Hoofdcategorieën
Device Settings

ATi over Windows Graphics Foundation 1.0 en 2.0

Door Wouter Tinus, zondag 28 november 2004 19:01
Bron: Clubic, views: 19.369

Het Franse Clubic heeft een slide van ATi gepost waarmee het een en ander duidelijk wordt gemaakt over de Windows Graphics Foundation, de visuele kern van Longhorn die ondere andere de taken van DirectX en GDI zal overnemen. Op de slide staat dat versies 1.0 en 2.0 van deze API tegelijkertijd geïntroduceerd zullen worden in de nieuwe release van Windows. De eerste is gebaseerd op DirectX 9.0 en wordt de minimale eis voor de nieuwe interface van het operating systeem en toekomstige versies van applicaties zoals Office. De tweede versie zal de geavanceerde features van DirectX 10 bevatten. Deze ligt op dit moment nog niet vast, maar wordt in samenwerking met GPU-bedrijven zoals Intel, nVidia en ATi ontwikkeld. Een opvallende opmerking in de bron is verder dat er in Longhorn SP1 een vernieuwd drivermodel voor grafische kaarten komt. Wat dat precies inhoudt is onduidelijk, maar mogelijkheden zijn ondere andere ondersteuning voor virtueel geheugen of beveiligingsfeatures.

Windows Graphics Foundation
Hardwarematig versneld door foto's heen browsen in Longhorn
Volgende 19:45 Bouw eerste chipfabriek van India start in februari
Vorige 17:55 Internetproblemen bij duizenden klanten @Home
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  4  »

Beetje verwarrend hoor allemaal.
Versie 1 én 2 introduceren en nu al over SP1 van Longhorn steggelen terwijl Longhorn nog niet eens uit is. Waarin ondersteuning van nog te ontwikkelen hardware in zou zitten. :?

ja waarom niet meteen in de release? :?

Ze hebben nu al zo een achterstand opgelopen dat dat geschrapt zal zijn en in de SP1 dan alsnog toegevoegd zal worden.

Hmm. Dit zou een reaktie moeten zijn op Whizzy81

Ik heb indertijd wel degelijk NT 4.0 zonder sp1 geïnstalleerd, maar deze had een aantal grote fouten zodat SP1 na een paar weken uit kwam en de originele cd's zonder SP1 werden teruggehaald.

Mogelijk gebruiken ze de naam SP1 op dezelfde manier als dat bij windows NT 4.0 gebeurde. die kwam ook uit als Windows NT 4.0 Service Pack 1. het eerste service pack voor NT 4 was dus Service pack 2

Snap ik dat goed?
Heb je dan een super videokaart nodig om Office te draaien?

Ze maken toch een grapje mag ik hopen.

Nee, je zal waarschijnlijk voor Longhorn gewoon een video kaart nodig hebben die DirectX9 of 10 ondersteund. Maar tegen de tijd dat Longhorn op de markt komt, zijn die videokaarten zeker al wel redelijk mainstream en dus kosten ze niet veel meer.

Of je het fijn vind dat bepaalde taken ook door de videokaart overgenomen worden kan je over twisten.

Ik denk niet dat je perse voor longhorn een DX9 kaart zal moeten hebben. Alleen als je van de versnelde desktop gebruik wil maken dan moet je zo'n kaart hebben, heb je die niet dan krijg je weer gewoon GDI+ ofzo..

De eerste is gebaseerd op DirectX 9.0 en wordt de minimale eis voor de nieuwe interface van het operating systeem en toekomstige versies van applicaties zoals Office.


Als je het artikel mag geloven wordt Directx 9.0 de minimale eis voor de neuwe GUI die loghorn gaat krijgen.

Als je dit niet hebt, dan zal je desktop er waarschijnlijk uitzien zoals nu de safemode (qua snelheid e.d.)

De eerste is gebaseerd op DirectX 9.0 en wordt de minimale eis voor de nieuwe interface van het operating systeem en toekomstige versies van applicaties zoals Office.
Zoals je zelf al quote:
minimale eis voor de nieuwe interface van het operating systeem
Nieuwe Interface...... net zoiets als de toendertijd nieuwe interface van XP... je kunt het dus gewoon uitzetten.

Voor de huis-tuin-en-keuken-gebruikers is die nieuwe interface waarschijnlijk wel leuk, alles wordt nog meer eyecandy. Voor het gros van de gebruikers zal de nieuwe interface niks zijn.... ik zou er bijv. geen 100MB extra geheugen voor kwijt raken, dan maar 2000 of XP look ;)

Voor Windows MCE heb je ook al eigenlijk een DX9 kaart nodig (is verplicht volgens de specs van MS), dus zo schokkend is het niet.

Ik hoop dat je gelijk hebt, maar waar staat dat je kan switchen naar de oude GUI?

de geavandeerde graphice opties hoef je niet te gebruiken.
en dan heb je dus ook zo'n kaart niet nodig.

als longhorn eenmaal uit is is DX9 waarschijnlijk al dé standaard voor onboard vga chips :)

't is gewaagd van MS, maar op zich, grensverleggend zijn ze bezig door ontzettend veel wat vandaag de dag softwarematig gebeurt te verschuiven naar de vga chip.

ik ben ook sceptisch, maar wel benieuwd :)

Grensverleggend?

Ooit van OsX gehoord?

Nou, bij veel videochipfabrikanten is er een trend om oudere video-cores onder een nieuw naampje op de markt te zetten als een low-end card. Ik noem hiermee de ATI 7000/9000/9200 maar ok div low-end Nvidia kaarten zouden niet geheel DX9 zijn (zo zie je bv. veel TNT2 als de Vanta in de markt).

OK, de trend zal tegen die tijd wel verschoven zijn maar je kunt Longhorn dan niet meer zien als een upgrade voor de wat oudere PC's wat MS ook wel graag wilt zien.

alleen als jij een geforce fx5200 een super videokaart vind

Nu zeg je dat wel, maar ik zit hier nog met een GeForce 2 Ti te werken en ten opzichte van de GF2 is de FX5200 een superkaart.

Het is dat ik nu werkeloos ben en daarom practisch in armoede leef (als er nu ook maar iets stuk gaat aan mijn PC zal ik moeten sparen om het te kunnen vervangen), anders had ik 'm ook allang vervangen.

Sorry, dit slaat nergens op.
Toen windows kwam met de eis voor een video kaart die minimaal 256 kleuren kon weergeven zei jij zeker ook: Je maakt zeker een grapje, ik kan prima WordPerfect draaien op m'n 16 kleuren vid. kaartje.

Welkom bij de vooruitgang in de IT.

Ik vind de opmerking in die zin wel valide dat 99% van de functionaliteit van DX9/10 mij als hypothetische Office gebruiker die lak heeft aan spelletjes en eye candy (case in point: mijn vader) niet boeien.

Als ik dan een OS moet gaan draaien dat veel geheugen vraagt en een relatief zware videokaart vereist dan voel ik mij toch wel enigszins genomen. Tuurlijk, dat soort kaarten en hoeveelheden geheugen zijn voor nieuwere PCs allang standaard dan, maar voor 90% van de PCs die reeds staan betekent het een upgrade of geen Longhorn (mijn vaders PC heeft b.v. een 2,6Ghz PIV met 512Mb geheugen, maar ook slechts een Radeon 7000).

En laat je nu steeds meer gedwongen worden om de laatste versie van een OS te draaien vanwege compatiblity en security redenen...

En laat je nu steeds meer gedwongen worden om de laatste versie van een OS te draaien vanwege compatiblity en security redenen...
Dat is wel een beetje overtrokken denk je niet, Win2k word nu ook nog steeds prima ondersteunt. Tot voor kort werd zelf Win9x nog ondersteunt. Voordat de ondersteuning van XP overboord word gegooid is jouw pa echt wel aan een nieuwe pc toe. Dus je bent absoluut niet verplicht om een nieuw OS te draaien, dat is je eigen keus, dus ook de eventuele hardware upgrades die dan nodig zijn. Bovendien kan longhorn ook zonder de nieuwe grafische skin draaien waardoor ie toch wel op jou pa's pc zal draaien.

Windows 1.0 256 kleuren? haha toen waren 256 kleuren nog toekomst muziek joh :P

@ s_roubos. Je kunt de eyecandy ook UIT zetten? :Z

Er word toch duidelijk gezegd " toekomstige versies van applicaties zoals Office",

Dat ziet er echt strak uit. Maar is het niet zo dat als Longhorn op de markt komt dat degene die de betere versie willen gebruiken gelijk een nieuwe videokaart moet kopen?

misschien moeten ze eens beginnen met nadenken over wat kernel en user modes is, want als ik lees dat ondersteuning voor virtueel geheugen of beveiligingsfeatures - features die elke kernel al lang hoort te hebben - mogelijkheden zijn voor hun nieuwe driver model, dan vraag ik mij af of ze helemaal door hebben waar ze nou precies mee bezig zijn.

palladium...

het lijkt mij eerder dat ze een nieuw model gaan introduceren voor videokaarten die virtueel geheugen gebruiken omdat als de hele gui naar de videokaart gaat, 128MB videomem misschien niet voldoende is (zeker belangrijk ivm onboard gfx)

Wat is dit voor rare, ungefundeerde reaktie? Het feit dat kernel/user mode niet genoemd wordt, wil niet zeggen dat ze dat niet kennen bij MS hoor. Ik denk eigenlijk dat ze verdraaid goed weten waar het over gaat.

Zeg SvMp, misschien moet je eerst ZELFS eens gaan nadenken, voordat je MS weer voor idioot uitmaakt.

Het gaat hier om virtueel geheugen voor de videokaart. Waarbij dan de GPU ongeveer hetzelfde gaat werken als de CPU, en het onboard geheugen op de videokaart een cache wordt voor je normale werkgeheugen. (Zie o.a. de DirectX 10 link in het artikel.)

En dat is dus inderdaad nieuw, en dus niet zo raar dat dat wellicht aanpassingen in het driver model vereist.

Wat moet deze meuk in een OS?

Mijn OS moet strak, snel en simpel zijn, niet volgestouwd met meuk die ik toch niet gebruik.

Helemaal mee eens...heb je jezelf de gekte gespaard om weer een nieuwe pc te kopen...lekker snel denk je dan en dan komt dat redmond volk weer met een lading ballast die je het gevoel geeft dat je nieuwe pc nog langzamer is als de oude...
Erg leuk dat ze zich de afgelopen jaren vreselijk bezig hebben gehouden met het bedenken van allerlei nieuwe features...maar het zou fijner zijn als alles es strak draaide zonder 4 keer in de week allerlei heftige updates te draaien...zou liever zien dat ze nu eerst eens het vertrouwen winnen dat ze iets goeds kunnen maken...en dan maar wat kaler...

Ik update haast nooit (WinXP SP2) en ik heb haast nooit problemen. Of een OS stabiel is hangt natuurlijk ook af van hoe je er zelf mee omgaat. Ik snap ook niet wat iedereen zeurt, zogauw Longhorn uitkomt is dit allemaal low-end budget rommel die vaak nog onboard zit en anders bij de meest goedkope pc nog wel zit. En jij bent de een natuurlijk niet. Ik kan me voorstellen dat mijn pa het met zijn digitale camera-pc-gebruik allemaal prachtig vindt die mooie GUI en gebruikersinterfaces met wederom nieuwe style's en look's. Zelf zet ik het (als dat hopelijk kan) toch weer op de normale 98/2000 look, zoals ik dat nu ook bij winXP heb gedaan.

Om bij de eerste de beste crash weer al z'n foto's kwijt te zijn omdat ze die toch maar "veilig" in hun eigen database hadden opgeborgen.

Ik update haast nooit (WinXP SP2)
Prachtige contradictie ....

@tweakerbee: U doelt op WinFS neem ik aan? Dan heb je geen punt, aangezien die filesystemdatabase naast het 'normale' FS draaitt. Een database crash heeft dan ook geen gevolgen voor je bestandjes. Je zult ze alleen wat moeilijker terug kunnen vinden :).

heb je jezelf de gekte gespaard om weer een nieuwe pc te kopen...lekker snel denk je dan en dan komt dat redmond volk weer met een lading ballast die je het gevoel geeft dat je nieuwe pc nog langzamer is als de oude...
En dan staat er een mannetje uit Redmond met een pistool tegen je hoofd die zegt dat je verplicht bent het te gebruiken? Ik snap niet hoe zoveel mensen weer lopen te zeiken als er een nieuwe Windows versie uitkomt en zich als een slachtoffer gedwongen voelen het te gebruiken. Er werken nu ook nog zat mensen met Win2k omdat XP in hun geval geen meerwaarde heeft. Prima toch, maak die keuze lekker voor jezelf.
Mijn OS moet strak, snel en simpel zijn, niet volgestouwd met meuk die ik toch niet gebruik.
Jouw OS? Die bestaat niet. Wanneer dringt het nu eens bij mensen door dat wat ZIJ wel of niet willen niet maatgevend is voor IEDEREEN. Het is werkelijk waar altijd hetzelfde gemopper.

Zodra er een nieuwe wizard voor het een of ander in Windows gestopt wordt (met name om het de minder computer-begaafden in de wereld gemakkelijker te maken waardoor ze misschien ook wat minder zeuren om de diensten van broertje of neefje de tweaker) dan loopt men al te zeiken over onnodige meuk. Voor JOU misschien overbodig, voor een ANDER wellicht handig of gewenst.

En dan staat er een mannetje uit Redmond met een pistool tegen je hoofd die zegt dat je verplicht bent het te gebruiken? Ik snap niet hoe zoveel mensen weer lopen te zeiken als er een nieuwe Windows versie uitkomt en zich als een slachtoffer gedwongen voelen het te gebruiken. Er werken nu ook nog zat mensen met Win2k omdat XP in hun geval geen meerwaarde heeft. Prima toch, maak die keuze lekker voor jezelf.
Ok, maar hoe sneller een nieuwe Windows komt, hoe sneller de support voor de "oude" Windows-versies zal afgelopen zijn.

elke windows versie tot nu toe heeft 5 jaar support gehad, sommige zijn verlengd op vraag van bedrijven (NT4), maar jouw argument is dus...

mensen WILLEN eyecandy, als jij het niet wilt, ga dan als kluizenaar leven, windows is een commercieel product en rich zich dus op de wensen van de grootste groep klanten

In principe wel ja, Windows is nu eenmaal een massaprodukt. Het is niet zozeer dat alleen de grootste groep bediend moet worden, integendeel. Maar het punt is dat het meeste gemopper gericht is op zaken die optioneel zijn. Klagen over het feit dat Windows XP een teletubbie interface heeft bijvoorbeeld. Of dat er wizards inzitten voor het configureren van het een of ander. Dit zijn allemaal zaken die optioneel zijn, en waarbij je kan kiezen om het niet te gebruiken. Ja, je moet het even instellen, maar is dat nu zo'n enorm probleem? Ik ga er toch even vanuit dat je XP niet elke week installeert.

Hetzelfde zal (naar ik verwacht) met Longhorn het geval zijn. Het zal zover ik weet gewoon mogelijk zijn om zaken als 3D effecten en dergelijke uit te zetten. Dat is mijn bezwaar.

Samenvatten zou het volgende mijn argument zijn:

verschillende mensen willen verschillende dingen, gebruik de dingen die jij wilt, maar ga niet lopen zeuren over het feit dat er iets inzit dat jij niet wilt, maar wellicht een andere gebruiker wel.

@Fuss!: XP is uitgekomen in 2001, Longhorn zal op zijn vroegst uitkomen in 2006, maar reken maar op minimaal 2007. De concurrenten van MS staan ook niet stil, MS MOET een nieuw OS maken om niet achter te raken. Hoe lang zouden ze dan moeten wachten? 10 jaar? We hebben het hier over een "high-tech" markt, waarin stilstand achteruitgang is (zoals in eigenlijk alle markten. Vergelijk de frequentie van Windows eens met MacOS bijvoorbeeld. Zij brengen ongeveer elk jaar een grote update uit (updates die dusdanig veel nieuwe features bevatten dat het eigenlijk een nieuw OS genoemd kan worden, en waarvoor je ook moet betalen)

Ik snap niet hoe zoveel mensen weer lopen te zeiken als er een nieuwe Windows versie uitkomt en zich als een slachtoffer gedwongen voelen het te gebruiken.
Het enige OS waar je echt een beetje mee kan gamen is windows. Ik had graag een andere mogelijkheid gehad om te gamen, maar helaas ben ik gedwongen windows te gebruiken als ik een game wil spelen. En ja, ik weet dat linux OpenGL kent, maar hoeveel % van de games is in OpgenGL....niet fantastisch veel. Het probleem is dat Microsoft graag veel flashy en eye-candy features in hun OS stopt, die zijn niet echt snel en efficient. En het wordt zeker niet prettig als Windows zometeen het geheugen van je grafische kaart gaat bezetten....Als dat met windows XP zou zijn heb je geen 256 mb videogeheugen nodig voor een spel maar 512 of nog meer als je Doom III wil draaien... En ja, als je een Pentium 4 hebt o.i.d., moet je wel Win 2k of XP installeren....Windows 98 vindt nieuwe hardware niet echt leuk, mijn hardware in ieder geval niet. Het probleem is dat Microsoft zo ongeveer alleen maar OSen maken voor de grote markt. Heel logisch, maar ze hebben zo onderhand toch wel genoeg geld dat ze eens een keer een OS kunnen maken zonder fratsen, of gewoon een kale versie van een OS. Maar dat zal er wel nooit van komen...

