Hoofdcategorieën
Device Settings

nVidia ForceWare 77.30

Door Robin Vreuls, zondag 12 juni 2005 14:06, views: 1.558

Diverse sites weten te melden dat in de demo van Battlefield 2 nieuwe ForceWare-drivers worden meegeleverd. Deze hebben versienummer 77.30 meegekregen en zijn de meest recente ForceWare's van dit moment die gebruikt kunnen worden voor de videokaarten uit de GeForce-, Quadro- en TNT-series. De nieuwe drivers zijn afkomstig van EA en kunnen gedownload worden via NGOHQ, Tweaks'R'Us en Guru3D. Wat de ontwikkelaars van nVidia veranderd hebben in deze release is niet bekend.

nVidia GeForce 7800 GTX

Volgende 15:27 Xapian 0.9.1
Vorige 13:53 phpAdsNew 2.0.5 RC2

Reacties

«  1  2  »

vette drivers! zéér vet, alles werkt tiptop :)

bij mij geven deze fouten in counterstrike:source.
Zo van die witte blokken in beeld,vooral in de lucht wat ik bij vorige niet had.Bij BF2 demo werken deze dan wel verbeterend.

Ik neem aan dat ze speciaal geoptimaliseerd zijn voor BF 2
aangezien BF2 Nvidia supported is maar hoop ook dat ze met goede(geopt.) ATI catalist driver komen voor deze game.
want 5.6 loopt ie slecht op mijn 9800 pr0 512 ddr p4 2.6@3.2 :'(

De drivers die het meeste stabiel zijn voor ATi is de 5.3 driver.
4.12 en 5.6 zijn beide een van de snelste drivers voor de game. Alleen heeft 4.12 wel FSAA, en 5.6 niet (Tenzij je het op App Controlled doet, en dan ingame FSAA op 4x zet, dan werkt het prima)

het is well leuk om altijd een extra FPS bij Halo er bij te krijgen :D
ik zit nu op 65Fps in de Halo benchmark :D

nog geen echte bug gevonden met de spellen die ik heb.
Halo/Guild-Wars/Kotor1/2/Battlefield vietnam etc.
en het trage opstarten dat ik had met windows XP service Pack2 is nu ook verdwenen.

Op de site van nVidia staat 71.89 nog... lopen ze daar een paar maanden achter ofzo :?

Dat is de laatste offficiële driver, maw de laatste driver die WHQL gesigneerd is! ;)

Ah, dat is dus wel zo veilig.

De driver zorgt ervoor, dat de schaduw er goed uitziet. Want alle nvidia kaarten zonder deze driver hebben problemen met het schaduw. Het ziet eruit als een grote blok, en met deze driver fixed dat. En natuurlijk iets meer prestatie.

k heb gister de demo ook geinstaleerd, alleen weet niet zeker of ik die drivers er ook bij heb geinstalleerd, want mij staat bij dat ik nee heb gekozen oid.
Maar nu is het wel zo dat GTA;SA 2x zosnel opstart, maar dat ik wel grafische veranderingen heb gezien er blokken licht uit mijn lampen in-game komen (GTA).
Ik weet namelijk niet zeker waardoor dit komt, want ik heb gister ook zitten kloten met settings van de GFX...


Wordt dat gezegd? Er staat alleen dat ze er vandaan komen...
|:( jezelf..

Wat de ontwikkelaars van nVidia veranderd hebben in deze release is niet bekend.
Vertel mij maar eens hoe je dit dan wil verklaren?

Maken en releasen zijn 2 verschillende dingen.

Meer mensen die problemen hebben met deze drivers?

Ik kan geen videobestanden meer afspelen want dan hangt me mediaspeler. Met de 72.13 (en oudere) drivers had ik dit probleem niet.

Zie dit topic: http://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1044254/

AMD64 3500 + Asus 6600GT 128mb DDR3

3Dmark05:
Forceware 76.45 score: 3500

Forceware 71.89 score: 3700

Forceware 77.30 score: 3900
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:27 Xapian 0.9.1
Vorige 13:53 phpAdsNew 2.0.5 RC2
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011