Door Bart van Klaveren, vrijdag 13 juli 2012 11:00, views: 1.454 •
Bron: ConeXware, Inc.

PowerArchiver logo (75 pix) ConeXware heeft de tweede release candidate van PowerArchiver 2012 uitgebracht. Dit archiveringsprogramma kan overweg met gangbare archiveringstypen, zoals zip, 7z, cab, lha tar, gzip, bzip2, rar, arj, arc en ace. Daarnaast kan het cd- en dvd-images lezen, zoals iso, bin, img en nrg. PowerArchiver is beschikbaar in een standaard-, een professional- en een toolbox-editie, met prijzen die lopen van 20 tot 45 euro.

De standaardversie geeft je een uitgebreid archiveringsprogramma. Professional voegt daaraan onder andere een backupfunctie, een Outlook-plug-in en de mogelijkheid om iso-bestanden te maken toe. De Toolbox-uitvoering ten slotte, word geleverd met een eenjarige licentie voor BitDefender Internet Security, kan optische schijfjes branden, kan virtuele schijfstations aanmaken en is een sftp-client. Nieuw in versie 2012 is onder andere de mogelijkheid om met kleuren bestandsformaat, -grootte of compressieratio aan te geven. Verder zijn verbeteringen aangebracht in het gebruik van wachtwoorden en kan de temp-folder op een veilige manier worden geleegd. In deze release zijn de volgende veranderingen en verbeteringen aangebracht:

Changes from RC1 to RC2:
  • Improved 64bit shell extensions – Made sure that 32bit and 64bit shell extensions operate exactly the same.
  • Improved GZ support – Improved GZIP support.
  • Improved FTP SSL/TLS support – Improved support for explicit FTP/SSL, when there is no separate data channel for encrypted files (in Backup).
  • Translation Improvements – Russian and other translations have been updated.
  • Various fixes and improvements (over 10)! – Various small improvements.

PowerArchiver 2012 screenshot
PowerArchiver 2012 screenshot, klik op de afbeelding voor een grotere versie.

Volgende 13:07 Acronis True Image Home 2012 build 7133
Vorige 10:57 Calibre 0.8.60


Reacties


Er zijn nog geen reacties op dit item...

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.


© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies

Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True

Website van het jaar 2012