Hoofdcategorieën
Device Settings

PeaZip 3.8

Door Bart van Klaveren, maandag 13 juni 2011 22:47
Bron: SourceForge, views: 1.938

PeaZip logo (75 pix)PeaZip is bijgewerkt naar versie 3.8. Dit archiveringsprogramma wordt onder een opensourcelicentie beschikbaar gesteld en wil zich van de concurrentie onderscheiden door zich te specialiseren in veiligheid. Het versleutelen van data is dan ook het speerpunt van het eigen pea-formaat. Het programma kan 7z-, bz2-, gz-, paq/lpaq-, pea-, quad-, tar-, upx- en zip-bestanden creëren en diverse bestandsformaten uitpakken, waaronder ace, arj, cab, deb, iso, lha, rar en rpm. In deze release zijn de volgende veranderingen en verbeteringen doorgevoerd:

Backend
  • (Windows) 7z updated to 9.22 beta
  • Pea 0.36
Code
  • Added a constant switch COMPQT to fix some visual and functional problems compiling the application for Qt on Linux, default is 0, if experiencing problems with the compiled binary set it to 1 for better results on Qt on Linux
Extraction and archiving
  • Added write support for WIM and XZ formats
  • Added context menu handlers for right button drag and drop operation from application to system
  • from file browser: move, copy, extract, extract in new folder
  • from within archives: extract selected here, extract all here (both also in new folder)
  • Added "Extract all to..." button on toolbar
  • Fixed adding files to existing archives through "Add" procedure
  • Fixed updating archive content in application window bar after delete operations
  • Fixed browsing files with .bz extension and its variants
  • Fixed creating new folder if folder with same name exists, in extraction and archive conversion
  • Fixed restoring archive content in application window bar after exiting "Extract" procedure
  • Fixed show correct path in the breadcrumb when opening and empty or non readable archive
  • Various minor fixes
Windows installer
  • Used InnoSetup ANSI version to keep compatibility with 9x systems
PeaZip screenshot (481 pix)

WebsiteSourceForge
Downloadhttp://peazip.sourceforge.net/index.html
Volgende 08:31 KDE Software Compilation 4.6.4
Vorige 22:47 AkelPad 4.6.1

Reacties


Heb het gisteren nog geprobeerd op kubuntu lucid, het wilde wel nog installeren maar niet werken. Een of andere qt4libpas niet gevonden. Ik ga wel wat anders zoeken want ark vind ik een ramp.

7Zip is een zeer goed alternatief voor zowel Ark als Peazip
Ik gebruik Peazip zonder problemen onder Windows. Maar de linux versie heb ik nog nooit aan de praat gekregen en ga dit nu ook niet meer proberen ik ben content over 7zip.

Ik had er op ubuntu 8.04LTS, edubuntu 10.04LTS en WattOS2.0 geen problemen mee. Al was dat natuurlijk een iets oudere versie. Aangezien ik er geen repository voor heb, ingevoerd wordt hij niet geüpdated, ik moet dat dus binnenkort wel doen, op WattOS3.0 moet ik hem zowiezo opnieuw installeren.

Bedankt voor de tip. Ik zocht echter een gui (wat ik tot nu toe gezien heb, ark, file-roller vind ik ondermaats) en p7zip is alleen cmdline.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 08:31 KDE Software Compilation 4.6.4
Vorige 22:47 AkelPad 4.6.1
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011