Hoofdcategorieën

Creative Audigy 2 DriverPack

Door Japke Rosink, donderdag 13 februari 2003 14:50
Bron: Creative Asia, submitter: WhiteDog, views: 1.070

Creative heeft voor de bezitters van een Sound Blaster Audigy 2 een nieuw PrivePack uitgegeven. Deze staat wel is waar op de aziatische Creative site maar is voor elke taal geschikt. Het volgende Changelog wordt meegegeven aan deze release:

New Features or Enhancements
There are no additional features included in this update.

Fixes
- Improved front panel headphones support.
- Correct surround-channel response when using EAX Effects presets.
- System lock-up issue on dual processor and Hyper-Threading enabled systems resolved.
- Improved MIDI playback.
- Compatibility issue with NVIDIA® nForce(TM) onboard gameports resolved.

Requirements
- Microsoft® Windows® 98 SE, Me, 2000 or XP
- Creative Sound Blaster Audigy 2 or Audigy 2 Platinum eX audio card
- Download and installallation of the Audigy 2 Driver Pack web update that is dated 20 Dec 2002
WebsiteCreative Asia
Downloadhttp://files.creative.com/Drivers/Others/1890/AUD2DRVL11030205.exe
Volgende 15:10
Vorige 14:21

Reacties

«  1  2  »

Even een vraagje..? Hoe zit het nou met het gebruiken van deze of aangepaste drivers voor een SB Live? Ik heb begrepen dat het kan. Maar hoe, en waar moet je op letten? Ik heb geen zin dat m'n systeem instabiel wordt. Iemand tips...

Ik wil ff melden dat ik de drivers (na de patch met ctcomp.exe) geprobeerd heb op mijn sb live! 5.1, en dat na de installatie en na een restart, er wel een sb Live! aanwezig was, maar bij de instellingen was afspelen en opnemen grijs, en stond enkel 'Wave'.
Winamp maakte er geen probleem van om te spelen, maar er kwam geen geluid uit.
Dus ik denk dat deze drivers niet werken op een SB Live!

Nope, enige apparaat wat _mogelijk_ de oorzaak zou kunnen zijn is mijn monitor, maar de afstand ertussen is minimaal 20 cm.
En het is sindskort zo. Vlak voor die knal hoor ik een radio lijkt het wel. Als ik m dan meteen uitzet (omdat anders die knal komt) hoor ik die knal uit mijn subwoofer :?

OOPS!! Verkeerd geplaatst.. reactie hoorde onderaan.. :)

- Creative Sound Blaster Audigy 2 or Audigy 2 Platinum eX audio card
eh.. Audigy 2 Platinum eX is dus wel in azie :-/

en die ziet er veel cooler uit dan de Audigy Platinum eX :(

waarom is deze niet in nederland te krijgen?

http://asia.creative.com/products/audio/pdtimages/prod_audigy2_platinu m_ex.jpg

JerkySumo, kijk in dit topic op GoT: De Audigy2 drivers zijn compatible met Audigy1 !.

en volgens een post hier kun je ook deze driverupdate gewoon op dezelfde manier tweaken

[edit]

ik heb net deze update geinst op mijn audigy1, maar als ik nu de diagnose start krijg ik geen apart geluid meer uit m'n "center" speaker, voorheen deed hij het wel gewoon naar behoren.

Sorry hoor maar ik snap het niet helemaal !? En Heeft het zin voor mij met SB Live en Speakerset Creative DTT 3500 Digital wil er graag de max uitpersen...

Dit driver pakket is inmiddel volgens mij ook al te vinden op de Amerikaanse en Europese websites.

hm, heb wat gezeur ff na updaten. waar kan ik zien welke versie is geinstalleerd onder xp?

Dus de eigenaren van een Audigy (1) kaart krijgen geen updates meer?

ik heb deze driver op men audigy 1 draaien zonder problemen, je hebt enkel een programma genaamd ctcomp.exe nodig. Dit patcht de setup zodat deze ook met audigy 1 werkt.

http://users.pandora.be/ransacker/ctcomp.exe

Dus deze ff downen, dan die heir gepost staan, ff patchen installeren, klaar?

um ja
je moet die pack uitpakken met winrar
dan ctcomp draaien
je moet wel wdm drivers geinstalleerd hebben, anders pakt ie niet.
(ik draai kx drivers, morgen verder proberen
ga eerst :z

Op nl.europe.creative.com/support/forums/forum.asp?foru=52 heb ik gelezen dat de update 2 (11-02-2003), zowel de versie van de CD als update 1(20-12-2002) nodig heeft. Kan iemand dit bevestigen?

Met versie 1 had ik uninstall problemen omdat alleen de uninstall van de CD versie aanwezig was. Is er deze keer wel een goede uninstall?

Sorry, ik ben een beetje sceptisch over de software. De hardware is net als het geluid verder ok.

Nog even een snelle update voor Audigy 1 gebruikers die deze driver willen gebruiken; na de installatie werkt bij mij AC3 Passthrough niet meer.

Heb werkelijk elk codecje, proggie en Creative instellinkje geprobeerd.

Na het installeren van deze drivers vorige week, hoor ik sinds vandaag (pas :P ) zo nu en dan een soort doffe knal uit mijn front-center speaker.

Specs: Audigy 2 + Inspire 6700

Iemand die hetzelfde heeft (meegemaakt) en weet hoe ik dit op kan lossen?

Heb je ook net een koelkast gekocht?

Knallen uit je speakers worden meestal veroorzaakt door apparaten die pieken of dalen in je spanning veroorzaken. Bijvoorbeeld een koelkast oid die aanslaat.

Ik heb er ook last van.
Heb 2 koelkasten in huis. Ik hoor inderdaad een knal wanneer deze aanslaan. (Zitten op dezelfde groep in mijn geval, kan niet anders)
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:10
Vorige 14:21
VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: