Hoofdcategorieën
Device Settings

Mozilla Firefox 3.6.2

Door Joost Schellevis, dinsdag 23 maart 2010 12:35
Bron: Mozilla Foundation, submitter: ESTANNY, views: 5.304

Mozilla Firefox logo (75 pix)

Maandag is Firefox-versie 3.6.2 verschenen. In deze versie is een aantal veiligheidsproblemen opgelost, waaronder een ernstig lek dat het mogelijk maakte om op afstand malafide code uit te voeren. Dit lek had tot gevolg dat de Duitse overheid gebruik van Firefox afraadde. Versie 3.6.2 van Firefox is net als 3.6 gebaseerd op Gecko-versie 1.9.2, die sinds begin 2009 in ontwikkeling is. Nieuw in Mozilla Firefox 3.6 was de mogelijkheid om het uiterlijk van de browser aan te passen, wat bij Mozilla Persona's wordt genoemd. Verder konden oude en onveilige plug-ins worden geblokkeerd, konden Theora-video's full-screen worden bekeken en werd de performance verbeterd. Hieronder zijn de release notes voor versie 3.6.2 te vinden:

What's New in Firefox 3.6.2

Firefox 3.6.2 fixes the following issues found in previous versions of Firefox 3.6:

Please see the complete list of changes in this version. You may also be interested in the Firefox 3.6 release notes for a list of changes in the previous version.

Mozilla Firefox 3.6 screenshot (481 pix)
Mozilla Firefox 3.6-screenshot, klik op de afbeelding voor een grotere versie.

WebsiteMozilla Foundation
Downloadhttp://www.mozilla.com/en-US/firefox/all.html#languages
Volgende 12:54 Asus Eee PC 1005PE 0901
Vorige 11:05 Panda Cloud Antivirus 1.0.1

Reacties

«  1  2  »

Nice die personas.. Ben nooit zo voor eyecandy, maar dit is wel aardig.

Wat is er met 3.6.1 gebeurd dat ze die overgeslagen hebben?

Ze hebben er trouwens wel vaart achter gezet, deze zou eerst op 30 maart komen maar die waarschuwing van de Duitse overheid zal wel de aanleiding voor deze versnelde release zijn.

3.6.1 was een versie alleen voor mobile. Voor de desktop hebben het nummer overgeslagen om het weer gelijk te laten lopen. Dit is dus de eerste update sinds 3.6.

leuk, maar continue krijg ik de mededeling dat de update niet kan worden geinstaleerd, dit was ook zo met de vorige update, iets met addons ofzo :(

Hier is ook iets mis, hij blijft gewoon op versie 3.6 staan. Hebben jullie dat ook?

Ik moest 'm 2x installeren voordat ie daadwerkelijk installeerde. Vaag....

Net geupdate, geen enkel probleem. Misschien je add-ons uitschakelen en dan nog is proberen.

Geen probleem hier eigenlijk....

Had ik ook aan de hand, maar dan iets in de aard met rechten en zo. Na herstarten kreeg ik een melding van Online Armor Free. Bleek dat de Program Guard moeilijk deed (updater.exe geblokkeerd) en geen pop-up venster liet zien. Dat venster kwam er dus na herstarten. Enkele bestanden aangeduid met Allow en Trust, weer een keertje herstart en daarna kon ik Fx 3.6.2 zonder problemen installeren.

Als je kijkt bij additional fixed issues, staat er niks meer bij dan die ene critical die al in de 1e zin genoemd wordt....

Hier werkt hij gewoon hoor.

Bij mij staat er bij "Help > Over Mozilla Firefox" gewoon 3.6.2

[Reactie gewijzigd door fANAT1C op dinsdag 23 maart 2010 14:15]


Hebben jullie geen admin rights ofzo dat 'ie niet wil updaten?

Fijn dat ze deze update eerder uitgebracht hebben. net geinstalleerd, en voelt weer wat veiliger na al die enge berichten!

Na de update kan ik mijn bladwijzers niet meer opstarten, dus maar weer terug naar 3.6

Zojuist deze geïnstalleerd. Maar ik heb nog steeds last van crashes. De foutconsole geeft steeds waarschuwingen. Ik denk dat ik maar terug ga naar IE.

[Reactie gewijzigd door donnervogel op dinsdag 23 maart 2010 15:46]


O doe dat nou niet... |:( ;)
Meestal het gevolg van bepaalde add-ons die lastig zijn.
Welke foutmeldingen krijg je?

Inderdaad, ligt waarschijnlijk aan je add-ons. Verwijder ze allemaal en maak eventueel een nieuw profiel aan. Dan werkt het zeker perfect. Zet dan één voor één je add-ons terug om te kijken welke de crashes veroorzaakt :)

Je bent helemaal tof als je daarna ook nog de maker op de hoogte stelt van de problemen.

[Reactie gewijzigd door PhoenixT op woensdag 24 maart 2010 16:07]


Verwijderen is wel extreem als je ze kunt uitschakelen.

Nog beter is Firefox op te starten in veilige modus en te kijken of dat iets helpt. Dan zijn namelijk alle extensies uitgeschakeld. Als dat niet zo is, dan kun je idd beter met een nieuw profiel beginnen of de resetfuncties gebruiken die je krijgt bij het opstarten van de veilige modus..

vind deze toch al wat stabieler dan 3.6, hier draait alles vlot
«  1  2  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 12:54 Asus Eee PC 1005PE 0901
Vorige 11:05 Panda Cloud Antivirus 1.0.1
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011