Door Bart van Klaveren, vrijdag 15 maart 2013 15:17, views: 2.381 •
Bron: Oracle

VirtualBox logo (90 pix)Oracle heeft de vijfde update van versie 4.2 van VirtualBox uitgebracht, maar de website is wegens technische problemen al een tijdje slecht bereikbaar. VirtualBox kan worden gebruikt om andere besturingssystemen in een virtuele omgeving op een computer te installeren. Op die manier is het mogelijk om verschillende besturingssystemen op dezelfde hardware naast elkaar en tegelijkertijd te gebruiken. VirtualBox is beschikbaar voor Windows XP en hoger, OS X, Linux en Solaris, en is in staat om een groot aantal gastbesturingssystemen te draaien.

Versie 4.2 van VirtualBox brengt onder andere verbeterde ondersteuning voor Windows 8. Verder kunnen nu onder Linux, Solaris en OS X virtuele machines al tijdens het booten van de computer worden gestart en kunnen er bestanden naar Linux-hosts worden gekopieerd door middel van drag&drop. In versie 4.2.10 zijn verder nog de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

The following items were fixed and/or added:
  • GUI: fixed keyboard with XQuartz X server (bug #10664)
  • Main/Display: fixed a crash with multi-monitors under certain conditions (Mac OS X hosts only)
  • Main/Properties: fixed a crash under certain conditions, for example after wakeup from host hibernate (bug #11444)
  • Settings: don't lose the internal network settings if they are not currently active
  • Storage: another incompatibility fix for VHD differencing images with Hyper-V (bug #5990)
  • VBoxManage: don't read beyond the end of the file specified with export --eulafile (bug #11528)
  • Linux hosts / guests: Linux 3.9-rc0 compile fixes (bug #11529)
  • Linux Additions: fixed two warnings in the shared folders guest kernel module (bug #11390)
  • Linux Additions: don't crash VBoxService if libdbus is not available (bug #8638)
  • Windows Additions: fixed upgrading MultiMedia Redirection (MMR) support

VirtualBox 4.2 screenshot (620 pix)

Volgende 16:45 LibreOffice 4.0.2 RC 1
Vorige 12:42 ConvertXtoDVD 5.0.0.45


Reacties (4)

De site is belabberd traag met downloaden, dus voor de gene die een wat snellere link zoeken, hierbij op dropbox:
Extension Pack
VirtualBox 4.2.10 OS X.dmg

[Reactie gewijzigd door thaan op vrijdag 15 maart 2013 16:40]

Waarom gaat z'n bedrijf de download niet verspreiden zoals LibreOffice. Deze heeft altijd de mogelijkheid om te downloaden met torrent. (lijkt mij ook veel goedkoper voor hen met minder upload data.)
Dat werkt inderdaad buitengewoon goed. En versterkt idee dat torrent niet per definitie illegaal hoeft te zijn.
Wel moet een gewone gebruiker overtuigt worden dat er niet met de inhoud gerotzooid kan worden. Dat de hash garandeert dat het dezelfde file is.
Ik heb al sinds versie 4.2.0 dat er met Windows Aero ingeschakeld er corruptie optreedt. Het probleem is al gemeld, maar er wordt niet echt naar gekeken. Ik heb dit geconstateerd op mijn laptop omdat de enige pc is die VM's draait. Ik ga vandaag eens kijken of dit ook op mijn andere systeem voorkomt.

Zijn er meer mensen met dergelijke problemen?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 16:45 LibreOffice 4.0.2 RC 1
Vorige 12:42 ConvertXtoDVD 5.0.0.45

© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies

Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True

Website van het jaar 2012