Maar als ik dat Longhorn zo zie moet ik er denk ik serieus over denken om de PC maar niet meer te zien als gaming platform...

Absoluut onwaar, er is bijna 10 jaar support geweest voor NT4, dat lijkt me erg lang voor een desktop OS. Er is ondertussen al 5 jaar support voor Win2K en het einde ervan is nog niet aangekondigd.

En het wordt zeker niet prettig als Windows zometeen het geheugen van je grafische kaart gaat bezetten....
Waarom niet? Het zal alleen maar werk uit handen nemen van je CPU. Of denk je dat Windows videogeheugen in blijft nemen als je een potje gaat gamen? Klinkt niet echt logisch he, Windows hoeft dan immers niet weergegeven te worden.
Het probleem is dat Microsoft graag veel flashy en eye-candy features in hun OS stopt, die zijn niet echt snel en efficient.
Eye-candy die je tot dusverre in alle windows versies UIT hebt kunnen schakelen, hetgeen in Longhorn ook weer zal kunnen. Dat is wat ik niet begrijp als mensen erover klagen, _je kunt het uitzetten_ Overigens vind ik het tot nu toe wel meevallen die eye-candy in Windows, vergeleken met OSX bijvoorbeeld.

En dan nog begrijp ik niet wat jouw argument verklaart over dat mensen zich gedwongen voelen te upgraden wanneer er een nieuwe windows versie uitkomt. Jij geeft aan dat je je gedwongen _voelt_ om windows in het algemeen te gebruiken, niet waarom je je gedwongen voelt te upgraden. Er kan immers bijv. nog prima gegamed worden op Win2K

Vind ik ook maar gewoonlijk kan je mits enkele aanpassingen toch de meeste overbodige eyecandy uit een OS halen zodat je een simpel en relatief snel OS overhoudt (hiermee doel ik vooral op Windows XP).

Dit zal met Longhorn ook wel kunnen en het is handig meegenomen dat enkele dingen door je videokaart kunnen worden overgenomen in plaats van softwarematig (door je CPU dus) te worden verwerkt. Dat komt misschien nog wel ten goede van de snelheid :)

windows is al lang geen 'kaal' os meer. 90 procent van de mensen wil alles bij elkaar. Volgens mij zou jij ook behoorlijk pissig worden als je eerst een filemanager, browser, emailclient etc moest installeren voordat je iets kan onder windows.

Nou.. eigelijk zou ik niet pissig worden, ik gebruik CMD of filewindows i.c.m. sequoiaview als filemanager en Opera als mail en browse tool (het downloaden daarvan wordt wel lastig zonder IE, maar het staat vast op een random public FTP)

Total Commander, Firefox en Thunderbird moet ik anders ook de hele tijd zelf installeren.

En de spyware vreet zich tenminste niet vast die die filemanager/browser/e-mail client.

MSDOS? CP/M?

daar heb je oS-sen die nix kunnen en uitermate minimaal zijn. want wie wil er nou multitasking, als je aan het gamen bent?

Of zouden er mischien mensen zijn die wel een compleet OS willen? Die wel alles, maar dan ook alles met die ene machine willen kunnen, en dat ook nog eens allemaal tegelijkertijd?

Met die 'meuk' moet je niets, je mag er echter wel gebruik van maken.

Het tier model van Longhorn houdt in dat er opties zijn om de nieuwe Aero interface te gebruiken, de huidige Luna interface en zeg maar de Win 2000 interface.

Kortom, niet zo zeuren, niemand wordt ergens toe verplicht.

De makers van nLite kunnen hun lol op! :D
Ze kunnen flink aan het werk om deze meuk eruit te slopen!

Ik kan me de tijd nog herinneren van voor Windows. De tijd dat je 12 diskettes nodig had voor het installeren van Wordperfect en 10 diskettes voor AutoCAD, etc, etc... Het grote voordeel van Windows was dat er 1 uniforme user-interface kwam waar bijna alle videokaart- en printer-drivers al voor geschreven waren.

