Hoofdcategorieën
Device Settings

Maxthon 2.1.0 build 2082

Door Bart van Klaveren, zaterdag 24 mei 2008 14:32
Bron: Maxthon, submitter: jan_verhoeven, views: 2.453

Maxthon 2.0 logo (75 pix) Maxthon heeft zijn gelijknamige browser voorzien van een update naar versie 2.1.0 build 2082. Maxthon is een zogenaamde wrapper, een schil om Internet Explorer. Het programma maakt gebruik van de interne motor van IE om de pagina's op te bouwen, maar heeft een eigen interface met allerlei extra functionaliteit. Dit is de eerste update van de begin deze maand geïntroduceerde versie 2.1, waarbij de nadruk lag op het verbeteren van de stabiliteit en bruikbaarheid. Zo hebben onder andere de webtools een opgefrist uiterlijk en logischere indeling gekregen. Ook is de werking van de 'laatst bezochte pagina'-functie veranderd. In deze release treffen een zestal kleine veranderingen en verbeteringen aan:

Changes in version 2.1.0 build 2082:
  • Remember active sidebar of last session
  • Added Web Bar and Sidebar entries to Toolbar Right-Click menu and View menu
  • Fixed several problems that might affect Scroll Up and Scroll Down one page(76862)
  • Screen Capture file quality is set to High by default
  • Changed associated right-click menu item text of Windows Explorer in Chinese version
  • Fixed Add Favorite dialog not filling with corresponding info when adding via Link right-click menu (76641)

Klik op de afbeelding voor een grotere versie.
WebsiteMaxthon
Downloadhttp://maxthon.cachefly.net/mx_2.1.0.2082.exe
Volgende 14:39 DVDFab HD Decrypter 5.0.2.2
Vorige 14:23 ATI Catalyst Linux Display Driver 8.5

Reacties


Gebruik al jaren Maxthon, nog de 1 versie .
Toch maar eens over op de versie 2 . ;)

Bevalt echt goed , vooral het "bladeren "met de muis , ik merk op andere Pc's dat ik het daar ook wil doen ,bent er snel aan gewend en tis supermakkelijk.


Als dit op Maxthon slaat... je kon eerst wel met de Gecko engine surfen :)
Of dat nog steeds kan zou ik niet weten, ik gebruik gewoon Maxthon met IE engine en dat werkt ideaal imo.

ben al jaren een maxthon 1.5 versie gebruiker, maar vindt 2.1 nog niet voldoen, ik ga weer eens firefox 3,0 gebruiken ik moet zeggen dat hij veel sneller is geworden

Ik heb Maxthon v1 en v2 gebruikt, Firefox V2 en V3b, en Opera t/m v9, en ik moet zeggen dat Maxthon v1 _mij_ de meest bevredigende combinatie van gebruiksgemak, snelheid en stabiliteit geeft. Maxthon v2 vond ik nog niet stabiel genoeg, als dat in deze laatste uitgave voldoende verbeterd is, maak ik waarschijnlijk de definitieve overstap :)

Deze versie is minder stabiel dan 2.0.9. Veel crashes. Lijkt erop dat de opties webaccelerator en webboosters roet in ' eten gooien (deels ook nog beta).
Indien deze niet actief zijn veel stabieler

Wat ik vooral merk bij het gebruik van deze browser is de snelheid en stabilteit. Ik surf echt vele malen sneller dan IE (openen veel tabbladen), terwijl maxthon toch gebruik maakt van de IE engine.Ook de feel van deze browser vind ik veel fijner.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

Volgende 14:39 DVDFab HD Decrypter 5.0.2.2
Vorige 14:23 ATI Catalyst Linux Display Driver 8.5
VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011