Hoofdcategorieën

nVidia ForceWare 61.12

Door Robin Vreuls, zondag 16 mei 2004 21:56
Bron: Station Drivers, submitter: IceEyz, views: 671

Station Drivers heeft nieuwe nVidia ForceWare-drivers weten te bemachtigen. Het gaat dit keer om versie 61.12 en zijn tevens door de Fransen getweakt zodat de GeForce-, Quadro- en TNT-kaarten ondersteund worden. Een noemenswaardige vermelding is de ondersteuning van de GeForce PCX-videokaarten. De 61.12-stuurprogramma's zijn beschikbaar vanaf de volgende twee servers:

WebsiteStation Drivers
Downloadhttp://www.station-drivers.com/telechargement/nvidia/nvidia%2061.12-2kxp.exe
Volgende 22:15
Vorige 21:38

Reacties


is dit niet een beetje vroeg voor PCX kaarten?
Er zijn nog niet eens moederborden die het ondersteunen laat staan kaarten.
Zou verwachten dat nvidia het in hun drivers gaat gooien als de kaarten er ook zijn.

Dit zijn drivers die niet officieel door Nvidia naar buiten zijn gebracht dus er kan best beta code voor PCX-kaarten in verwerkt zijn.

Waarom te vroeg? nVidia zal echt wel een paar engineering samples van PCI Express moederborden hebben gekregen van Intel. Je kunt er maar beter klaar voor zijn.

Als ik de bestanden naar een tijdelijke map extract, wordt deze map '6112.Eng' genoemd... neem ik even aan dat dit de Engelse versies zijn. Kan ik ze dan nog wel op mijn Nederlandse Windows XP bak installeren?

Ja, het draait hier ook goed :) (tot nu toe..)

Eng. ?
Engineering Sample :9 :P

Heeft iemand deze drivers al getest? Ik zie helaas geen change log.

Laat deze drivers nog maar even liggen, ik heb ze al geprobeerd, maar ze geven in games nauwelijks performance verbeteringen en zorgen voor beeldfouten.

Ben ik het niet helemaal mee eens. Ik had met mijn 'bejaarde' GeForce2 GTS problemen met het spel Call of Duty (vastlopers na willekeurig aantal minuten spelen), die problemen zijn verleden tijd na het installeren van de 61.12 drivers (voorheen 56.XX).

Mirror1 en de andere link doen het intussen niet meer, je moet alleen de Mirror2 gebruiken!
Deze download van Mirror2 moet je vervolgens ook nog renamen naar *.exe.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 22:15
Vorige 21:38
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: