Door Bart van Klaveren, dinsdag 18 september 2012 11:12, views: 4.216 •
Bron: Software OK, submitter: mrtnptrs

Q-Dir logo (45 pix)Software OK heeft een nieuwe versie van Q-Dir uitgebracht. Q-Dir is een gratis filemanager. Het ziet er een beetje uit als de Windows Verkenner, maar dan met vier schermen, waardoor het eenvoudig is om bestanden te verplaatsen, beheren of bekijken. Dit verklaart ook meteen de naam; de Q staat voor quad. Het programma is slechts een paar honderd kilobyte groot en in verschillende talen te gebruiken, waaronder in het Nederlands. Sinds de vorige vermelding in de Meuktracker zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

New in version 5.36 New in version 5.35
  • Corrections in the color filter and update language files.
New in version 5.34
  • Some improvements for x64 OS and language files update.
New in version 5.33
  • New Language in Q-Dir: Hungarian
  • For problems with the new directory structure at Vista/W7/2008 please disable this via the menu, extras, directory structure (tree-view).

Q-Dir screenshot (481 pix)

Volgende 15:59 PeaZip 4.7.2
Vorige 11:10 Samba 3.6.8


Reacties (1)

Help mij even, ik ben niet bekend met deze tool (gebruik al vanaf het begin Norton / Windows / Total Commander). Wat is hier anders aan dan:

4 x op Win+E toets drukken?

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.


© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies

Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True

Website van het jaar 2012