Hoofdcategorieën
Device Settings

Telefoonnummers schrijven met nieuwe Samsung-gsm

Door Gabi Gaasenbeek, vrijdag 14 januari 2005 09:16
Bron: CNA, views: 14.279

SCH-S310 mobiele telefoonSamsung heeft een mobiele telefoon met bewegingsherkenning ontwikkeld. Gebruikers van de SCH-S310 gsm kunnen een nummer bellen door de cijfers in de lucht te schrijven. Daarnaast kunnen ongewenste spamberichten worden verwijderd door het op en neer schudden van de telefoon. Voor het herkennen van de bewegingen wordt gebruik gemaakt van een zogenaamde "six-axis sensor". De SCH-S310 is naast de bewegingssensor uitgerust met een 1,3 megapixel-camera en kan digitale muziek afspelen. De gsm zal vanaf maart verkrijgbaar zijn in Zuid-Korea, wanneer de telefoon overal zal worden verkocht is niet bekend.

Volgende 09:42 Testrit met Microsofts antispywareprogramma
Vorige 08:55 Creative introduceert Zen Micro Photo mediaspelers
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  4  »

Origineel is het wel: even je gsm dooreen schudden om spam te verwijderen :)))

Origineel is het wel: even je gsm dooreen schudden om spam te verwijderen ))
Toch zie ik dit liever niet in de computerwereld, dan blijf ik aan het schudden, en mijn computer is al zo zwaar.

Zie je straks iemand staan te zwaaien met zijn telefoon denk je dat die achtelijk is of zo.
Nutteloze manier van bellen of je vingers moeten te groot zijn om de knoppen in te drukken.

Tsja, de fabrikanten moeten steeds met nieuwe features komen om zich te onderscheiden van de concurrentie... En in landen als Korea en Japan genieten dit soort "nutteloze" features een grote populariteit :7

Tsja dan blijft er weinig anders over dan een schop-detectie te maken he :)

edit:
Was een reactie op Martin Lugers.

Straks doet die sensor het niet goed meer :P Zie je iemant buiten kijhard aan het schudden met zen telefoon :Y)

met je telefoon schudden om spam te verwijderen :?

maar wel leuk bedacht :)

Even rennen voor de tram, worden opeens al je contacten gebeld en je berichten verwijdert :+

schudblokkering naast alleen toetsenblokblokkering :+

Gebruiksaanwijzing: Goed koelen en schudden voor gebruik :+

Het lijkt mij een beetje zinloos. Maar het is wel een grappige feature. Vraag me alleen af of er in de praktijk veel gebruik van gemaakt gaat worden. Misschien dat deleten maar nummers invoeren lijkt me useless en langer duren dan anders.

Aaan die 1,3 MP en digitale muziekplayer hebben we meer ;)

Komen ze straks ook met de mogelijk om ff met je pc te schudden om spam te verwijderen :*)

Ook leuk als de trein in de spits uitvalt, iedereen in de volgende overvolle trein naar huis belt om te zeggen dat ze wat later zijn.

Trein uitgevallen, 20 gewonden

En als je alle berichten weg wil gooien ??
Telefoon heel ver weg gooien :+

Eindelijk een telefoon die James Bond waardig is:
'Shaken, not stirred'...
«  1  2  3  4  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 09:42 Testrit met Microsofts antispywareprogramma
Vorige 08:55 Creative introduceert Zen Micro Photo mediaspelers
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011