De verhogingen worden vanaf 1 februari doorgevoerd en zullen uiterlijk op 1 april voor iedereen beschikbaar zijn.
Toch wel straf die Nederlandse efficiëntie, hier in België trekken ze een half jaar uit om mensen om te schakelen van 3.3 naar 4mbit, en het is zelfs zo erg dat mensen die al ge-upgraded zijn, regelmatig sync verlies hebben, ikzelf zit zelfs op 1.1mbit omdat bij 3.3mbit constant sync verlies heb, ligt niet aan afstand centrale maar aan het feit dat het adsl signaal niet goed binnenkomt in de plaatselijke wijkcentrale, maar denke je dat Belgacom enige moeite doet om dit te verhelpen???

Moest iemand van Belgacom dit lezen: KIJK EN LEER VAN DE NL-ERS!!!
Sync heeft echt alleen maar te maken met de afstand van de isra naar de centrale en NIKS met hoe het signaal in de centrale komt en dan verder het netwerk in gaat richting de provider.
Helaas heeft de kwaliteit ook te maken met het gebruikte koper. Dus het KAN wel dat er door een brakke wijkcentrale SYNC verlies en dus slecht ADSL is. Komt niet vaak voor, geef ik toe.
Tja, de snelheidsverhoging in NL zegt natuurlijk ook bar weinig over de kwaliteit van de verbinding.
In dat opzicht staat België waarschijnlijk even sterk als Nederland en zullen er in Nederland ook wel een aantal mensen problemen hebben met de kwaliteit van het signaal.
Overigens vind ik deze snelheidsverhoging een beetje te laat en een beetje hypocriet.
Ik zelf heb besloten om per 1 februri over te stappen naar een ander netwerk omdat mijn abonement bij Planet afliep en ik zo'n 50 euro (25KPN/25Planet) aan kosten per maand had.
Dit vond ik te veel en de concurrent had net een aanbieding van 7,95 per maand de eerste 6 maanden, daarna voor 35 euro p/m voor een snelheid van 3072/1024 down/up.
Je begrijpt dat dit nog altijd een fractie van de kosten van KPN is en dan komen ze nu opeens met een snelheidsverhoging.
Tuurlijk het allersnelste ADSL kan opeens 2x zo snel?
Dat vind ik dus hypocriet. Maak dan tenminste eerlijke reclame en ga niet zo maf zitten doen.
Je begrijpt dat dit nog altijd een fractie van de kosten van KPN is en dan komen ze nu opeens met een snelheidsverhoging.
Tuurlijk het allersnelste ADSL kan opeens 2x zo snel?
Dat vind ik dus hypocriet. Maak dan tenminste eerlijke reclame en ga niet zo maf zitten doen.
Ja tuurlijk kan het 2 keer zo snel. De max is gewoon 8Mbit alleen heeft KPN die snelheid nooit willen voeren omdat ze die snelheid niet kunnen garanderen. Nu moeten ze zo onderhand wel met zo'n bedrag en zulke concurrenten.