Hoofdcategorieën
Device Settings

Corel Linux Second Edition is uit

Door Daniel Kegel, woensdag 16 augustus 2000 20:29
Bron: Linux.Corel.com, views: 579

VaagOH liet weten dat Corel een Second Edition van hun gebruiksvriendelijke Linux distributie heeft gereleased. De 470MB grote ISO kun je downloaden vanaf Linuxberg. De ongelukkigen die het nog steeds met een trage modem, ISDN of Casema verbinding moeten doen, kunnen ook een CD met een uitgebreidere Standard of Deluxe versie laten opsturen. De Deluxe versie is onder meer voorzien van WordPerfect 8, PhotoPaint 9 en (jaja) een 30 centimeter hoge opblaasbare Tux-pinguin (de Linux-mascotte):

Discover Linux® power built specifically for the desktop with Corel® LINUX® OS Second Edition. Featuring a four-step graphical installer and a KDE-based, drag-and-drop environment, this Debian-based operating system is incredibly easy to install and configure. Access local and network drives and the Internet with an innovative browser-style file manager. Get system updates over the Web. Plus, enjoy outstanding file compatibility and network integration. Corel LINUX OS Second Edition-combiningrenowned Linux performance and stability with intelligent simplicity.
Volgende 20:43 Muis met Sound-based Force Feedback ondersteuning
Vorige 19:58 PC als zitting: de Furniture PC
Advertentie

Reacties

«  1  2  »

Is wel grappig dat corel een linux distro maakt die
zeer gebruiksvriendelijk is. (een tip voor de beginnende linuxer en ook voor de luie linuxer)

maar nou moeten ze niet overdrijven:
die naam, dat kan echt niet :)

een tip voor de beginnende linuxer

Nee. Linux is een OS dat je pas leert als je de eerste drie maanden met de console werkt en daarna pas X installeert. Als je meteen begint met Corel of een andere desktop Linux distro met KDE of Gnome pre-installed leer je de kern van Linux nooit, en dan is het net zo'n irritant OS als Windows, zij het dat het wel stabieler is.

Wacht even, toen ik het over een geil operating system had, bedoelde ik geen opblaaspop hoor!

Waarom kan ik alleen NEGATIEF reageren ?

Moderaten bedoel je?
De reactie staat al op score 4, dat is het maximum...

Misschien proberen ze een beetje mee te liften op het succes van 98se, maar dan hadden ze de distributie misschien Millenium moeten noemen!

Maar wie zit hier op te wachten suse 6.4 is uiterst gebruiksvriendelijk en de distributie is ook nog eens veel omvangrijker!

Suse is zeker gebruiksvriendelijk, maar wat willen de meeste linux-newbie's? Das een OS dat al een menutje toont op het moment dat je het begint te installeren, ze willen dat het op windows lijkt.
En zoiets is bij Suse niet, totdat je KDE hebt geinstalleerd moet je met commando's werken en dat willen een hoop mensen niet
_______________________________________
Reaktie op onderstaand bericht:

Yast2 is wel ok ja, maar Corel is als OS bij de massa meer bekend als Suse omdat Corel er meer geld insteekt enzo

He, SuSE 6.4 toont vanaf het begin graphics, de isntall is zelfs makkelijker als w98, maar ik kies toch voor de oude instal, Yast1, Yast2 is grafish

Ik wil eigenlijk wel zon'n TUX poppetje hebben. Zijn die dingen ook te verkrijgen zonder Corel Linux ??

Als je dat poppetje nou hebt, post 'm dan effe kan ik het beest hier ophalen.

onopgeblazen natuurlijk :)

470 MB, die iso zou je dus nét met VersaTel zakelijk ADSL kunnen downloaden... ;)

Ik wil 'm dus net halen, maar kannie inloggen bij Linuxberg? :(
En ook niet via de Corelsite zelf >2cows link is linuxberg..

linuxberg is het linux gedeelte van tucows, vandaar

Yupz, dat had inmiddels begrepen maar ik kwam er mooi niet in.
Waarschijnlijk een beetje druk.
Corel's ftp werkt wel (nog 15 uur d'llen) :o

Hummm ik dacht dat Corel falliet was?

Nog niet, ze hebben een herstart gehad (daar zijn ze onderhand ervaren in) en hebben besloten dat de nieuwe richting van het bedrijf richting linux gaat omdat ze het van microsoft (office met word perfect) niet winnen kunnen. En ze zijn 1 van de meest kapitaalkrachtige bedrijven in de linux wereld (waar wat minder geld zit dan bij ms)

dubbelposting (is weer laat :( )

Alleen voor de opblaasbare -linux- pop zou ik hem aanschaffen! anders zou ik kiezen voor een andere distro
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 20:43 Muis met Sound-based Force Feedback ondersteuning
Vorige 19:58 PC als zitting: de Furniture PC
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011