Hoofdcategorieën
Device Settings

Ster begint met uitzenden interactieve tv-reclame

Door Arthur Scheffer, donderdag 15 augustus 2002 12:36
Bron: Emerce, views: 1.397

De Ster gaat vanaf 20 augustus via het digitale televisiepakket van Casema, Essent, Kabelcom en UPC Digital, interactieve tv-reclame uitzenden. Het gaat om pilots waarmee het bedrijf ervaring wil opdoen met de zogenaamde I-ads, zo meldt Emerce. De commercials, in eerste instantie van FBTO en Zilver Kruis Achmea, zullen tegelijkertijd op de reguliere en digitale televisiekanalen te zien zijn. Gebruikers met een digitaal pakket kunnen daarbij extra interactieve content opvragen. Hierbij kan gedacht worden aan aanvullende productinformatie, samples of het meedoen aan een prijsvraag. Hoewel de Ster erg optimistisch is over de proef en een zeer hoge respons verwacht, is er veel scepsis over I-ads. Een groot aantal deskundigen denkt dat de consument niet zit te wachten op veel interactiviteit bij het bekijken van reclames op televisie.

Ster - Zilveren Kruis Achmea - FBTO
Volgende 12:48 AMD ClawHammer OpenSSL benchmarks
Vorige 10:23 I-mode passeert 100.000 klanten in Europa
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Het lijkt mij pas leuk als je zelf kunt kiezen WELKE reclame's je in het reclameblok te zien krijgt. Stimuleert ook de reclamemakers om leuke reclame's te maken :)

Wel leuk idee ja, maar denk dat als dat al zou gebeuren, dat je dan vast wel verplicht word elke week andere te kiezen, en/of te kijken.
Wel weer iets nieuws om te hacken.. Digital Commercial Hacks :)

Als je dat kunt kiezen zou ik heel die reclame-brol gewoon afzetten ;)
(Ze kunnen misschien een zwart-scherm reclame voorzien? :+)

Normaal gesproken zap ik gelijk weg als er reclame begint tussen een programma door. Even nara een andere kanaal.. Nadeel is dat wanneer er op het andere kanaal ook wat leuks is, dat je daar dan blijft hangen..... totaan de pauze, en pas dan denk je.. "OH JA, ik was wat anders aan het doen." |:(
Daar zouden ze wel wat op moeten vinden, een terugzappert als de reclame weer begint. Of bestaat die al?

terugzappert moet herkennen dat het reclame is, dat wordt helaas nog niet meegezonden met het signaal. Wat je wel kunt doen is, als je tv het ondersteund, beeld in beeld, waarbij je de videorecorder als extra kanaal gebruikt. Dan zie je in een hoekje de reclame terwijl je even naar iets anders kijkt, zodra je ziet dat het verder gaat kun je direct de schermen wisselen en pip afzetten of niet.

tuurlijk, twinview tv's ;)
je laat gewoon op de helft van het scherm de reclame opstaan en op de andere helft zap je een beetje :)

Alleen jammer dat wanneer genoeg mensen doen wat jij voorstelt, dat je dan een soort permanent "zwart-scherm reclame" krijgt (en uiteindelijk daarna van die mooie ruis).

Als je commerciele tv wil kijken, moet je de reclames gewoon accepteren..
edit:
MacD, De BBC wordt betaald door het Britse volk en de relaying wordt weer betaald door de aanbieder van je kabel (die vervolgens weer abbo-centjes bij jou int).

Overigens, je kijk en luistergeld gaan naar Nederland 1, 2 & 3 en voor zover ik weet gaat er nog geen stuiver naar de commerciele omroepen. Dus die moeten het hebben van reclame inkomsten en domme TV-spelletjes :D

precies, net zo als dat je de reclame hier op internet moet accepteren, zonder reclame != inkomsten

Jij hebt ideeen!!! Kan je geld mee verdienen.. niet dat ik zo'n TV heb.. of videorecorder... maar toch.. :)

Ook niet geheel waar; jij betaalt toch ook gewoon je kijk en luister geld? En wat denk je van de BBC? Helemaal geen reclame, prima content :)

Herkennen van reclame is niet zo moeilijk. Of is het je nog nooit opgevallen dat het geluid 10dB harder wordt bij reclame? Gewoon een level detectortje bouwen. Herrie weg? -> Zap terug!

Overigens goed stom, want dat betekend dat je meteen naar de remote duikt om het kreng zachter te zetten. De stap om dan weg te zappen is dan nog maar een duim breed... :)

Ik kan dus aannemen dat er zeer binnenkort wel een how-to op GoT te vinden is? :P

;)

Splitscreen Ads; het klinkt zo logisch echter dit soort reclame is op TV wettelijk nog niet toegestaan (mediawet enzo).

In Duitsland sinds kort wel, daar zie je tijdens Formule 1 wedstrijden soms het beeld smaller worden en rechts of links een ad tevoorschijn komen.

Grappige is dat je op internet niet anders kent.

Zit je op een site 'gaan ze er even uit voor de reclame' :D

Ook niet geheel waar; jij betaalt toch ook gewoon je kijk en luister geld? En wat denk je van de BBC? Helemaal geen reclame, prima content
Jij woont zeker nog thuis? :z Kijk en luistergeld is al 2 jaar geleden afgeschaft. Wel betaal je nog abonnementskosten aan UPC (of wie dan ook).

Kijk en luistergeld wordt nu uit een portje via de belasting geregeld. Dus per saldo betaal je (als je belasting betaald) nog gewoon kijk en luistergeld (alleen zo heet het tegenwoordig niet meer...).
Maar van mij mogen ze direct weer k&l geld gaan heffen als we daardoor minder reclames te zien krijgen. Ik wordt er af en toe een beetje schijtziek van, een 10 minuten tot een kwartier reclame per uur, als of je op tweakers ff een minuutje naar een banner gaat zitten staren |:(

Volgend mij was/is het kijk en luistergeld bedoeld voor de niet commerciele zenders (ned 1,2,3) Voor bbc zal wel hetzelfde gelden.

Beetje offtopic maar toch een leuke wetenswaardigheid. Hierboven staat dat er wel eens 20 minuten reclame per uur is.....lees het volgende stuk eens:

http://www.ivir.nl/publicaties/overig/dellebeke/dellebeke1.doc

citaat: De hoeveelheid reclame wordt beperkt tot 15% van de dagelijkse zendtijd, met een maximum van 12 minuten per uur uitzending.

Eigenlijk valt dat dan weer mee....aan de andere kant van de plas (en dan niet UK maar US (ja die plas is groot) is het wel wat erger dan hier....zie alleen al de breaks in een willekeurig Amerikaans programma......moet je voorstellen dat daar alleen maar reclame tussen zat :Z

Ja, leuk gevonden maar heb je die datum gezien? 1995. Dat is maar zeven jaar geleden, hoor! |:(

Hehehehe, ik weet dan wel welke reclames ik zou kijken :9 :*)

krijg ik dan interactief wasmiddel?

hier zit je toch niet op tewachten als er reclame is dan zappen we toch? dat is reclamen toch voor bedoelt anders kan je namelijk nooit 3 films tegelijker tijd zien! ;)

maar echt dit menen ze niet seriues toch zit je lekker sport of een film tekijken kopmt een of andere sikko je advies geven hoe je je was moet doen ... en dan kan je nog ff naader info uit halen .. ga toch weg. dit is bijna net zo debiel als dat van die reclamen dwars doorje film!!

Helemaal fijn zou zijn als je géén reclame kan selecteren. Maar dat zal dan wel weer extra kosten. ;(

Nou, daar heb ik dus wel geld voor over...

Dat heet Canal +... of een variant ervan ;)

Canal+ heeft ook reclames. Tussen films en programma's door. Maar dat zijn meestal maar 1 of 2 spotjes. Dat Canal+ geen reclame heeft is dus een mythe.

Er schijnt al een kastje te zijn die reclame kan filteren door de programma's heen. De beelden die je dan ontvangt lopen dus achter op de werkelijke beelden.
Dat lijkt mij veel interessanter omdat niet veel mensen zitten te wachten op nog meer reclame.

Ik heb wel eens het aantal minuten getimed van reclame per uur, soms kom je echt uit op 20 minuten.

Bij sommige videorecorders zit een functie in, die tijdens het opnemen stopt als de reclame begint, en terug begint op te nemen als de reclame gedaan is.

Heb je niet veel aan als je TV zit te kijken toch :?

mooie functie, maar ik zelf heb er geen problemen mee om bij een opgenomen film even een paar seconde door te spoelen

Het voordeel van de reclames in Nederland t.o.v. Amerika is de kwantiteit ervan. Het nadeel is de duur van elke reclame reeks. Je krijgt misschien om de 20 minuten reclame te zien tijdens een film, maar deze duurt dan ook weer minstens 5 minuten of zelfs meer bij bekendere films. In amerka zijn korte reclames van 1 of 2 minuten die dan wel met grotere regelmaat tevoorschijn komen tijdens films. Tis maar wat je voorkeur is. Van Nederland vind ik stukken beter omdat je dan tenminste een langere periode zonder dat gezeik van reclames een film kan kijken.

Je kan nu wel waarschijnlijk het sterretje (opmerking) lezen. en de kleine lettertjes.

ja als of je niet weet wat daar staat.?? (bij het sterretje..)

Kunnen we straks interactief meedoen met die Fa reclames? :o :D ;)

}> kan ik dan ook haar naam, Addres en telefoon nummer (Favoriete standjes ) dara vinden?

Nu de derde Zekerheid des Levens niet meer is...

(
1. De dood
2. Belastingen
3. Blote borsten in Fa reclames
)

Hoeft dat van mij ook niet meer zo... je kan trouwens ook interactief meedoen met die reclame's op SBS6 's nachts voor sexlijnen, alleen dat kost je wel poen. ;)

hahah! ja lekker hoor daar wil ik wel wat meer info..

naam?
woonplaats,
Favoriete standtje }>

Gebruikers met een digitaal pakket ...
Sorry, ik ben geen fervente tv-kijker (laatste 2 maand geen tv meer gekeken)
Wat is zo'n digitaal pakket? En wat meerwaarde biedt dit nog? Ik neem aan dat je geen kosten gaat maken, om enkel maar interactieve reclame te kunnen bekijken...

edit: Wat is hier off-topic aan?? :? Ik stel toch enkel maar een vraag.
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 12:48 AMD ClawHammer OpenSSL benchmarks
Vorige 10:23 I-mode passeert 100.000 klanten in Europa
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011