Dit zijn samen met Powertoys essentiële programma's om echt goed gebruik te kunnen maken van je Windows. Ik kan het iedereen aanraden!
@hieronder: wie maakt er nou
echt gebruik van Windows; een normale gebruiker die erop kan "gamen, internetten, chatten, tekstverwerken, film kijken, video bewerken, muziek luisteren, etc, etc" of "tweakers".
Ik gebruik bepaalde functies van Windows waar een normale computergebruiker die het bovengenoemde allemaal doet geen weet van heeft. Een simpele praktijkvoorbeeld: Computermanagement. Het is dus inderdaad overkill voor de normale gebruiker, maar iemand die echt met windows bezig is, zitten er wel degelijk handige tools bij.
[Reactie gewijzigd door Xardas op vrijdag 5 juni 2009 22:02]
Goede tools zijn het zeker, maar essentieel om goed gebruik te kunnen maken van je windows is wel erg overdreven. Iemand kan prima gamen, internetten, chatten, tekstverwerken, film kijken, video bewerken, muziek luisteren, etc, etc alles wat mensen maar doen op PCs, zonder deze tools te gebruiken. Sterker nog, Windows regelt genoeg zelf om deze tools nooit nodig te hebben.
Ze zijn wél handig voor mensen die direct met software/hardware werken, om problemen op te lossen bv of om te kijken hoeveel resources hun Hello World gebruikt. Voor tweakers leuk om mee te werken, voor de normale gebruiker (véél grotere groep) zal het nooit nodig zijn.