Hoofdcategorieën
Device Settings

Rondleiding door de testlabs van Abit

Door Steve Lersberghe, vrijdag 4 juni 2004 16:58
Bron: Hardwarezoom, submitter: jupi, views: 5.913

De mannen van Hardwarezoom hebben de kans gekregen om een bezoekje te brengen aan de testlaboratia van hardwarefabrikant Abit. Verschillende onderdelen van deze testlabs worden besproken: de omgeving waarin de Abit-werknemers hun testwerk verrichten, tests van compatibliteit en stabiliteit, benchmarks met producten van concurrerende fabrikanten als tegenstander et cetera. Het resultaat is een uitgebreid fotoverslag. Naast het maken van foto's heeft Hardwarezoom ook gepraat met de mensen van Abit die de tests uitvoeren. Hieruit bleek dat de job voornameijk uit routine bestaat: het testen van videokaarten en andere gamegerelateerde hardware zou de droom moeten zijn van elke gamer, maar in de praktijk blijkt dat velen bij wijze van spreken geen computer meer willen zien na het werk.

Abit-mannetje in testlabs
Een impressie van Abits testlab
Volgende 17:10 Hotmail gaat ook uitgaande mail filteren
Vorige 16:51 Drie nieuwe embedded chips van Intel aangekondigd
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Hmmm.... lijkt me ook wel leuk om eens zo'n rondleiding te krijgen. En hier en daar een leuk videokaartje meepikken ;)

Plaatjes even doorgekeken en daar is de Thecus WMB-1200, da's een leuk ding. Wanneer komt die op de markt?

Inderdaad, dat lijkt me ook een ideaal apparaatje voor in de huiskamer. :9~ :9~
Vraag me af of DivX en XviD ondersteund worden op dat ding & wattie gaat kosten.

Edit:
Officele aankondeging @ thecus.com :? (Via link op Abit site)
Specs
Media playback: MP3, JPEG, MPEG-1, MPEG-2
Nee dus, geen DivX :'( gemiste kans volgens mij

Hieruit bleek dat de job voornameijk uit routine bestaat: het testen van videokaarten en andere gamegerelateerde hardware zou de droom moeten zijn van elke gamer, maar in de praktijk blijkt dat velen bij wijze van spreken geen computer meer willen zien na het werk.
Misschien trap ik open deuren in, maar dit is toch normaal?

Stel je voor dat je gek bent op chocola, en je mag in een fabriek werken als chocola tester, lijkt me echt dat je dan na een dagje "testen" geen chocola meer wilt zien.

Het hangt ook van het soort werk af, bijv. een autotester mag (vaak) verschillende auto's testen, dit lijkt me niet zo saai.

Just my 0.02 eurocents.

Als programeur zit je toch ook de hele dag achter je scherm.

En thuis gaat de pc gewoon weer aan :D

Om verder te programmeren?

zolang het als "hobby" gezien wordt is er niets aan de hand.
ik heb jaren een computershop gehad die in alle markten thuis was, en zodra ik thuis was wat denk je?? Inderdaad. pctje aan (voor de hobby)

en zo zijn er meer redenen om achter de pc te gaan zitten als je thuis komt
(nee geen vlucht gedrag)

Nog beter:

Een rondleiding krijgen en dan aan het einde van de rit een gratis grafisch kaartje als aandenken :Y)

Mooi wallpapertje van Farcry ;)

Het lijk tme natuurlijk fantastisch om daar een keertje te mogen rondkijken (het lijkt net een grote tweakerspeeltuin), maar ik kan me goed voorstellen dat als je daar elke dag systeempjes staat te bouwen om er een paar tests mee uit te voeren, de lol er al snel af gaat.

Het leuke aan het klussen van hardware is dat het jouw hardware is en dat je er zelf mee aan de slag kan gaan...

Wel grappig om te zien dat sommige tests (aansluiten van usb en firewire spul) er getest wordt door er maar zoveel mogelijk op aan te sluiten i.p.v. 'echte testapparatuur.'

Die muismat die ze daar hebben lijkt me ook wel vet om te hebben.... Kan je zeggen dat je een multiprocessor-muismat hebt :P

testlabs van ABIT, zo te zien kijken ze ook goed wat de concurrent doet.

Zie daar in het midden en dan een kwart naar boven een Tyan doos. :+

P.S linksonder ook een ASUS doos.

Producenten wisselen onderling producten uit, ze hebben niets liever dat het ook goed werkt voordat het op de markt komt. Dit wordt dus erg goed getest.

zo kreeg de zoon van de directeur van nvidia toch ook een gamecube cadeau van de directeur van ati? (of andersom ofzo)
Dit omdat het zoontje niet mocht spelen op spelcomputers waar een GPU van de concurrent in zit...

:o relaxed, Far Cry spelen op je werk :P

Ze zijn daar wel verzot op farcry zeg , bij een flink aantal foto's zie dan wel een screenshot ervan of iemand die ermee aan het testen ( lees spelen :P )
is.
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 17:10 Hotmail gaat ook uitgaande mail filteren
Vorige 16:51 Drie nieuwe embedded chips van Intel aangekondigd
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011