mensen die allemaal zitten te k*nkeren over de 3d interface.. lees die review van tweakers.net nog eens over:
http://www.tweakers.net/reviews/385
daar staat precies in uitgelegd dat er 3 interfaces zijn waaruit je kan kiezen:
- een win2000 achtige omgeving
- een winXP achtige omgeving
- aero, waarschijnlijk een 3D omgeving, maar beelden zijn er nog niet (in ieder geval niet ten tijde van de t.net review)
en nou wil ik d'r nix meer over horen !

k*nkeren? Volgens mij is iedereen gewoon benieuwd ernaar!
Hoe het werkt, hoe het eruit ziet, of het handig is etc..
In die review is er nou ook niet veel informatie over te vinden.
heb je hem al gelezen ? paar quotes:
Om goed om te gaan met de verschillen in hardware tussen de kopers van Longhorn heeft Microsoft besloten om de eye candy in drie lagen te stoppen. Laag 0 is de meest eenvoudige laag en deze wordt gebruikt om de interface van Windows 2000 te emuleren. De twee overgebleven lagen hebben - hoe verrassend - de codenamen laag 1 en laag 2 gekregen. Laag 1 is de laag die gebruikt kan worden op elke computer die de benodigde minimum hardware heeft om Longhorn te draaien. De grafische prestaties van de DCE zullen in deze mode vergelijkbaar zijn met Windows XP. Het zal er echter niet hetzelfde uitzien. Het komt er op neer dat deze laag een versimpelde versie zal gaan zijn van laag 2. Deze laag maakt heeft de codenaam Aero gekregen. Waarover meer op pagina vier.
en
Microsoft verwacht dat deze graphics allemaal prima zullen werken op de pc's van 2005. Voor laptops zal het mogelijk zijn om terug te schakelen naar de eenvoudigere laag 1 om energie te besparen. Al dit moois op het scherm toveren kost dus nogal wat computerkracht. Om dit allemaal goed te laten verlopen heeft Microsoft besloten dat de meest uitgebreide laag 2 alleen beschikbaar is voor gebruikers die een stabiele driver geïnstalleerd hebben. Tweakers die graag de nieuwste bèta-versies draaien zullen dit dus niet meer kunnen doen als ze gebruik willen maken van laag 2.
Om dit allemaal goed te laten verlopen heeft Microsoft besloten dat de meest uitgebreide laag 2 alleen beschikbaar is voor gebruikers die een stabiele driver geïnstalleerd hebben.
Dus MS dwingt drivermakers een dure WHQL test te laten doen..
yuk..
Dus....? Er staat toch niets over die 3d interface?
Ja mooie graphix, je kan kiezen... Dat kon ik ook nog wel raden.
Code naam Aero...
Maar hoe ziet het eruit en hoe werkt het in de praktijk? Geen info...