Hoofdcategorieën
Device Settings

Nero 9.4.26.0

Door Bart van Klaveren, vrijdag 9 oktober 2009 20:40
Bron: Nero, views: 9.789

Nero Burning ROM 8.0 logo (75 pix) Nero heeft een nieuwe release uitgebracht van versie 9 van het gelijknamige brandprogramma. Nero bestaat uit een aantal programma's waarmee audio-, video- en databestanden op een cd of dvd kunnen worden gebrand. Daarnaast is het ook mogelijk om hoesjes te ontwerpen en te printen, en om video- en geluidsbestanden naar verschillende formaten om te zetten. Door deze veelvoud aan programma's weegt de download maar liefst 204MB schoon aan de haak. Voor versies 7 en 8 van Nero werden door enkele enthousiastelingen ook Lite- en Micro-uitvoeringen gebakken, maar voor versie 9 bestaan deze (nog) niet. Hieronder is te vinden welke onderdelen uit de Nero-suite zijn bijgewerkt en wat de afzonderlijke veranderingen zijn:

Nero CoverDesigner (4.4.17.0)

Changes/Bugfixes:
  • Fields are now selectable within the properties menu of the tracklist/directory tool

Nero Recode (4.4.38.1)

Changes/Bugfixes:
  • Preview image is sharper when using the “Recode DVDs or main Movies to DVD'” option

Nero Vision (6.4.17.0)

New Features:
  • Enhanced support for .WTV file format (Windows Media Center TV Pack 2008 and Windows 7 operating system
Changes/Bugfixes:
  • Aspect ratio can now be adjusted when the resolution is set to automatic
  • DVD RAM no longer displays as copy protected
  • Autorun menu action behaves correctly after burning
  • Nero Vision imports files from web cleanly

Nero WaveEditor (5.4.37.1)

Changes/Bugfixes:
  • Status Bar now includes seconds and milliseconds time
  • Recording Console Timer displays correctly

Nero Webinstaller (4.4.18.8)

Changes/Bugfixes:
  • SetupX.exe is no longer blocked by Windows Defender in Windows Vista® after rebooting
  • Installation files can be easily located on PC.
  • Repaired Nero 9 startup failure after updating Norton Internet Security with NavShExt.dll version 16.5.0.134 or after running Windows Defrag 11.5
Nero Burning ROM 9 screenshot (481 pix)

WebsiteNero
Downloadhttp://www.nero.com/eng/downloads-nero9-update.php
Volgende 17:04 IsoBuster 2.6
Vorige 16:10 EssentialPIM 3.12

Reacties

«  1  2  3  »

Zoals vele tweakers met mij zullen instemmen, is Nero sinds versie 6 enorm bloated geworden. Ik ben niet bekend met de lite en micro versies genoemd hierboven, maar nero 8 was gewoon een drama (in mijn ogen). Een beter alternatief: Infrarecorder

Helemaal mee Eens ik had altijd veel plezier vroeger met Nero 6.3 (versie 6 dus)

maar Sinds 7 is het steeds erger geworden met Nero, versie 6 was nog gewoon alleen het brandprogramma nu is het een heel Multimedia pakket wat de meeste mensen niet hoeven.

Ze hebben tegenwoordig echter wel weer een Gratis Versie, dus ze weten het zelf ook wel.


Maarja ik gebruik Imgburn & CdBurnerXP met veel plezier tegenwoordig :).

Als ik heel eerlijk ben... (en iedereen die heel eerlijk is), na versie 6.nogwat is de kopieerbeveiliging gewoon veels te goed geworden!
Zelfs de gekraakte versies deden het vaak niet echt goed.

Zo ver ik weet bestaan er helemaal geen 'gekraakte executables', maar alleen KeyGens. Zelf heb ik een officiele 5.x en een officiele 6.x licentie (2 aparte), maar ik draai al jaren probleemloos dezelfde minder legale 7.x micro editie ...

En er zijn altijd al af en toe Nero releases geweest van een twijfelachtige kwaliteit, maar dat ligt simpelweg aan de versie van het programma zelf.

