Hoofdcategorieën
Device Settings

Aldi stort zich op de CD-RW markt

Door Arjan van Leeuwen, maandag 22 mei 2000 22:35
Bron: Aldi, views: 1.262

De maandelijkse superaanbieding van de Aldi. Het begint bijna een begrip te worden. Deze keer verkopen zij HP CD-ReWriters, 8x4x32, voor Fl. 449,-. Inclusief 2 jaar garantie en helpdesksupport. Doe maar ruig, Aldi.

Met dank aan Arnie voor de tip.

Volgende 22:55 UPC blaast overname SBS af
Vorige 22:21 Intel Solano preview @ THG
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »

Niet duur, lijkt me zo...?

Toch maar even mijn eigen mening over deze Aldi-acties duidelijk maken.

Eens in de zoveel tijd verkoopt Aldi bepaalde computeraccessoires voor een erg lage prijs. Vele andere winkels voelen zich daardoor onder druk gezet om de prijzen te verlagen, wat eigenlijk onmogelijk is. In de PC-wereld zijn de marges al verschrikkelijk klein. Hoe maakt Aldi die prijs dan zo laag?

Logisch. Ze maken gewoon geen of bijna geen winst. Hun main focus is immers niet PC-producten; zij hopen gewoon dat jij bij het kopen van je nieuwe CD-writer ook een potje jam en een fles Helly-cola meeneemt. Deze acties zijn alleen bedoeld om klanten te trekken voor hun normale goederen, de supermarktartikelen.

De klant ziet dit misschien als een positieve ontwikkeling: lagere prijzen. Maar voor de winkels is dit moord. Het gaat al zo slecht met veel kleine computerzaakjes, die door dit soort dingen nog minder het hoofd boven water houden. Als die winkeltjes verdwijnen betekent dat minder concurrentie, en dus weer hogere prijzen.

Over het algemeen dus een hele foute ontwikkeling, waar ik het zeker niet mee eens ben.

Weet je hoe slecht HP branders zijn? Dit is geen flamebait maar de harde waarheid. Als ze werken zijn het leuke dingen, maar ze werken niet met alle IDE-controllers, vooral IDE-controllers van VIA hebben ze problemen mee. Als je er toch een koopt raad ik aan dat je regelt dat je hem terug kan brengen als je er niet 100% tevreden over bent. Deze fikkers zie je ook veel op beurzen staan, ze komen er gewoon niet vanaf. Misschien wordt het nog wat met aldi.

Hmmm.

In ieder geval biedt Aldi ze goedkoper aan dan dat ze in de Pricewatch te vinden zijn. (505,-)

Aldi nu ook in de Pricewatch ?

:P

Tevens, gezien de ontwikkelingen, denk ik dat de Detailhandel voor PC-hardware componenten sowieso eindig is (niet dat ik dat zo'n fantastische ontwikkeling vind) want kijk maar naar de USA, waar ze wat E-commerce betreft op ons voorliggen, daar wordt (bijna) alleen nog maar Online gekocht. (Computer-parts dus ;) )

Je ziet de hele markt fuseren naar grotere aanbieders, die groter kunnen inkopen, en dus goedkoper kunnen aanbieden, en dus competitiever (? :P ?) zijn.

En als je daar als PC-boer op de hoek niet aan kan meedoen met Hardware-prijzen, (wat begrijpelijk is) moet je een ander voordeel hebben dan de prijs. Zoals Service bijvoorbeeld, of op locatie-support.

Als je dat niet kunt, tijd om een ander handeltje op te zoeken, hoe hard het ook klinkt.

is die HP nog een beetje fatsoenlijk dan?

Ik ben het helemaal met AVL eens !!!

Dit soort akties verzieken de (detail) handel !

martijn

Bij de duitse Aldi kun je nu ook al 19inch monitors kopen voor 600mark.
Scherm is zelf niet 100% vlak maar wel zo goed als.
Een koopje dus ik heb er gelijk maar eentje meegenomen.
Beeldkwaliteit is errug goed en je ken tot 1920x1200
Ik draai nu zelf 1280x1024 @100hz

Sinterklaas dat is klinkklare onzin. Ik heb zelf genoeg ervaring met hp writers en heb er nu ook een om te kunnen zeggen dat er absoluut geen problemen mee zijn. Ga maar eens rondsurfen en als er zoveel problemen zouden zijn met die apparaten dan zou het net er vol mee staan.

Ok nu effe on topic. 449,- is helemaal geen stomme prijs als je naar take it now surft dan kun je daar exact dezelfde drive kopen voor 450,- inclusief verzendkosten (sony crx140 ide). Daarnaast is deze drive ook al op andere plekken voor die plek of iets hoger 475,- gespot dus de bedrijven die daaraan onderdoor gaan moeten zich maar eens afvragen of ze wel in de goede business zitten. Moeten ze maar kleding gaan verkopen, daar zit 150 % winst bovenop als marge. Over belachelijk gesproken. De aldi heeft dus met deze drive absoluut geen bodem prijs. Wel scherp geprijst maar niet als enige zaak!

ik denk er al een tijdje over om een snellere brander te kopen. ik d8 eigenlijk aan een 8x4x32 plextor, maar dit is wel mooi een stuk goedkoper.
Iemand positieve of negatieve eigenschappen of mening dan wel ervaringen over 1 van deze 2.

AVL: sorry voor die klein putterboer, maar zo zit de economie in elkaar. De klant bepaalt, en die wil altijd de laagste prijzen, en goede service. Als Aldi die kan leveren, dan moeten ze dat zeker doen. Dan moet de putterboer maar bloemkool voor inkoopsprijs gaan verkopen om klanten te lokken. Het heet concurrentie, er moet alleen steeds meer gezocht worden naar service.

Dus zal er altijd wel ruimte zijn voor gespecialiseerde bedrijven. Deze zijn dan wel erg groot en zeer breed opgezet.

Sinterklaas , jezus over niveauloos gesproken weer . Zo'n opmerking raakt weer kant noch wal maar goed . HP branders zijn detzelfde als die van Sony en wat betreft kwaliteit heb ik hier in mijn omgeving al meer problemen gezien met het bejubelde Plextor dan met de HP branders . Het is gewoon weer een superaanbieding net als de vorige PC van ze . Ben blij dat er nog 1 winkel is waar de prijzen laag zijn in deze tijd van levertekorten en hoge dollarkoersen .
«  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 22:55 UPC blaast overname SBS af
Vorige 22:21 Intel Solano preview @ THG
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011