Hoofdcategorieën
Device Settings

Telewest gaat online gamenetwerk voor PS2 verzorgen

Door Jeroen P Hira, vrijdag 31 januari 2003 13:35
Bron: The Register, submitter: dioser, views: 1.371

The Register weet te melden dat de Engelse kabelaanbieder Telewest een contract met Sony heeft afgesloten om een breedbandgamenetwerk aan te leggen. Dit netwerk zal bedoeld zijn voor gebruikers in heel Europa en zal een soortgelijk initiatief zijn als het netwerk van de Xbox Live. De onlinedienst van Sony zal later dit jaar van start gaan, maar Telewest gaat het contract aan met het oog op de verdere toekomst:

"By the time you get to PlayStation 3, it becomes a platform and a brand identity and opens up a host of possibilities for music and video downloads," enthused Telewests former head of broadband David Docherty. PlayStation 3 is not expected to be launched until 2006, however - and whether Sony can prove themselves in the online arena in the intervening four years remains to be seen.

Sony Playstation 2 Vuurrood Photoshop knutselplaatje
Volgende 13:38 Athlon 64 uitgesteld, Barton- en Opteron-launch bevestigd
Vorige 12:37 Microsoft gaat akkoord met Passport-aanpassingen
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

By the time you get to PlayStation 3, it becomes a platform and a brand identity and opens up a host of possibilities for music and video downloads
Kunnen we ook Kazaa voor PS3 verwachten dan? ;)

nee je kunt van ftp's je games direct leechen naar de gemodde ps3 :)

Zullen er tegen die tijd dan ook al games zijn die dit ondersteunen? Want dan moeten er natuurlijk ook wel games beschikbaar zijn die een beetje interressant zijn om online te spelen op de PS2 :7

auto modelista en thps 4 ondersteunen dit nu al
(in japan hebben ze het al langer)

vast wel meer, maar dit springt zo in mijn geheugen op :)

lol als je kazaa voor de ps2 krijgt dan vlikker ik meteen mijn p2 de deur uit

Als ze van start willen gaan in het tweede kwartaal van 2003 moeten ze toch wel een redelijk aantal spellen hebben die voor online gamen interressant is? In ieder geval meer dan er nu ondersteuning bieden voor online gamen. :(

Leuk, maar kunnen ze niet gewoon eindelijk die modem met HD uitbrengen, die PS2 op internet aansluiten dat lukt miij ook wel zonder gamenetwerk. Alleen met dat stukje hardware voor de PS2 staat het allemaal net een stukje netter in me kamer.

Online gamen met een PS2 is namelijk niks nieuws in Europa, Tony Hawk kun je namelijk ook al lang met een PS2 online spelen in Nederland. Dus waar al die ophef voor nodig is mag Joost[reply ff als je het weet] weten.

Een provider voor het game netwerk zal als deze kosten in rekening brengt namelijk toch nooit aanslaan, gezien je ook met bijvoorbeeld een essent kabel verbinding een PS2 online krijgt.

Conclusie, leuk en aardig dat ze het rond hebben, maar laat ze nu maar gewoon die modem met hd uitbrengen.

denk dat ze met dat netwerk iets bedoelen ala battle.net.


Dat werkt toch prima lijkt mij? Genoeg mensen die daar voor betalen, via een game of wat dan ook. Of free servers...

Dus eigenlijk soort VLAN bovenop je normale internet connectie speciaal voor online ps2 gamen.

maar ach, heb er verder nog geen kaas van gegeten hoe dat werkt met online gamen op een console. XBoX heeft dus een "apart" netwerk (inbel/ethernet? hoe doen ze dat dan? VLAN of gewoon "normale" internet server met authenticatie like, cd-code ofzo?).

PS2, je kan dus al online gamen met tony hawk? Is daar een aparte server voor? Apart inbel nummer? Werkt dat via je kabelmodem? Internet server? Zelf servers opzetten en dan ip doorgeven?

ik heb geen flauw idee, maar dit zijn opeens vragen die dan bij me opkomen.. "Hoe werkt dat 'online gamen met THPS 3/4 dan?"....

ik heb geen flauw idee, maar dit zijn opeens vragen die dan bij me opkomen.. "Hoe werkt dat 'online gamen met THPS 3/4 dan?"....
Uitleg over hoe je TH3 online kunt spelen:
http://www.neversoft.com/online_guide/online_guide.htm

ah dank u

hmm.. ok, die connect dus gewoon ergens naar een centrale THPS3 online server... tnx !!!

Tony Hawks 4 heb ik geconfigureerd met hostname cp*****-b (heb van @Home, * = cijfer) en dan dhcp, het werkt meteen zonder reboot. Je bent dan gewoon op internet aangesloten, en kan in de serverlijst browsen om een server te kiezen.

Wow, ik hoop dat ps2 snel online komt, ik hou wel van een spelletje online, mits je natuurlijk geen extra abbo geld hoeft te betalen.

Zie het al voor me, Snk vs Capcom 2, tegen elkaar.

Ik denk toch dat KaZaA ed. wel moelijk worden met z'n controller zonder muis/keyboard.

Gave kleur voor een Playstation :9~ , weet iemand waar ik die zo kan kopen }>

als je even met je muis op het plaatje blijft staan dan zie je de volgende text staan
Sony Playstation 2 Vuurrood Photoshop knutselplaatje
Dus denk niet dat hij in deze kleuren te koop is. Wel jammer overgens :'(

Ach ik speel al een tijdje met een officeel Sony PS2 Network adaptor. Gewoon via chello.
werkt allemaal prima, dat netwerk dat ze nu gaan bouwen zal wel voor de server e.d. zijn. want voor de ps2's hoeft het niet die kunnen gewoon bestaande infrastructuur gebruiken

"Ach ik speel al een tijdje met een officeel Sony PS2 Network adaptor. "

Mag ik vragen hoe ja aan doe officiele NA komt :?

Heb je de Linux kit of heb je de NA via de USA latern komen ??
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 13:38 Athlon 64 uitgesteld, Barton- en Opteron-launch bevestigd
Vorige 12:37 Microsoft gaat akkoord met Passport-aanpassingen
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011