Het is inderdaad triest te zien dat een krachtig doch klein brandprogramma tot een log, irritant installatie monster van 200+ MB uitgegroeid is. Ter vergelijking: ImgBurn is nog steeds maar 2 MB en doet ook prima z'n werk (al is het natuurlijk niet een 100% gelijkwaardig alternatief, maar toch) !

Versie 6 ging nog wel mits je alleen installeerde wat je gebruikte. Sinds versie 7 is het echt een rampenplan geworden om dat ze er 1 updatefile van gemaakt hebben. Tevens voegen de nieuweversies niet echt iets zinnigs toe, dit is ook de reden dat Nero 7 de laatste versie is die ik gekocht heb en nu nog draai. (ik gebruik recode e.d. ook voor editen van de filmpjes die ik met m'n EOS 500D gemaakt heb)

Komt denk ik doordat het standaarpakket weinig toegevoegde waarde biedt aan de brandopties in Windows Vista en Windows 7. Deze hebben intussen zelfs een DVD encoder aan boord... zie zelf niet zo in waarvoor 3rd party apps nog nodig zijn (misschien voor VCD en Blu-ray?)

Daarom zit er ook bijvoorbeeld een hoesjesmaker bij omdat de rest wel gewoon in vista kan. Een kat in het nauw maakt rare sprongen, ze teren nu nog gewoon op de menigte die wel eens van nero hebben gehoord dus het moet wel goed zijn.

IK gebruik nu Toast op de mac maar dat is het zelfde... erg groot programma waarvan ik alleen maar het branden gebruik.

Infrared is een goed brandprogramma, maar een alternatief voor Nero is het absoluut niet, ondanks dat Nero ontzettend bloated is geworden heeft Nero nog altijd een ontzettend breed palet aan mogelijkheden onder de motorkap. Infrared is een zogezegd 1-click programma, toegegeven dat het wel iets meer kan dan de gemiddelde 1-click software. Ik heb mijn geld uitgegeven aan een licentie voor Ashampoo Burning Studio, dat is in mijn ogen het beste alternatief en komt aardig in de buurt van Nero 6 :)

Buiten dat vind ik de gui van Nero 9 echt spuuglelijk, het vorige was ook niet alles maar dat straalde nog enigzins kwaliteit en vriendelijkheid uit... nu is het een saaie grijze skin.

[Reactie gewijzigd door MicGlou op zaterdag 10 oktober 2009 05:27]


Precies.
Nero is geen utility meer. Het is een megapakket geworden.
Ik hou meer van snelle utilities.

maar bedankt voor de tip, ik heb infrarecorder meteen geinstalleerd.
Verfrissend klein en simpel ;)

Waar is in hemelsnaam Easy CD Creator gebleven?

dat is nog meer bloated geworden dan dat nero kan zijn ;)

Waar is in hemelsnaam Easy CD Creator gebleven?
Daar waar het thuishoort; in de vergetelheid.

Zelfs de update is bloated. Dat blijft maar 200+ MB zijn en na al die jaren blijven ze maar de middelvinger naar de consument opsteken van daar gaan we nooit wat aan doen.

http://www.imgburn.com/ zoals software hoort te zijn zonder fancy vertragende en nutteloze troep.

Naar de consument of naar de 'tweaker'?

Ik ben het er absoluut mee eens dat er veel zooi in zit, maar ik zie ook dat een wat minder gevorderde gebruiker het een prachtig pakket vindt, met lekker veel opties. Ik gebruik zelf ook imgburn, maar zou dat nooit aan iemand die wat minder goed overweg kan met de pc aanraden. Iets met doelgroep, en ik denk dat de makers van Nero wel snappen hoe dat zit, en voor hun doelgroep ook een prima product neerzetten.

De minder gevorderde gebruiker zit door de bomen het bos niet meer met Nero.
Beter 3 kleine losse tools die ider hun ding doen dat een monster van logheid waar je niks kunt vinden en als z'n werk niet doet. Of allerlei dingen ineens overneemt waarvan je denk wil ik dat...
De meeste willen gewoon een dc/dvd'tje branden, that's it...
Nee, kan het alleen eens zijn met bovenste tweakers, na 6 is het brak geworden.

[Reactie gewijzigd door bonus op vrijdag 9 oktober 2009 22:17]


Opties vind ik best goed.
De ideale programma is simpel en intuitief, en doet wat je wilt, maar heeft wel veel advanced functies, genoeg verstopt voor degeen die daar liever niet aankomen, maar die je af en toe wel nodig kan hebben.

Nu gebruik ik nero sinds 6 niet meer, maar ik vond vooral de functies bij het branden van een muziekcd wel handig. Mergen, fade in en uit, of een stukje weglaten etc.
Dat zie ik Imgburn niet doen ;)

Je moet het als compleet brandprogramma zien in de breedste zin, geef mij maar een proggie aan dat voldoet aan alles waar nero aan voldoet.

Ik zal dan maar de andere veel genoemde variant noemen: http://cdburnerxp.se/ :)

Ben ik ook groot voorstander van voor gebruikers die niet te veel weten van pc's. De wizard van CDBurnerXp is gewoon helder en in het Nederlands.

Ja, en Nero heb je niet in het Nederlands he.... |:(

Is CDBurner XP nog steeds zo instabiel? Ik ben om die reden op infrarecorder overgegaan.
Ik had altijd veel last van mislukte cd's, wat ik met infrarecorder dus niet meer heb.

[Reactie gewijzigd door RuudBoek op vrijdag 9 oktober 2009 22:22]


Zover ik weet is dat probleem er niet meer. Oudere versies hebben in combinatie met sommige branders daar wel last van gehad.

Vorig jaar zo gefrustreerd geraakt met CDBurner XP dat ik mijn brander maar in mijn thuisserver heb geprikt en ben gaan branden met K3B. Véél beter.

Inmiddels nieuwe brander in mn PC en gebruik ik Infrarecorder naar alle tevredenheid. Effe DVD-tje maken waarvoor huidige Nero wel handig is doe ik met DVD-flick.

Grappig dat bij een update van Nero de comments helemaal vol lopen met alternatieven. Ze hebben het echt goed verbrast volgens mij ;)

Ik doe mijn duit ook even in het zakje: http://www.burnaware.com/ (ook al gratis en lekker klein/snel).

Voor versies 7 en 8 van Nero werden door enkele enthousiastelingen ook Lite- en Micro-uitvoeringen gebakken, maar voor versie 9 bestaan deze (nog) niet.
Voor versie 9 bestaat dit wel degelijk, je kunt exact kiezen wat je wel en niet wilt. Alleen moet je ze zelf maken, wat eenvoudig kan met de Nero Application Remover.

Er is tegenwoordig ook een gratis versie van Nero die zich alleen richt op het branden. Hier hebben ze dus al die zooi eruit gehaald die toch niemand gebruikt en krijg je dus gratis alleen het brandprogramma. Deze versie heet Nero - Free version ;)

Hier een linkje :+
http://www.nero.com/eng/downloads-nero9-free.php

Je vergeet alleen te vermelden dat er bij elke programmastart gevraagd wordt om je te registreren en dit niet is uit te schakelen. Gelukkig zijn er tegenwoordig betere opties zoals Infrarecorder of imgburn.

imgburn is het helemaal voor mij. Een download van nog geen 5 MB die precies doet wat ik wil

Kan hij ook een paar files branden van je PC?

Van zijn pc weet ik niet :+ .
Maar ik kan inderdaad losse bestanden branden met imgburn.

Ik gebruik Nero 9 Portable. Het blijft een .exe van 142MB, maar het behoeft geen installatie en staat op mijn USB staafje. Toch handig voor dat enkele doosje wat nog Windows draait hier.

k3b anyone? werkt perfect. Meestal mount ik m'n windows partitie en brand de zooi onder Linux. Nero heb ik na v6 de deur gewezen, veels te log en traag geworden zoals zoveel.

Yep gebruik ook altijd K3b,... super. Wat mij betreft het beste brand programma. Alleen voor windows mensen nu nog niet bruikbaar.
«  1  2  3  »

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 17:04 IsoBuster 2.6
Vorige 16:10 EssentialPIM 3.12
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011