800 kilobit
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011