Hoofdcategorieën

Sekssites nog behoorlijk populair onder internetters

Door Mark Timmer, maandag 23 juli 2001 20:21
Bron: ZDNet Nederland, views: 2.353

Een recente enquête van MSNBC heeft uitgewezen dat de huidige generatie internetters de sekssites wel weet te vinden. In tegenstelling tot de rest van de ICT-branche, heeft de erotische 'informatievoorziening' absoluut niks te klagen. Maar liefst twintig procent van onze medegebruikers van het wereldwijde web besteedt zo'n twee tot drie uur in de week aan het bezoeken van sekssites. Hierbij is er overigens nog wel een verschil te vinden tussen mannen en vrouwen.

De mannetjes zoeken hun heil vooral bij 'stimulerende' sites, terwijl de mensen van het tegengestelde geslacht liever op de hoogte gebracht worden van nieuwe feitjes om hun offline-sexleven te verbeteren. Behalve dat meldt ZDNet ook nog dat het aantal sekssite-bezoekers nog steeds hard toeneemt:

Sex.com"Mannen en vrouwen gebruiken het web op verschillende manieren voor seks", zegt onderzoeker Dr. Al Cooper. "Terwijl mannen vaker op zoek zijn naar stimulatie, zijn vrouwen vaker op zoek naar educatie." De mannen zijn ook wat langer bezig met virtuele seks dan de vrouwen. Terwijl de dames er iets minder dan twee uur per week voor uittrekken, zijn de mannen gemiddeld iets meer dan drie uur per week bezig. Volgens Cooper is dat korter dan verwacht was. Ongeveer eenderde van de respondenten gaf aan dat de virtuele seks een aanvulling of verbetering is geweest op hun echte relaties.
Volgende 20:26
Vorige 18:53

Reacties

«  1  2  3  4  »

Mjah... wat moet je hier van zeggen he... wel een beetje hoog 'Duh!' gehalte, dit artikel :+

Hey, zullen we een een poll houden onder de tweakers! }>
Wie durft! B-)

Bij deze :)

Hey, niet stiekum de usernames uit de cookies halen he? ;)

Hier is een onderzoek voor nodig ?

had ik je zo ook wel kunnen vertellen :Z

Zijn er naast Tweakers en een hele lading sexsites :9 dan ook nog andere sites? ;)

* OProg weet zeker dat er in Nederland heel veel mensen zijn die denken dat internet alleen maar porno is!!!

hmm.. point made.. Maar welke andere sites dan.. ken alleen t-net en hotbabes.com ;) zijn er dan nog meer :?

OProg weet zeker dat er in Nederland heel veel mensen zijn die denken dat internet alleen maar porno is!!!
En dat is natuurlijk ook (bijna) zo. Je komt toch te pas en te onpas die irritante popups tegen, ook als je op bonafide sites rondhangt? Er is geen ontkomen aan. Ook zoekmachines blijven niet verschoond van sexsites. Niet alleen is "sex" het meest gezochte woord, maar ook als je op normale woorden zoekt, kom je toch vaak weer op een sexsite terecht. Elke medium wordt (als eerste) uitgebuit door de sexindustrie. Kijk maar naar kranten, TV, teletekst, telefoon enz.

Elke medium wordt (als eerste) uitgebuit door de sexindustrie. Kijk maar naar kranten, TV, teletekst, telefoon enz.
Nou nou, waar woon jij in godsnaam? Noem dan es wat wat sekslijnen uit begin 20e eeuw, wat contactadvertenties uit de 19e eeuw, wat porno-kanalen van vlak na WO2 en by all means wat teletekst-porno uit begin jaren '80?

De enigen die geprofiteerd hebben van porno zijn de video en misschien Internet, veelal omdat het privé-media zijn (je kijkt/surft wat je wil) en geen publieksmedia.

Ik vind het zo jammer dat internet zo'n slechte naam heeft. Mijn oma noemt internet altijd in 1 adem met "vieze rommel".
Als ik een dag lang zit te internetten denken ze vast altijd dat ik me zit te vergapen aan "vieze plaatjes".

