Hoofdcategorieën
Device Settings

Nieuwe Asus Geforce 5.16-drivers

Door Daniel Kegel, zondag 21 mei 2000 00:30
Bron: V7700 Driver CD, views: 718

FRiWO schrijft: "deze drivers zijn vergelijkbaar met de reference 5.16-drivers maar hebben ondersteuning voor de tv in/out functies van de Asus kaarten. Ze zijn afkomstig van de driver CD behorend bij de Asus V7700 GeForce2 GTS

Met dank aan Cliffie voor de hosting van de files":

De file kun je hier downloaden.

Volgende 10:04 Dutch Power Cows hitparade van 20 mei
Vorige 22:17 Intel werkt aan DDR chipset voor Willamette
Advertentie

Reacties

«  1  2  3  »

Aha, maar dit zijn dus wel drivers voor de gay-force2, en niet voor mijn 6800 deluxe? of toch wel???

Deze drivers werken voor alle TNT1/TNT2/Geforce kaarten van Asus.

jah ook voor je g-force/tnt/tnt2 :)

FRIWO loser me file posten :D

Ik heb al best een tijdje die gelekte nvidia 5.16 drivers voor m'n Asus V6800 en die voldoen perfect. Alle vorige 5.xx drivers veroorzaakten bij mij vastlopers in sommige games (vooral F1 2000), maar met die 5.16 is er nog niets vastgelopen. Dan kan ik nu weer terug naar echet Asus drivers, kan ik dat tweak progje weer gebruiken, werkt mooier dan dat van NVidia. Die laad soms m'n snellere settings niet. Pas na een reboot is het dan weer okee.

YESSSSSSSSSSSS!!
werkt nfs5 nu ook weer??

Hey! hoe zit het nou met het activeren van die FSAA (full scene anti alliassing) bij de Asus drivers? gewoon het zelfde ofzo(dus met die .reg)? of anders???

En hoe moet het in w2k want daar krijg ik t helemaal niet aan de praat!! (ook neit met reference drivers van nvidia (5.xx)

Hmmmmmz... ben benieuwd of Capturen nu goed gaat... altijd als ik die 3.x drivers geinstalleerd heb, zit er in de uiteindelijke avi een Witte lijn aan de bovenkant van het beeld
(ik gebruik tnt2ultra tv-in)

Met de 2.25 drivers (of lager) heb ik dat niet...

Het werd tijd dat er weer eens een updateje kwam van asus. Die eerdere drivers gaven bij mij vooral lockups.

Nou, ik heb ze geïnstalleerd en zo te zien doet alles het zonder vast te lopen. FSAA is net als bij detonator 5.16 met een schuifbalkje te regelen in je display properties. Zijn verder dezelfde drivers als die det. 5.16. Is ook wel te verwachten. Tegen 1 probleempje opgelopen, als ik m'n geheugen in het BIOS op host+pci zet, dus 133 MHz, kan ik niet in alle menuutjes van de disp. properties komen. Bij 100 MHz is het geen probleem. Voorheen nergens last van gehad. Menu is zoals je van Asus gewend bent.
Kaart (Asus V6800) is nu te oc-en tot max 150/380. Op 140/350 loopt ie strak. Ga zo nog even verder proberen.

tineau: ze zijn dus ook voor de V6800 Deluxe.

o, even voor de volledigheid, dit zijn ondersteunde kaarten:

This driver supports the following cards:
============================================
ASUS V3800 Series
ASUS V6600 Series
ASUS V6800 Series
ASUS V7700 Series
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 10:04 Dutch Power Cows hitparade van 20 mei
Vorige 22:17 Intel werkt aan DDR chipset voor Willamette
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011