Door Bart van Klaveren, dinsdag 27 maart 2012 19:35, views: 4.024 •
Bron: Singular Labs

CCEnhancer logo (60 pix)CCleaner is een programma waarmee Windows opgeschoond kan worden. Door een configuratiebestandje aan te passen, kan het aantal programma's waarvan CCleaner de rommel kan opruimen, worden uitgebreid. Dit is waar CCEnhancer om de hoek komt kijken. Dit programma kan automatisch een configuratiebestand, dat bijna 800 programma's aan de lijst van door CCleaner op te schonen applicaties toevoegt, ophalen en installeren. Het kan overweg met zowel versie 2.x als 3.x van CCleaner en doet zijn werk prima op 32bit- en 64bit-omgevingen. Daarnaast kan het automatisch CCleaner draaien, als de update klaar is. Het changelog voor versie 3.2 laat de volgende veranderingen en verbeteringen zien:

Full list of changes
  • Added Italian, Finnish & German Translations
  • Program now closes after update, by default.
  • “winapp2.ini” file is no longer left in the same directory as CCEnhancer.

CCEnhancer 3.0 screenshot

Volgende 19:36 jAlbum 10.5.2
Vorige 14:23 Opera 11.62 build 1347


Reacties (3)

Hmm, had CCEnhancer eerst in m'n CCleaner-map staan, nu niet doen dus omdat 'ie meteen uit z'n eigen map de winapp2.ini verwijdert. Vond het al zo raar dat CCleaner opeens geen extra entries meer had :P

[Reactie gewijzigd door Wildfire op dinsdag 27 maart 2012 19:41]

Ik vind het ook vreemd.... nou ja zetten we deze ook maar weer apart... hopelijk kan de volgende versie wel weer gewoon in de map CClaener staan.
Behalve bij een 64bits systeem. Daar staat CCleaner in de 64bits Program Files en zet je daar ook CCEnhancer in dan werkt CCEnhancer niet. CCEnhancer moet in Program Files (x86).

[Reactie gewijzigd door Pineka op dinsdag 27 maart 2012 23:26]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.


© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies

Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True

Website van het jaar 2012