In de loop der jaren heeft WindowsOS zich steeds ontwikkeld in de richting van het verschaffen van een uniforme omgeving voor een zo breed mogelijk gebruik. DirectX is daar een goed voorbeeld van. Spellen-ontwikkelaars kunnen gebruik maken van een hele batterij aan standaard-programmeer-mogelijkheden die door Windows dan vertaald wordt zodat het op zo veel mogelijk hardware werkt.

Uiteindelijk heeft Windows altijd die bedoeling gehad: Een platform waarop ontwikkelaars snel en simpel programmas konden laten draaien zonder iedere keer weer zelf het wiel uit te hoeven vinden. (Overigens meteen de reden waarom Microsoft zich altijd zo verzet heeft tegen Java, maar dat terzijde). ;)

Dat je bij Windows dus bergen 'meuk' krijgt die je zelf niet gebruikt is een logisch gevolg hiervan.

Verder ben ik het eens met Microsoft dat het de User Interface is die aan de grootste update toe is. De overstap naar een veel meer 3-dimensionele omgang met data vergt echter een hoop power van het systeem. De samenwerking met de ontwerpers van grafische kaarten was dus ook zeker niet overbodig, aangezien daar een hoop van de power vandaan zal moeten komen.

Ook de huivering van veel mensen voor al deze 'nieuwigheid' is begrijpelijk. Niet dat die erg relevant is. Er waren zat mensen die de auto en de telefoon ook niet zagen zitten toen die uitgevonden waren en ik kan me voorstellen dat er vele duizenden mensen zijn geweest die liever bij een kaars of een olie-lampje werkten dan een gloeilamp in hun huis toe te laten...vooruitgang en de veranderingen die dat met zich mee brengt zijn nu eenmaal eng. Je moet er alleen voor zorgen dat die angst je denken niet gaat beperken. Een ouwe lul worden we uiteindelijk allemaal, maar het gaat wel een stuk sneller als je jezelf daar al zo vroeg bij neerlegt. :7

Mijn OS moet strak, snel en simpel zijn, niet volgestouwd met meuk die ik toch niet gebruik.
Dan ben je met Windows toch echt al jaren aan het verkeerde adres...

@terwdan: Gebruik dan gewoon Linux en richt het helemaal in zoals je zelf wilt.

Ik zelf gebruik Linux op de laptop en tragere systemen... Daar ben ik heel erg blij mee, maar op mijn eigen systeem draait WinXP, met veel eye-candy en daar ben ik zeer tevreden mee.

Ik kijk dan ook erg uit naar Longhorn aangezien dit nog veel mooier en feature rijker gaat worden.

ik denk dat MS wel rekening houd met de standaard intel onboard videokaartjes anders kan straks het halve bedrijfleven niet over op longhorn of ze moeten bij iedereen een apparte videokaart en/of nieuwe pc.
Dan zullen de bedrijven op xp/2k hangen of overstappen op een alternatief.

even voor mijn eigen begrip: is dit nu net zoiets als Quarts Extreme van Mac osx?

Ja, is wel vergelijkbaar.

En voor een niet zo handige gebruiker zal dit wel intuitief werken. Het lastige eraan is waarschijnlijk dat de mensen die wel aardig wat van pc's weten wel erg moeten gaan wennen aan de nieuwe opzet. (iets nieuws aanleren is makkelijker dan iets opnieuw leren op een andere manier)

Yup, alleen is Quarts Extreme verder gevorderd, dit is nog maar beta en het schijnt lang zo goed niet te lopen als Quarts Extreme. :P

Ik blij me me Mac :D

Het is een 3d wereld, dus waarom is dat zo raar ? en ik denk dat een super kaart geen noodzaak is, maar \\\\\\\'gewoon\\\\\\\' een goede videokaart zal inderdaad geen luxe meer zijn.

En de volgende stap is natuurlijk de 3d display-bril en manipulatie handschoenen. virtuele toetsenborden, feilloze spraakherkenning ..

oke, ik draaf door, maar het is een waanzinnige technologie.

hopelijk onderstuend x box next (2) DX 10
dan hoeven we niet te blijven upgraden
«  1  2  3  4  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 19:45 Bouw eerste chipfabriek van India start in februari
Vorige 17:55 Internetproblemen bij duizenden klanten @Home
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011