Hoofdcategorieën
Device Settings

AMD geeft 64 Athlon 64-processors weg in Area 64

Door Jonathan Brugge, maandag 8 september 2003 22:44
Bron: The Inquirer, views: 668

AMD is begonnen de spanning verder op te voeren voor de aanstaande introductie van de Athlon 64. The Inquirer bericht dat er 64 Athlon 64's worden weggegeven over een periode van acht dagen. Om kans te maken op een exemplaar moet er geregistreerd worden op Area 64, waarna er op gezette tijden een test beschikbaar gesteld zal worden. Om wat voor test het precies gaat staat niet in de mail die The Inquirer mocht ontvangen en wordt ook na aanmelding niet duidelijk. Wel is bekend dat winnaars niet alleen een processor mee mogen nemen, maar dat ook een gratis reis naar de productintroductie, een moederbord en 1GB DDR400 tot het prijzenpakket behoren. Voorlopig geeft de site weinig informatie weg:

AMD Athlon 64 logoThe evolution is upon us.

From across the globe, true believers are being drawn to one place to receive the communication. To witness it firsthand. And some will be chosen to bring the message to the masses. Will you be selected to cross over from the realm of imagination to the new reality?

Join us. Unlock the mystery. 64 is upon us.
Volgende 12:26 EFF waarschuwt voor nieuwe RIAA-campagne
Vorige 22:02 'Landelijke internetfrequenties komen te laat'
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Kan me een eerdere actie van AMD herinneren... En zoals vorige keer is het weer dikke pech voor de nederlanders want je moet uit: US, Canada. UK of Duitsland komen. :-(


Overigens, wat maakt Duitsland en Engeland zo belangrijk voor AMD dat ze eerder daar iets doen dan in de rest van europa of zelfs de rest van de wereld. Bij canada en amerika kan ik me enigzins wat voorstellen :-/

Misschien dat de AMD-fabriek in Dresden staat??

Grootste afzet markt voor AMD, net zoals Nordics. Je zult ook zien dat zij zich met branding advertisments zich op die landen zullen focussen, zoals altijd al.

Duitsland heeft 80 miljoen inwoners en is qua economie het grootste land van Europa. Logisch dus dat Duitsland in Europa als eerste aan de beurt komt...

Duitsland heeft ook de grootste hoeveelheid werkelozen. Dus zo logisch is het helemaal niet. Misschien dat er in Nederland jaarlijks zelfs wel net zo veel computers en onderdelen verkocht worden als in Duitsland...

tja wel leren rekenen
80miljoen mensen - 10% werkelozen is nog steeds VEEEEL meer dan 16 miljoen mensen - 5% werkelozen hoor (zucht)

En wat doen die werklozen de hele dag? Juist, spelletjes spelen! En daar heb je dan een snelle computer voor nodig!
Simpel toch? ;) ;)


en delen we die troep wel
Allebei een Athlon 32?

Alleen jammer dat wij er niets aan hebben, 't is alleen voor de VS, Canada, Engeland en Duitsland :'(

/edit: sjit, werken op een PIII 500 loont niet :P

Ik vind het bdw wel een slimme actie van AMD, want zo trek je users voor die site, waardoor mensen bekender worden met de Athlon 64.

gelukkig woont mijn pappa in america, en kan ik zijn address hiervoor (mis?) bruiken

Of je pakt een willekeurig adres in Duitsland maar met je eigen e-mail. Heb je de prijs gewonnen dan maar hopen dat ze eerst een mail sturen waarop je replied dat je verhuisd bent :Y)

Sturen ze geen mail van te voren dan krijgt Heins Biergarten uit Aken ineens een AMD 64 onder z'n neus geduwd..... :? Was habe ich...?

tevens leuke actie om te protesteren dat "wij" Nederlanders niet mee mogen doen.....

Natuurlijk alleen voor de USA en UK (en Duitsland). Niet voor NL. Bummer.

/edit: great minds think alike :)

Een erg leuke stunt om de naam '64' wat meer bekend te geven moet ik zeggen :)

64 als naam is natuurlijk niet al te origineel, maar wel redelijk vernieuwend.

Wat ik me afvraag is waarom je bij zo'n dure AMD 64 CPU ook nog eens een moederbord en 1 GB geheugen krijgt. AMD produceert zelf alleen maar CPU's en kunnen die dus op die manier zo goedkoop mogelijk leveren, maar aangezien het geheugen en de moederbord niet door hun zelf wordt gemaakt komen daar weer wat extra kosten bovenop.

