Door Bart van Klaveren, maandag 19 november 2012 15:43, views: 2.018 •
Bron: FileZilla

FileZilla 3 logo (fancy, 75 pix)Er is een update verschenen voor de verleden week uitgebrachte versie 3.6.0 van FileZilla. Deze opensource-ftp-client is klein, simpel en toch compleet. Het programma is populair vanwege de geringe belasting van de systeembronnen. FileZilla is beschikbaar voor Windows, Linux en OS X, en kan vanaf deze pagina in verschillende uitvoeringen worden gedownload. In deze release zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

Bugfixes and minor changes:
  • Fix problems with TLS cipher selection, including a bugfix for GnuTLS
  • Fix a crash on shutdown
  • Add log message for servers not using UTF-8
  • Small performance and memory optimizations getting file types
  • Improve formatting of transfer speeds
FileZilla screenshot (620 pix)

Volgende 15:45 PS3 Media Server 1.72.0
Vorige 12:18 Notepad++ 6.2.2


Reacties (2)

Geweldig (gevaarlijk) programma! Met veel plezier gebruikt totdat een trojan alle inloggegevens uit de xml-files kaapte en al mijn websites besmet werden met malware en redirects naar andere websites.

Het kan niet vaak genoeg gezegd worden; FileZilla slaat al je wachtwoorden op in plain text. Kwaadaardige software, maar ook derden, hebben dus vrij toegang tot je inloggegevens als ze eenmaal je computer binnengedrongen zijn.

Ook het niet opslaan van je wachtwoorden is geen oplossing, want de inloggegevens van je laatste sessies worden ook in plain text opgeslagen op je harde schijf.

Een alternatief is bijvoorbeeld WinSCP die (nadat je dit ingesteld hebt) wachtwoorden versleuteld opslaat.

Wees gewaarschuwd...
Ondertussen is 3.6.0.2 ook al uit

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 15:45 PS3 Media Server 1.72.0
Vorige 12:18 Notepad++ 6.2.2