Hoofdcategorieën

Napster-fan defaced diverse websites

Door Arjan van Leeuwen, vrijdag 18 augustus 2000 23:10
Bron: The Register, views: 872

Een hacker die zichzelf 'Pimpshiz' noemt heeft recent verschillende sites gedefaced, waaronder die van de Franse Nationale Bibliotheek, Honda UK en NASA. Hij wil zo zijn ontevredenheid laten blijken over het verbod van Napster.

Pimpshiz zegt dat hij een tot nu toe onontdekte, maar zeer duidelijke bug in Windows NT heeft gevonden waarmee hij toegang kan krijgen tot de sites. De webmasters krijgen allemaal een emailadres van hem, zodat ze kunnen horen hoe de hack is gedaan.

Pimpshiz denkt zelf dat hij goed werk doet:

"I don't like what [Metallica] are doing to Napster," he emailed ZDNet. "I am doing this to get what I think is the right thing... out to more people. Maybe others who don't even use Napster (such as myself) will even realize what is going wrong here."

Lees het hele artikel hier. Met dank aan Rene vd Veen voor de tip.

Volgende 23:47
Vorige 22:10

Reacties

«  1  2  »

Verraad hij zichzelf nu niet? Als hij die mail gaat lezen moet hij toch inloggen op die server en kunnen ze hem achterhalen.

En als hij een Bug in NT gevonden heeft moet hij dan niet bij Microsoft zijn zodat die een service pack ofzo iets dergelijks kunnen release?!

[reactie op source]
Natuurlijk snap ik dat. heb ik het dan over z'n provider gehad.. Als je inlogt op je hotmail accountje weten ze bij microsoft toch je ip etc. Er staat echt wel iets in de licence agreement dat als je verdacht wordt van iets crimineels die informatie gegeven mag worden aan de overheid/aanklager dus lijkt me dat je nooit echt veilig ben..
[/reactie op source]

volgens mij bestaan er ook nog steeds als hotmail, yahoo e-mail adressen... denk dus niet dat die gozer zo dom is geweest om het meel adres van zijn provider te geven... snappie?!

En Yahoo, Hotmail en anderen loggen niet waarvandaan ingelogd wordt? Back to earth jongen.

niet alleen Microsoft weet je IP adres. Het IP adres kom je ook tegen in de header van je door hotmail (of andere webbased mail) verstuurde mail.

Je IP adres staat in alle email. Anonieme proxies kunnen dat alleen maskeren. De header wordt namelijk tijdens het transport opgebouwd dus valt er verder niks te configgen aan jouw kant.

als je iets gaat hacken, hack je eerst een onveilige waardelose server die niet zal beseffen dat ie gehacked is.
dan kan je allerlei aanpassinkjes doen (logging uitzetten) terwijl de domme admin het niet merkt
of, je gaat dagelijks gewoon effe alle entries met jouw ip erin verwijderen (nog beter)
zodoende blijf je redelijk onopspoorbaar

Hij wil zo zijn ontevredenheid laten blijken over het verbod van Napster
Wat hebben:
Franse Nationale Bibliotheek, Honda UK en NASA
nou met napster te maken, deface dan de Metallica site

Ja, maar die draaien natuurlijk linux :P

van www.netcraft.com/whats/

www.metallica.com
www.metallica.com is running Microsoft-IIS/4.0 on NT4 or Windows 98

Helaas, het had dus gekund!

Wat maak je in godsnaam voor statement als je sites gaat cracken die werkelijk niets met het hele Napster verhaal te maken hebben? Dan zeg je toch alleen dat je er helemaal niets van hebt gesnapt?

imho is dit gewoon weer een gefrustreerde nerd die te weinig aandacht krijgt thuis.

Mijn excuses als er tweakers zijn die eventueel ook in dit profiel passen. ;)

[Frank is iets sneller]

Doe jij vier minuten over zo een posting? :+

'k tiep met 1 vinger.

1. Als je die sites kunt defacen kun je ook een anoniem emailtje sturen, komen ze nooit achter (hotmail logt je ip-adres, moet je een proxy gebruiken waar ze geen log files maken, eentje in Rusland ofzo)
2. Hier heb je niks aan, het doet Napster helemaal geen goed om zoiets te doen, alleen maar negatieve publiciteit, als je nou nog de site van Metallica pakte, maar zelfs dat doet ie nog niet. Alhoewel Metallica dan nog pissiger zou worden

Wow! Een hacker die EN verteld wat hij heeft gedaan (nuttig dus) EN het voor een doel doet EN niet eens napster gebruikt... Zo zie je ze niet vaak meer, tegenwoordig zijn het allemaal crackertjes die uit zijn om zo simpelmogelijk hacken/ zo veel mogelijk schade toebrengen/ zo veel mogelijk in de publiciteit komen...

Gelukkig zijn er nog mensen die het internet beschermen zoals deze Pimpshiz, die doet het voor het internet en niet voor zichzelf!

een hacker is geen hacker als ie zijn vergaarde kennis niet deelt met de admins...

Een hacker, volgens de enige echte betekenis, heeft als doel zoveel mogenlijk kennis te krijgen over de systemen die hij binnendringt, zijn doel is NIET deze systemen kapot te maken, hij zal slechts de beheerder wijzen op lekken in de beveiliging....

[reactie op InterCC]Sterker nog. Dat IP gooien ze in elke email die je verzend.
Echt anoniem mailen is moeilijker dan je denkt.
[/reactie op InterCC]

voor dat anoniem mailen waren toch speciale 'server groepen' over de hele wereld verspreid die je prakties ontraseerbaar maakten voor iemand anders.

Ik ben natuurlijk alleen de naam van die projecten weer eens vergeten :'(

de computerbladen (die natuurlijk niet aan T.net kunnen tippen ;)) stonden er toen redelijk vol van.

Anoniem mailen is zo moeilijk nog niet. Doe het niet met je eigen PC, maar zo'n ding van de bibliotheek (franse bieb) :+ of een i-net cafe oid. Ze vragen je meestal nix je betaalt gaat zitten en je ragt er maar op los. Trace dat maar is.
Je kan het natuurlijk ook bij een goede vriend van je doen maar die zal er vast niet zo blij mee zijn :)

Zelfde met mobiel bellen sinds de belkaart is het gewoon feest. De meeste aanbieders doen er dan altijd zo'n sneaky kaart bij dat je 15 piek extra krijgt als je al je gegevens invult en naar hun opstuurt (dat moet je als je anoniem wil blijven dan weer niet doen maar dat spreekt waarschijnlijk voor zich) ;)

Mensen, je hoeft een mailtje toch niet van achter je eigen compu te versturen....
Loop gewoon naar het dichtsbijzijnde internet cafe....
Enne de rest kan je zelf wel invullen.. }>
edit:
ConZito was me voor.. :'( en dat op dit uur ;)

maar ondertussen is het 19 augustus en is napster nog steeds online. :D
schijnbaar is het ze gelukt de rechter te overtuigen... :7

Anders had het gister plat gemoeten :
<A href="http://www.tweakers.net/nieuws.dsp?ID=12380"" target=_blank>www.tweakers.net/nieuws.dsp?ID=12380"</A> target=_blank>www.tweakers.net/nieuws.dsp?ID=12380</A>
<A href="www.zdnet.com/zdnn/stories/news/0,4586,2609363,00.html

you have the right to download napigator www.napigator.com and continue with your activities when official napster servers are down.

[edit]
typo (t is al laat :P )

at the stroke of midnight Pacific Time
oftwel, dat is waarschijnlijk nu ook weer zo... later dus
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 23:47
Vorige 22:10
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: