Ik zou je aanraden om te wachten totdat je ECHT niet meer verder kan met je systeem, dan te kijken wat je budget is en dan het beste kopen wat je voor dat geld kunt krijgen.
En tot dat moment kun je blijven sparen, zodat je budget langzamerhand oploopt.
[nu ff serieus]
Ik wordt een beetje moe van dit soort vragen, dat snap je wel

. Wat ik hier schrijf is toch het meest optimale scenario? Kunnen mensen niet meer sparen en moeten ze allemaal patsen, tegenwoordig?
[/nu ff serieus]
Overigens, als een Intel processor + mobo voor evenveel processing power minder kost, koop dan gewoon een Intel. Wie gaat er nu geld weggooien vanwege één of ander sentiment? Als AMD niet meer de beste prijs/prestaties heeft, dan ga je toch geen AMD kopen?
here! here! er is ALTIJD reden om te wachten, dat maakt ICT ook zo leuk. als je het niet leuk vind om te moeten wachten, dan moet je wat kopen.
Accepteren dat er snel iets beters komt. Veel op tweakers over de nieuwe spullen lezen, en dan als je weer genoeg gespaard hebt (of als het mag van de PC-prive), weer een uitgave erin knallen!