Een AMD Athlon 64 zelf lijkt me al trouwens meer dan prijs genoeg, toch leuk dat ze er nog meer bij geven. 64 CPU's "weggegeven" is trouwens niet niks :)

waarom kun je bij een actie bij Albert Heijn een Opel winnen? (bij wijze van spreke)...
gewoon klantenbinding. In dit geval: naamsbekendheid scoren, aandacht voor een nieuw produkt.

je krijgt er een mobo en geheugen bij, omdat je er anders niet veel aan hebt: leuk, prijs gewonnen, je moet alleen zelf nog 500 euro uitgeven om er iets mee te kunnen. of nog een jaar in de kast laten liggen voordat de andere zut betaalbaar is. op deze manier kun je meteen aan de slag. de kosten van die 64 mobo's en dat geheugen zullen voor AMD best meevallen, zullen ze wel een leuk dealtje voor hebben gemaakt

edit: typo

AMD produceert zelf alleen maar CPU's en kunnen die dus op die manier zo goedkoop mogelijk leveren, maar aangezien het geheugen en de moederbord niet door hun zelf wordt gemaakt komen daar weer wat extra kosten bovenop.
Okee, het gaat nou niet heel erg super met de financiën van AMD, maar ze zullen toch wel 64x een cpu, een moederbord en geheugen kunnen weggeven? ;) Denk dat het idd een rib uit het lijf zal zijn, maar ze zullen waarschijnlijk wel over die extra kosten heen kunnen komen :Y).

En dit komt natuurlijk gewoon uit het potje van de marketingafeling, iets waar AMD best iets meer aan mag uitgeven, want je wordt nou niet heel vaak geconfronteerd met reclame van AMD. Volgens mij is het een wetmatigheid dat succes van een product flink afhangt van de naamsbekendheid. En dit is nou net het onderdeel waarop Intel beter scoort. Het is dus aan AMD om een leuk deuntje te zoeken en flink reclame te maken!
@ Stunnor: is dat een reactie op mij of op Marco? Eerste stuk was nml niet echt heel serieus, alleen dat ik Marco's post een tikje overdreven vond.

dat valt toch wel mee? effe lief met de moederbord fabricanten praten en de geheugen fabricanten praten.. als amd geen cpu's verkoopt verkopen zij ook geen amd moederborden.. en minder geheugen.. ik denk dat ze dus wel een leuke deal hebben

Je kan als nederlander toch niet meedoen, alleen duitsland, canada, VS en Verenigd Koninkrijk kunnen meedoen. Het is overigens wel een leuke actie die de naam AMD weer wat extra fleur bezorgt.

Wees ff reeel wat stellen wij als natie nu voor... wij kunnen wel denken dat wij de gehele wereld aankunnen.... voor een bedrijf als AMD, wat zijn markt gericht heeft op de grotere landen (zoals de genoemden) stellen wij maar weinig voor. Wat zal het zijn 3 tot 5 % van de omzet????

Je hebt in mijn mening niet helemaal gelijk. Nederland zit nu in een klein dipje, want we klimmen er wel weer uit... maar we hebben nogal wat geld hier te besteden.

Ik denk dat er nogal wat geld uitgegeven word door bedrijven aan pc spullen, terwijl dat in duitsland allemaal best een stuk minder kan zijn.

Ik denk dat vooral in goede economische tijden er hier in nederland toch nog menig veel verkocht word, omdat we gewoon een rijk land zijn.

terwijl dat in duitsland allemaal best een stuk minder kan zijn

Om je een indicatie te geven:

Nederland heeft momenteel +/- 16.3 miljoen inwoners, Duitsland 83.3. Aangezien computeraccessoires (en daarbij dus ook processoren) ook door de "gewone" burger gekocht worden heeft Duitsland > 5x zoveel markt.

Economisch gezien presteert Duitsland momenteel idd niet al te best, maar dat neemt dus niet weg dat die markt wel heel veel groter is dan die van Nederland.

Extra reden om geen AMD aan te schaffen.

Invalid Name or E-mail address.
Please try again
Hmmz, jammer dat we zijn uitgesloten...

Amd had pas ook een of andere creatie-wedstrijd.. en ook daar werden alleen bepaalde landen geaccepteerd.. het was zelfs zo dat in de usa 2 staten niet mee mochten doen en in canada moch quebec geloof ik niet meedoen. Verder was het een hele lange lijst landen.. dus waarom niet gewoon voor heel de wereld doen? dit ook weer..

Ik hou daar niet van, de wereld is eigenlijk erg klein nu en ik vind dat heel de wereld kans moet kunnen maken hierop

Groot gelijk, ik vind het erg kortzichtig van AMD, eventuele winaars discrimineren omdat ze in dat of dat land wonen...
Past niet bij de stijl die AMD uitstraald...
(een AMD fan-boy :> )

Het enige min punt voor de athlon 64 is het uitkomen van verschillende typen sockets in korte tijd.
754pin, 940pin en de 939pin versies, voor de gewone tweakers onder ons moet dit een bekende zaak zijn wat de verschillen hier tussen zijn. (ECC ram, Dualchannel support etc.)
Echter gaat men bij AMD dit aan de meeste andere consumenten vragen, staan deze voor een raadsel en of dit de verkoop cijfer ten goede komt... (laten we hopen dat het niet zo'n grote invloed zal krijgen).

En de gemiddelde consument weet nu wel wat voor socket er op z'n mainboard zit. :?
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 12:26 EFF waarschuwt voor nieuwe RIAA-campagne
Vorige 22:02 'Landelijke internetfrequenties komen te laat'
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011