Juist door dit soort onderzoeken krijg je dat... :(

Als ik een dag lang zit te internetten denken ze vast altijd dat ik me zit te vergapen aan "vieze plaatjes".
Juist door dit soort onderzoeken krijg je dat...
En misschien door je nickname natuurlijk ;)

Nee die is geheel offline ontstaan hoor :P :Y)

die van mij ook hoor ;)

Naakt/Sex is niet vies

je weet hoe dat gaat he.
mensen die schreeuwen dat seks vies is knijpen zelf de kat in het donker.

* 786562 boner

Als iedereen er nou eens voor uitkomt dat er nix zo natuurlijk is als seks. Xaviera Hollander schrijft niet voor nix: "in the US sex is a crime, in the rest of the world a fact of life."

quote:
Naakt/Sex is niet vies
en quote:
je weet hoe dat gaat he.
mensen die schreeuwen dat seks vies is knijpen zelf de kat in het donker.

* boner weet uit ervaring dat de zgn stille omgang (een christelijke gebeurtenis) erg veel drukte voor de hoeren in de buurt oplevert.

Als iedereen er nou eens voor uitkomt dat er nix zo natuurlijk is als seks. Xaviera Hollander schrijft niet voor nix: "in the US sex is a crime, in the rest of the world a fact of life."
nouja, het gaat hier over sekssites maar het gaat ook om (soft) porn, of niet?
en er is wel een verschil tussen natuurlijke seks en vrouwen met een champagnefles in de kut terwijl ze in hun bek gescheten worden door een sint-bernard... toch?
'nuanceverschil' :)

/edit: typo

Ja in de echte wereld wil mijn vriendin altijd alleen maar Dom Perignon en golden Retrievers maar als het voor de film is moet ze niet zeuren :P

en er is wel een verschil tussen natuurlijke seks en vrouwen met een champagnefles in de kut terwijl ze in hun bek gescheten worden door een sint-bernard... toch?
wel rot voor die hond zeg.
tijd voor de dierenbescherming.

Ik heb ook eens ergens gelezen/gehoord dat vrouwen tijdens hun internet-sessies gerichter browsen dan mannen.
Vrouwen hebben dan ook geen sexuele wichelroede tussen hun benen - probeer als man maar gefocused te blijven op je zoekonderwerp terwijl je weet dat je met zogezegd één druk op de knop de heetste babes op je scherm kan toveren...
Of je moet natuurlijk op zoek zijn naar booty }>. Moet je dan eens opletten hoe efficiënt dat gaat.

Zonder porno was internet nooit zo populair geworden :)

Vraag je je toch af of die sites er ook al waren voordat het publiek ging, dus toen internet nog alleen tussen universiteiten lag? Waren er toen ook al slimme studenten die de professoren wat .... educatief materiaal gaven?

Absoluut! In de pre-internet tijd van de BBS-en waren het ook vnl vieze plaatjes die van eigenaar wisselden.
Het is IMHO nooit anders geweest. Zelfs professoren hebben weleens behoefte aan iets anders dan alleen maar wetenschappelijke informatie...

Wat dacht je van al die usenet groepen.

Die waren er al ver voor die tijd.

Indeed, usenet en private FTP sites, verder was er toch nog niets.

Leuke was dat toen (zeg 1993 enzo) sekssites meteen plat lagen als ze opgezet werden :) Als je toen iets als www.sex.com had dan lag je server in notime plat ;) Meteen als het IP adres van een of andere (private) sexsite bekend werd ging ie uit de lucht door de gruwelijk hoeveelheid traffic. Zeg maar instant-DOS-attack ;) *grin*

Maar ja, zo werkt dat tegenwoordig niet meer. Maakt niet uit wat je zoekt op Internet je komt toch wel porn tegen (hoewel dat bij mannen eerder waar is dan bij vrouwen schijnt ;)).

Zucht. Vroeger, die oude tijd ;)
«  1  2  3  4  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 20:26
Vorige 18:53
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2009 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden - Uw Privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van: