Hoofdcategorieën
Device Settings

Domein men.com verkocht voor 1,3 miljoen dollar

Door Harold van der Wal, maandag 29 december 2003 22:11
Bron: CNN, views: 1.194

De tijd dat domeinnamen voor een miljoenenbedrag van eigenaar wisselden leek voorbij, tot afgelopen week. Bij CNN is te lezen dat het domein men.com voor 1,3 miljoen dollar, nog net een miljoen euro, gekocht is door een groep zakenlui. Zij willen onder de naam men.com een internetportal beginnen gericht op, hoe verrassend, mannen. Volgens Moniker Online Services, het bedrijf dat tussenpersoon is geweest bij de verkoop, zal de domeinhandel vanaf nu weer opleven. Eind jaren negentig en begin 2000 bereikte de handel een hoogtepunt.

Zak geldBusiness.com leverde in die tijd 7,5 miljoen dollar op, loans.com niet minder dan drie miljoen. Daarna ging het, zoals ook met de internetaandelen, bergafwaarts. De Amerikaan Rick Schwartz, de vorige eigenaar van men.com, heeft de domeinnaam volgens eigen zeggen verkocht om een grote reeks andere domeinen aan te kunnen kopen. Hij bezit op dit moment al enkele duizenden die voornamelijk gebruikt worden voor sekssites. In 1997 kocht hij men.com voor 15.000 dollar. De nieuwe eigenaar heeft ook al duizend domeinnamen in bezit die in combinatie met de nieuwe portal zouden worden gebruikt.

Volgende 22:32 Amazon verbetert eigen record: 24 aankopen per seconde
Vorige 21:22 Dell optimistisch over IT-bestedingen in 2004
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Dat 'men' daar zoveel geld voor neer wil leggen ;)

je bedoelt dat wij mannen dat maar waard zijn.... ;(

zo, dat is een aardig bedrag voor een domein.

Startpagina.nl was toch ook voor zo'n gigantisch bedrag verkocht een paar jaar geleden?

Startpagina.nl was toch ook voor zo'n gigantisch bedrag verkocht een paar jaar geleden?
Dat ging om de hele site, niet enkel het domein:
http://www.tweakers.net/nieuws/10108/
http://www.tweakers.net/nieuws/10240/

Net even gekeken op de site in aanbouw. Zo te zien gaat het aardig de kant uit van woman.com |:(
Het is waarschijnlijk de enige manier om een dergelijk bedrag terug te verdienen.

maar toch , waar ligt dat aan?

heeft zo'n page al zoveel hits voordat ie online is oid :?

klantenbase

als een website 5000 bezoekers per dag heeft en jij koopt die domain op dan zullen ze waarschijnlijk gewoon doorsurfen via jouw website

en als je dan reclame en dergelijke...$$$ ;)

Combinatie van

1; gegokt adres van mensen die op zoek zijn naar info (en een domein gokken)
2; makkelijk te onthouden adres voor mensen
3; makkelijk door te vertellen adres

mmm, er schijnt dus nog altijd buisiness te zijn in dit soort 'grappen'

ik dacht dat die periode voorbij was....

Nou, ziet er echt professioneel uit :)

Wat zal Tweakers.net wel niet waard zijn op dit moment?

Nou, ik zou zeggen, wat de gek er voor geeft.

DUS:
-We beginnen bij honderd euro
-Elk bod verhoogt met een tientje
-De intermediair (ikke) krijgt bij eventueel verkoop 10% van het geboden bedrag voor geleverde inspanning
-Tweakers crew mogen ook bieden maar als ze winnen wil ik toch tien procent, ook als er geen daadwerkelijke financiële transactie plaats vind.

Wie biedt?
B-)

Doordat ze het voor dit bedrag hebben gekocht in deze tijd is het wel in het nieuws. En dat betekent dat er veel mensen gaan kijken wat ze eigenlijk hebben gekocht.
Dit betekent dat ze voor die 1.3 miljoen ook een aardig stukje reklame hebben gehad. En dan is het niet zoveel geld.

Deze mannen hebben ook het domein supermen.com in bezit geloof ik, ik had het niet direct gezocht achter de naam als je er een kijkje gaat nemen ;)

Ik zou mijn domeinnamen; kozzmozz.be en kozzmozz.net ook wel willen verkopen. De eigenaar van kozzmozz.com wil hem wel, maar het bedrag is wat te laag. Dus zou ik het via een derde proberen te verkopen, maar hoe en waar zijn die 'immobilienkantoren' van internetdomeinnamen te vinden?

heh, laatst xgi.nl aangeschaft, maar na hun laatste geintjes met drivers ben ik niet zo zeker dat ik dat domein ooit zal verkopen, afwachten dus... :Z

heb trouwens ondertussen al ruim 19.000 euro verdiend met domeinhandel in de afgelopen 3 jaar, leuk bijbaantje :D
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 22:32 Amazon verbetert eigen record: 24 aankopen per seconde
Vorige 21:22 Dell optimistisch over IT-bestedingen in 2004
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011